[B] Jiří Kulhánek

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Jiří Kulhánek - Fans

Poslaťod pigie » Pia 13.02.2009 8:41

Ak budes mat stastie v obchodoch ako je Brloh, tak kupis len Stroncium alebo Nocni Klub. Mozno uz ani to nie... :plac:

Silwus, tak sup sup, maju aj Divoci a zli :lol:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Jiří Kulhánek - Fans

Poslaťod calwen » Pia 13.02.2009 8:43

V Brlaci uz maju len Stroncium a Povidky. Kedze im to vyhorelo pred casom... :plac: http://www.brloh.sk/knihy.php?kluc=K&zaner=1&co=
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Jiří Kulhánek - Fans

Poslaťod katka » Pia 13.02.2009 8:53

Ja som teraz tiež dakde čítala, že sa Kulhánek už nikde kúpiť nedá.Teda okrem Stroncia..idem posurfovať po českých weboch...aj keď ja to mám všetko stiahnuté a tlačím si to...kniha v knižnici....tak to má byť a hlavne u Kulhánka
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Jiří Kulhánek - Fans

Poslaťod Silwuska » Pia 13.02.2009 9:09

:yes: tak tak, vsecko dobre chcem mat ulozene v polickach...ze sa vam revansujem s Mayerovou, aj 3 a 4 mam s netu, ale urcite budem kupovat aj originaly :jop:

Btw. prave som zacala citat vladcov strachu :yes: ...zacina to velmi podobne ako sfilmovany Sumrak :heh: srnkou...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Jiří Kulhánek - Fans

Poslaťod katka » Pia 13.02.2009 9:23

:heh: :heh: to isté napadlo aj mňa, keď som to začala čítať.... a aj fešík chcel papať...ale chudák ujo Papoušek :ua:
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Jiří Kulhánek - Fans

Poslaťod Silwuska » Pia 13.02.2009 9:27

Ujo nema co strilat zvieratka :nie: :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Jiří Kulhánek - Fans

Poslaťod katka » Pia 13.02.2009 10:39

Tak som troška posurfovala české online kníhkupectvá a Kulhánek je komplet vypredaný :plac: :plac:
Dá sa sem tam nájsť nejaká časť niečoho, ako napríklad Noční klub 2 a Stroncium, ale to je všetko :bum:
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Jiří Kulhánek - Fans

Poslaťod Silwuska » Pia 13.02.2009 10:42

V brlohu sa da co to objednat :yes: akoze nemaju na sklade ale mohli by zohnat :yes:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Jiří Kulhánek - Fans

Poslaťod pigie » Pia 13.02.2009 13:31

No, ja tomu moc neverim, pretoze tam je problem s dotlacou... Takze fyzicky sa tie knihy netlacia a on zvycajne byva velice rychlo vypredany a v Brlohu to vedia... Takze ci to nebude tak ako kedysi, ze sa objednavalo rok dopredu, lebo sa vedelo, ze niekedy bude dotlac, ale nevedeli presne kedy, ale ludia aj tak na to uz stali fronty...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Jiří Kulhánek - Fans

Poslaťod Atrioša » Pia 13.02.2009 20:15

Pokiaľ viem, Kulhánka nikde nezoženiete. Hlavne staršie knihy majú len tí pamätníci, čo si ich kúpili keď ich vydali. V antikvariátoch sa to neobjavuje, veď kto by to predával, že? Inak ja sama žiadnu nemám. Proste som si vtedy nekúpila, z vreckového mi to bolo veľa, hlavne keď ich mala kamoška. Chyba. Vládcov strachu by som prijala v knihovničke.
Jo, jo, Vládci stracu - nostalgia teenagera v mojom prípade. Spomínate si teraz v kontexte na Noční klub, kedy Tobiáš krúti hlavou ako mohol napísať také sprostosti o jazde na motorke v daždi? :lol:
Kulhánek má aj nejakú ďalšiu knihu pred dokončením alebo tak nejako, lebo v mojom obľúbenom časopise prednedávnom písali, že mal nehodu na motorke a preto sa to zdrží. Vraj sa vyjadril niečo v tom zmysle, že keď automobil nedá prednosť motocyklu, následky nebývajú príjemne a odnesú si to aj kosti.
Mne ale napríklad nesadli Divocí a zlí. Stroncium som ani nečítala.
Máme šteniatka - Vianočnú jedenástku. Pozrite ku nám na www.gordonseter.sk
Atrioša
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 108

Re: Jiří Kulhánek - Fans

Poslaťod Silwuska » Pon 02.03.2009 8:56

V Prahe som kupila Nocni klub ale druhy diel...za 250 kacek :jop: bolo to male knihkupectvo s kopou fantasy kniziek :oo: a vseckooo mozne o upiroch a vlkodlakoch..ach tam by sa clovek zahrabal na hodiny :ua: a ja som mala tak málo casu a tak malo penez :ua:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Jiří Kulhánek - Fans

Poslaťod Zenei » Str 06.05.2009 14:29

Ja som kupovala asi pred rokom Nocni klub 1 a 2 v Brlohu ako darcek a odvtedy sa na to chystam, ze si to tiez precitam. A ony vazne vsetky tie knihy na seba nadvazuju? Lebo to som netusila, to by som si uz potom asi tiez radsej najskor zohnala tie prve :lol:
Zenei
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 378
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Jiří Kulhánek - Fans

Poslaťod calwen » Uto 19.05.2009 13:27

Taaze pre tych nestastlivcov ako som ja... V Brlozku sa da objednat Nocni klub 1 - nevahajte (v BA som posledny kupila ja na Heydukovej :hih: ) a dotlac NK2 bude v auguste a potom aj ine Kulhankove knizky, typek vravel, ze s najvacsou pravdepodobnostou to budu Divoci a zli :smile:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: [B] Jiří Kulhánek

Poslaťod calwen » Uto 01.11.2011 12:19

To este nikto necita Vyhlidku na vecnost? Ja som tak v 3/4 a super :aaa:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: [B] Jiří Kulhánek

Poslaťod pigie » Uto 01.11.2011 17:18

Ech ani nevrav, je doma od minuleho tyzdna zavreta v skrini, bo je to vianocny darcek pre draheho a ja mam problemy sa s tym vyrovnat :heh: Zrazu nenavidim, ze nepracujeme na smeny ako volakedy :haha: Len dufam, ze do Vianoc na to nepride, ze mu vysla nova knizka :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou