Výstavy v Rakúsku

Sem píšte všetko ohľadne výstav.

Výstavy v Rakúsku

Poslaťod Eva K. » Str 11.03.2009 12:58

Prosím niekoho, kto chodí na výstavy do Rakúska. Neviete, kde by som našla nejaké národné výstavy. Na OEKV
je len jedna a tá bola v januári.
Chcela by som byť svojim psom.
Eva K.
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Bratislava

Re: Výstavy v Rakúsku

Poslaťod Evel!n » Str 11.03.2009 14:05

Pozri si výstavy v kalendari na stranke rakuskeho kyn. klubu
Evel!n
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 510
Bydlisko: Levice

Re: Výstavy v Rakúsku

Poslaťod Eva K. » Str 11.03.2009 14:21

Tam som pozerala, to je to www.oekv.at. Ja hľadám ešte iných organizátorov. Určite ešte niekto organizuje, len neviem kto.
Chcela by som byť svojim psom.
Eva K.
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Bratislava

Re: Výstavy v Rakúsku

Poslaťod roamee » Str 11.03.2009 22:41

Oekv je podla mna jedina celostatna kynologicka organizacia pre vsetky plemena a kluby v rakusku. su rozni organizatori vystav, ale vsetky vystavy su vypisane na oekv stranke.
roamee
Nováčik
 
Príspevky: 33

Re: Výstavy v Rakúsku

Poslaťod bubonic » Štv 12.03.2009 8:31

Evi keďže majú skoro v každom mesiaci medzinárodku, je možné, že národné výstavy nemajú. :no:
Mať psa a lásku mu nedať je ako pri studni stáť a smädom umierať.
bubonic
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 524
Bydlisko: Bratislava Petržalka

Re: Výstavy v Rakúsku

Poslaťod Eva K. » Štv 12.03.2009 10:39

No asi to tak bude. Mne stačí len jeden CAC na CH AT z pracovnej triedy a na to nemusím ísť na CACIBovú výstavu. Našli sme nejaké výstavy, ale nikde nebola na prihláške pracovná trieda. Ale to by mi asi aj tak neuznali na CH AT ak to nie je pod záštitou OKV.
Chcela by som byť svojim psom.
Eva K.
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Bratislava

Re: Výstavy v Rakúsku

Poslaťod Lenďa » Sob 14.03.2009 22:37

Myslim, ze v auguste bude jedna CAC-ovka vo Welse. Je tam termin 21.- 23.8. V sobotu a v nedelu je dvakrat CACIB, predpokladam, ze v piatok je CAC-ovka.
Propozicie som este nevidela, takze je to bez zaruky :smile:
Lenďa
Junior
 
Príspevky: 206

Re: Výstavy v Rakúsku

Poslaťod roamee » Ned 15.03.2009 10:31

Lenďa, vo Welse budu tri CACIB vystavy. rakusky OEKV oslavuje 100 rokov zalozenia a preto takyto vynimocny vystavny vikend. viac info je na http://100jahre.oekv.at/de/
roamee
Nováčik
 
Príspevky: 33

Re: Výstavy v Rakúsku

Poslaťod Lenďa » Ned 15.03.2009 20:26

Aha, dakujem, to som si na stranke vobec nevsimla.
Lenďa
Junior
 
Príspevky: 206

Re: Výstavy v Rakúsku

Poslaťod kyrrka » Ned 22.03.2009 11:58

nechápem jednu vec... keď pošlem prihlášku do prvej uzávierky, koľko budem platiť na mieste poplatok? napr pojdem na všetky 3výstavy, do prvej uzávierky je poplatok 120eur ale keď platím na mieste, je to 150eur... tak koľko budem platiť? dúfam že ste pochopili čo sa pýtam :lol:
kyrrka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 157
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Výstavy v Rakúsku

Poslaťod Lenďa » Ned 22.03.2009 14:43

Budes platit 150 €. Platba za 1. uzavierku znamena, ze v termine posles prihlasku a aj zaplatis. Platba na mieste je znevyhodnena, na niektorych vystavach sa pri nej plati este viac ako na 2. uzavierku.
Lenďa
Junior
 
Príspevky: 206

Re: Výstavy v Rakúsku

Poslaťod Bibiana » Sob 09.05.2009 18:06

Prosím nemáte niekto prihlášku na Oberwart??? Uzávierka sa blíži a na stránke nič :oo:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Výstavy v Rakúsku

Poslaťod Lenďa » Sob 09.05.2009 21:34

Ahojcek, vo vseobecnych informaciach pisu, ze prihlasku si mas vyziadat od organizatora alebo si ju mozes stiahnut zo stranky. Takze asi pre Oberwart plati prvy variant.
Na niektore vystavy maju aj prihlasovanie on line, ale stranka vystavy v Oberwarte je v tomto zmysle akasi chudobna.
Lenďa
Junior
 
Príspevky: 206

Re: Výstavy v Rakúsku

Poslaťod Bibiana » Štv 25.06.2009 9:37

Lendi ja som ti zabudla poďakovať za odpoveď, hanbím sa ako pes, až teraz som si to uvedomila, tak veľké ďakujem :hi: :pusa: Ja totiž po nemecky neviem nič okrem hunde a už viem aj ausstellung :heh: ale nakoniec som sa nejako preklikala k univerzálnej prihláške a tú som aj poslala.. A div se svetu, dnes mi prišla návratka z Oberwartu, ktorý je za viac ako 3 týždne :oo: Čikovní sú :yes: :ahoj: Do kelu.. Ale práve asi zisťujem, že mi Falca zapísali ako suku :oo: Musím si to overiť nejako kurník.. :ua:

EDIT: A nieeeeeeeee :heh: :heh: Ja som si myslela, že RÜ teda ako RÜDE je suka a ono je to pes :hi: :angel: :haha:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Výstavy v Rakúsku

Poslaťod Tingri » Štv 25.06.2009 13:28

Aj Oberwart ide prihlásiť on-line: http://www.hundeausstellungen.at/ treba mať heslo, ktoré pošlú na požiadanie a dá sa to. Alebo tou všeobecnou prihláškou, dokonca ja som Wels hlásila mailom:-))) :smile:
Tingri
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 83
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Ďalší

Späť na Výstavy