Vaše nápady na zlepšenie fóra

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Nyssa » Štv 05.03.2009 19:18

áno ale Denke ide o to, aby to klikať nemusela, inak ak by to bolo možné, mne by to nevadilo. lebo z času na čas, keď čakám na nejaké príspevky v danej téme, tak kliknem častejšie F5 a to by som nemusela, lebo by bol refresh automatický :no:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod DENKAaGAS » Štv 05.03.2009 19:20

:smile: no áno ja som mala presne na mysli, že sa to nerobí automaticky samo (čo by sa mohlo :smile: )..asi mám diagnózu z facebooku a pod..ale hlavne že sme sa pochopili nakoniec :lol: ok, tak budem stláčať F5 ak ináč nejde :smile:
DENKAaGAS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 547
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Jack » Štv 05.03.2009 19:21

zober si že by si čítala dlhý príspevok a medzi tým by sa ti stránka refreshovala čítalo by sa to asi blbo nie ?
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod DENKAaGAS » Štv 05.03.2009 19:33

:oo: aha..to je druhá vec..možno len v obsahu by to šlo..
DENKAaGAS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 547
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod DENKAaGAS » Štv 05.03.2009 20:47

:lol: veď dóóbre, dóóbre, pre mňa je aj to F5 dobrá vecička, lebo o tom som do teraz nevedela.. :hi:
DENKAaGAS
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 547
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Fraga » Pia 06.03.2009 22:54

Denka tak ked nevieš o F5 tak si stlač tu modrú šípku hore vedla domečeka :lol: je to to isté :lol: taký poloautomatický refresh :heh:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Tobin » Sob 07.03.2009 10:45

DENKAaGAS píše::oo: aha..to je druhá vec..možno len v obsahu by to šlo..

Presne. Ten refresh by sa fakt zisiel, bo ked citam prispevok, refreshuje sa predsa ina stranka - stranka so zoznamom tem (ja si temu otvaram vzdy v novom okne). Ono nejde o lenivost, ale server nie je bohvieako rychly a je to dost otrava cakat 5-10 sekund, kym sa obsah po refreshi zas nacita.
A , Admin, otazka: Bola tu tema Novy header k zimnemu motivu a niekde zmizla. Kam?
Ten zimny header sa fakt trochu nevydaril a mozno by sa dalo povazovat za "zlepsenie" fora, keby tam bol prijatelnejsi motiv, bo na to musime kukat (poniektori :smile: ) cely den. Nebolo by dobre, keby sa navrhy na jarny header dali na posudenie verejnosti, nech si odhlasujeme?
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Sunny » Sob 07.03.2009 17:27

Ja len k tým záprahom - tiež hlasujem za samostatný "chlievik". Takto sú všemožné info narvaté na milión stranách témy "psie záprahy" a ďalšie info rozhádzané v Korčule a pes a Pes a bike , Canicross, Dogtrek a podobné. Je tu dosť ľudí, ktorí aktívne behajú, trénujú, alebo len začínajú a informácie sa ťažko hľadajú.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Tobin » Sob 07.03.2009 18:32

Administrátor píše:Auto refresh si nastav na prehliadaci
Jarny header je z hotovy caka sa na Jar

Sak ano, ale to reloaduje automaticky kazde 2 min., aj ked nie je nic nove. A toto forum je myslim mozne nastavit tak, aby sa najnovsi topic po odoslani automaticky doplnil navrch (ak je radenie podla casu) zoznamu topicov. Auto reaload aj zatazuje zbytocne server...
Obrázok
Tobin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1992
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Administrátor » Ned 08.03.2009 18:07

20. marca prichádza Jar takže sa neorientujte počasím :smile:

Moderátori a sponzori nový header videli, páčil sa im takže sa bude musieť páčiť aj Vám a su dve verzie jedna s a jedna bez JAR 2009 ktorú dám sa ešte rozhodnem :no:

K auto refreshu som povedal všetko čo som chcel. Je to zbytočné.

K téme záprahy : napíšte mi Popis pre fórum
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 341

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Sunny » Ned 08.03.2009 18:26

Ako myslíš popis?
Mne by sa páčil názov napr. Záprahové športy (ako podtémy by sa tam mohli šupnúť Dogtreking, Canicross, Bike/korčule a pes, atď. a určite tam pribudnú aj témy o vybavení, tréningu a spol.). A popis - ak myslíš také tie jednovetové "sem píšte všetko o..." ako je to pri ostatných, tak aj tu by sa to mohlo ponechať "Sem píšte všetko o záprahových športoch" prípadne "Sem píšte všetko o záprahových športoch - dogtrek, canicros, bike a podobne". Alebo proste niečo také podobné :smile:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod kikula22 » Pia 27.03.2009 19:42

Mna ešte tak napadlo.. Od vtedy ako sa presunulo fórum tak vždy keď kliknem na dáky odkaz, otvorí sa mi v tom istom okne. Nemohlo by to byť tak že by sa otvárala v novom okne ako to bolo pred tým? Alebo to tu mám len ja niečo pošťukané?
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Administrátor » Pia 27.03.2009 19:43

Fórum sa nikam nepresúvalo, iba sa upgradeovalo na novú verziu :no:

Otváranie v novom okne je modifikácia, takže postupne pribudne aj to.
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 341

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Aris » Pia 10.04.2009 17:41

A ja sa chcem(opäť) spýtať kedy a prečo zmizla sekcia Články.
( ak niekto už odpovedal tak pardon)
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Vaše Nápady na zlepšenie fóra

Poslaťod Administrátor » Pia 10.04.2009 18:38

Tak čo, bude sa niečo robiť s chlievikom "Záprahy"???

Je aspoň 10 tém, ktoré by sa tam presunuli ?

A ja sa chcem(opäť) spýtať kedy a prečo zmizla sekcia Články.

Neaktívnosť.
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 341

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy, pripomienky a nápady