Hi-Tec

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Hi-Tec

Poslaťod zopz » Štv 19.03.2009 11:25

Vie niekto co su to za granule? Dostala som 4 vrecia, 20 kilove a po otvoreni som strasne sklamana. Su divne, svetle, suche. Maju aspon nejaku vyzivovu hodnotu ci su vhodne hlavne na rychle vyprazdnovanie criev?

V google som nasla iba to, ze ich zacala vyrabat nejaka firma so sidlom v DS.
zopz
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: Granule Hi Tec

Poslaťod Amaguk » Štv 19.03.2009 11:27

ake maju zlozenie?
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Granule Hi Tec

Poslaťod zopz » Štv 19.03.2009 11:51

Je to taliansky pisane, ale podla farby a ne/vone, tak ja by som to nezrala, no psi to zeru, tak uvidim co z nich potom vyjde. Idem to opisat.
zopz
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: Granule Hi Tec

Poslaťod zopz » Štv 19.03.2009 12:00

ma tam len percenta proteinov a vitaminov, davkovanie . Ziadne rozpisovanie tam nie je, ani sa mi to nechce opisovat. Len ma zaujima, ci uz niekto o tom pocul. Ja mam z nich dojem, ze sa rovnaju tym 200 korunovym krmivam, ktorymi nekrmievam, lebo su z nich hnacky.

Myslim, ze aj to ze boli po 600 sk za 20 kg, aj ked vraj nejaka akcia, ma vypovednu hodnotu.

Tak ale mne nic ine nezostava, ja si nemozem dovolit krmit RC a pod. Najnizsie co kupujem je chapi / ale to dost hnackuju niektori/ a darling - z toho maju aspon normalnu stolicu.

/kym sa niekto ozve, ze cim to krmim - mam tu 25 psov z ulice , uz aj ten darling je pre mna dost velky vydavok, ale lepsi nez krmivo za 200 sk/
zopz
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: Granule Hi Tec

Poslaťod Silwuska » Štv 19.03.2009 12:03

zopz co takto prirodzenejsie krmivko??, mozno by ta to vyslo lacnejsie :hih:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Granule Hi Tec

Poslaťod Amaguk » Štv 19.03.2009 12:06

Offtopic: RC by som ti ani neodporucala :no:

a na kolko ta ten darling ci Chapi vlastne vychadza? ja mam pocit, ze vzhladom na zlozenie a davkovanie su aj to dost drahe krmiva - a hlavne s velmi slabou vyzivovou hodnotou :ua:
je mi jasne, ze 25 psov v utulku je aj casovo aj financne narocne, ale neuvazovala si nad domacou stravou? napr. Kaca krmi surovym :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Granule Hi Tec

Poslaťod zopz » Štv 19.03.2009 12:31

Chapi u nas stoji cez 400 sk, ale objavila som ho v Gyori za 230 sk.

Silwuska, mam cestoviny, ryzu, konzervy, aj kuracie chrbty a ked cchem spravit psom pochutku, tak vyvarim, uvarim, stavu mi je luto vyliat - ale ake hnacky dostanu, ze som az na mrtvicu. Takze ak poradite ako uvarit aby z toho tak nehnackovali, budem vdacna.
Hlavne v zime som im chcela dopriat trochu tepleho a ked vidia hrnce - velke, tak su uplne hotovi od nedockavosti.

Viem, ze kaca krmi surovym, ale tolko na maso nemam a kvoli nejakym nakazam z nespracovaneho / tepelne/ masa sa mi do toho ani neche.

Ale raz stvrtrocne dostavam saurus od sponzorky, za 10 tis., ale pri vela psoch to do mesiaca padne a 2 mes. musim dokrmovat - dokupovat z vlastnych a denne jedno vrece nie je sranda.

Na 200 sk granule prechadzam iba v case najvacsej nudze a to su sucastou vyvaru.
zopz
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: Granule Hi Tec

Poslaťod Silwuska » Štv 19.03.2009 13:15

Pocuvaj ma uplne jednoducho a zdravo :jop: teda urcite zdravsie ako to co je teraz ...

kukni si tuto stranku www.bordy.sk
Mas tam masove kocky za cca 25 korun kilo...to mas 16 kilo za 400 korun...k tomu ryza alebo cestovina (v tescu velmi zalacno), a nejaka ta zeleninka a ovocie (skus poprosit susedov o nejake sponzorske,alebo Tesco lacne kutiky :no: ) a mas to...pre 20 psov s priemernou hmotnostou 15 kilo ta to vychadza na 20 kilo stravy denne, co je rovnako ako granul+ kosti mas u masiara zadaraca...ked si to zoberes cenovo tak ta to denne vyjde na cca 250,- (10 kg) za maso (pocitam pol na pol s prilohami, kedze v nudzi to uplne staci podla mna) a k tomu prilohy 8 kilo ryze (neviem kolko vazi ryza po uvareni :nwm: ) a dve kila ovocia abo zeleniny...verim ze do 350,- korun na den sa vojdes... :jop:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Hi-Tec

Poslaťod iiivetka » Pia 23.04.2010 10:07

No ja som pocula ze vraj obsahuju 30 % masa a pani je s nimi velmi spokojna. Tiez nad nimi koli cene uvazujem.
iiivetka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 313
Bydlisko: Nitra - Klokočina

Re: Hi-Tec

Poslaťod Marco Varhol » Pia 23.04.2010 18:25

iiivetka vies co znamena obsahovat 30% masa pri 8 alebo 10% vlhkosti. Ved to nedosahuju ani superpremiove tie najznackovejsie granule.

A teraz k tymto :kak:

Tento zazrak sa vyraba v krajine, ktora je najvacsim likvidatorom zvierat vdaka otrasnej kvalite co tam vacsina vyrobcov vyraba.

Prosim zlozenie tohoto zazraku presne z originalu.

Hi-tec alta energia:

MATERIAS PRIMAS PARA LA FABRICACION:
CEREALES, CORDERO Y SUBPRODUCTOS ANIMALES, ACEITES Y GRASAS, SUBPRODUCTOS DE ORIGEN VEGETAL, SUSTANCIAS MINERALES.

Tak toto je brutal. :joint:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham


Späť na Granule a konzervy