Banská Bystrica

Konkrétne agility cvičáky a kluby

Re: Agility v BB

Poslaťod kikula22 » Ned 15.03.2009 12:38

V DT? Tak to neviem či by som mohla :ua:
JaRka, potom povedz na ten pozemok. Som zvedavá. Ozvalo sa mi ešte pár ľudí že by mali záujem pomôcť :smile:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Agility v BB

Poslaťod JaRkA » Ned 15.03.2009 17:33

bohužial dnes nebol cvičak tak som sa nemala ako spytat ...... tak zasa az o tyzden :ua: ..... ale mozno tam zbehnem v priebehu tyzdna
JaRkA
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 389
Bydlisko: Zvolen

Re: Agility v BB

Poslaťod ceky » Ned 15.03.2009 17:38

No dajte kazdopadne vediet ako ste na tom,lebo v DT je to moj vlastny pozemok. Ja si tam aj tak budem robit nejake mensie cvicisko pre mojho pejska. :yes:
ceky
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 46
Bydlisko: Detva

Re: Agility v BB

Poslaťod julieta » Ned 15.03.2009 18:28

ceky a v ktorej casti DT to je?
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Agility v BB

Poslaťod zeane » Ned 15.03.2009 23:58

kikula22 píše:V DT? Tak to neviem či by som mohla :ua:
JaRka, potom povedz na ten pozemok. Som zvedavá. Ozvalo sa mi ešte pár ľudí že by mali záujem pomôcť :smile:


kikula - a keby tak chodilo auto na trati BB - DT a naspäť a vozilo štyroch agilitných nadšencov na tréning? :no:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Agility v BB

Poslaťod kikula22 » Pon 16.03.2009 7:48

No to by bolo super............ale koho auto? :lol:
Mňa by tam oco 100% neodviezol a duplom by tam so mnou ani nečakal...
..Ale veď to je ešte v nedohladne. Potom sa nejako vyrieši :heh:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Agility v BB

Poslaťod ceky » Pon 16.03.2009 8:54

julieta píše:ceky a v ktorej casti DT to je?

Ahoj neviem ci poznás okolie detvy, ale je to v starej casti detvy také tichsie prostredie. :jazyk:
ceky
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 46
Bydlisko: Detva

Re: Agility v BB

Poslaťod julieta » Pon 16.03.2009 9:51

kikula22 píše:No to by bolo super............ale koho auto? :lol:
Mňa by tam oco 100% neodviezol a duplom by tam so mnou ani nečakal...
..Ale veď to je ešte v nedohladne. Potom sa nejako vyrieši :heh:


stacilo by keby ta doviezol alebo by si prisla do ZV a do DT by som ta uz zobrala....
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Agility v BB

Poslaťod 9niki&angie9 » Pon 16.03.2009 19:50

nam teda mne sa crta dake auto ( moj dobry brasko posunie) do dakych 3 mes. urcite. aj ked niesom skuseny vodic ked tak pojdeme o 2 hod skor, ved pomaly dalej zajdes.. :lol: len ssi neviem predstavit 4ludi a 4 psikov v jednom aute.. :lol: :lol: :lol: :pac: ved uvidime co bude ale ak tak tak by sme nabrali posatku aspon bude veselo..
kikula22 ak sa mozem opytat odkial z bb si? ked bude teplejsie tak mozeme ist vyblaznit hafov.. moja je eeste drobec a vonku sa trasie ako.. este jej je zima.. hmm :ahoj:
9niki&angie9
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Agility v BB

Poslaťod kikula22 » Pon 16.03.2009 21:14

Tak som zvedavá či to teda vyjde.
A čím môžem prispieť ja? :
-Sebou :lol:
-Už som pár prekážok vytvorila a môžem ich potom doniesť alebo pomôcť s výrobou prípadným malovaním
-Do istej miery finančne, určite (ináč bolo by dobré získať čo najviac ľudí a nejaký by sme si našporili a vyzbierali peniažky :smile: zídu sa potom)
Ach keby som mala 18+ život by bol hneď lahší :lol: :ua:

Offtopic: Niki: No jasné že môžme! Ja som zo Sásovej ale nemám problém dojsť hocikam :no:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Agility v BB

Poslaťod calwen » Pon 16.03.2009 21:16

Offtopic: nerada ti beriem iluzie ale 18 je ti naprd ked si stale zavisla od rodicov :no: ja som si tiez myslela ze po 18ke sa daco zmeni a je to tu furt akoby som mala 15 len s rozdielom ze mozem ist volit :haha:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Agility v BB

Poslaťod kikula22 » Pon 16.03.2009 21:23

Offtopic: Tak si teda volby uži :ahoj: Aj ja mám takí pocit že to so mnou dopadne podobne. :ua: Až na to že moja mama bude stále proti mojím psíčkarským aktivitám a všelijakými spôosobmi sa mi ich bude snažiť odhovoriť.
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Agility v BB

Poslaťod 9niki&angie9 » Uto 17.03.2009 1:04

kikula.. tak super. no ja som zo sidliska, ale za dake 3-4 mesiace by sme sa mali stahovat na ruzovu tak mi aspon poradis dake miesta na vencenie kde je klud :smile: no hadam by sme aj mi prispeli no uvidime co z toho bude.. a tu mladost si uzivaj kym mozes, ako rada by som mala 15.. tiez som ssi vravela ked budem mat 18.. to ubehlo a mam20 ani neviem ako nic sa nezmeniloo.. a mamina moze byt rada ze nefajcis nepijes a ine kraviny co je samozrejmost v sasovej.. teda aspon dufam.. :fizel: tesime, uz nech je teplucko.. :no:
9niki&angie9
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Agility v BB

Poslaťod kikula22 » Štv 26.03.2009 21:31

Tak máte niečo nové s tymi pozemkami? :smile:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Agility v BB

Poslaťod julieta » Sob 28.03.2009 18:52

Jarka, no co, zistila si nieco??? Inac nemate nahodou zlte suzuky alebo nieco take? dnes ked som isla k rodicom na zapad, tak som videla zlte auto a vpredu taka vlcikovska hlavicka :lol:

ak by sa teda nepodaril ten pozemok vo ZV tak by sme mohli tu DT dat nejako dokopy. co vy na to? nechame si este tyzden na zistenie toho ZV a ked nic tak sa realizujeme v DT???

Inac neviete nahodou ako sa vyvija agility v BB??? :jazyk: ci tam nie je nieco nove?
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

PredchádzajúciĎalší

Späť na Cvičáky agility