[F] Som legenda

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Som legenda

Poslaťod Megi » Pia 06.02.2009 9:02

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Inak preco musel umret ten pes?? hm? preco nemohol umret cernoch a Já legenda nemohol byt pes...sak to je diskriminacia :hmm:


Tak tomuto sa povie psickarka telom aj dusou! :aplause: Dnes som z tema umueua dvakvát!
Bez psa by naša rodina nikdy nebola úplná.
Megi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 437
Bydlisko: Topoľčany

Re: Som legenda

Poslaťod Silwuska » Pia 06.02.2009 9:06

Offtopic: Dakujem...ale uz puosimta neumieuaj...nejsi macka a nemas tolko zivotof :nie: :jazyk: :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Som legenda

Poslaťod Jack » Str 11.02.2009 19:50

Akurát som ten film dopozeral, na vaše odporúčanie som si ho stiahol ( samozrejme že z regálu v požičovni :ha: )

Super filmik :jop: len by som čakal iný happyend, myslel som že Willy to prežije bez ujmi na zdraví a spoločne s tou ženou budú postupne zaľudňovať planétu :iha:

Hneď po filme sa Jack začal pýtať von no ako som pozeral von oknom a bola už tma :smile: Tak som poslal pre istotu mamu :heh:
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Re: Som legenda

Poslaťod Silwuska » Str 11.02.2009 19:53

Zaludnovat planetu :heh: oni dvaja?? chudak zenska...to ona ho podla mna nechala zakilovat aby sa nemusela stat "nosnicou" :aaa: :heh:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Som legenda

Poslaťod Jack » Str 11.02.2009 19:59

to ona ho podla mna nechala zakilovat aby sa nemusela stat "nosnicou"


Tiež sa mi zdalo lebo keď jej povedal že nech sa skryjú v tom malom úkryte a on tam zostane zažiarili jej oči šťastím :oo:
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Re: Som legenda

Poslaťod Silwuska » Str 11.02.2009 20:06

pocuj ty rozdvojena osobnost sak pis za keho mas :lol: inac celkovo mne sa tiez nepacilo ze to nemalo happy end... :ua:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Som legenda

Poslaťod Jack » Str 11.02.2009 21:03

Mám ale pár nejasností k tomuto filmu :

Ako sa zamoril celý svet ? Ako sa to prenášalo keď Robo bol imúnny voči dotykom aj vzduchu.

Možno že to bolo vo filme a iba som to nepostrehol lebo Jack do mna stále šťuchal či spím. :ach:
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Re: Som legenda

Poslaťod Silwuska » Str 11.02.2009 21:12

Mal prirodzenu imunitu...sirilo sa to vzduchom :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Som legenda

Poslaťod Jack » Štv 12.02.2009 7:17

A prečo iba on ? Taktiež aj tá žena so synom ?

A čo to bolo vlastne za vírus ?? Súvisí to s tým čo bola reportáž že vyliečila 10 000 na rakovinu ?
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Re: Som legenda

Poslaťod Silwuska » Štv 12.02.2009 7:37

Ty by si si to mal kuknut este raz :lol: ano myslim ze to bolo nieco s tym (nepametam uz presne videla som to uz dost davno, ked to ficalo v kine), oni proste nerobili dlhodobe klinicke testy, a to co davali ludom po case mutovalo...ale niektory ludia boli proste prirodzene imunny :yes:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Som legenda

Poslaťod evk4 » Str 06.05.2009 10:03

ja mam psov rada, a co sa tyka filmov, najradsej , ked tvoria hlavnu postavu :no: , tento film som tiez videla, ten pes nebol az tak vycviceny, ako sa zo zaciatku zdal, ked boli vtedy v tej budeve, neposluchol na povel ku mne :ach: ale najviac ma zarazila jeho smrt, chudak psik :ua:
evk4
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Som legenda

Poslaťod Sana » Str 06.05.2009 10:06

pre ludi s velkou fantaziou nie je dobry...
mne sa dva dni sbivalo o tych psoch
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Som legenda

Poslaťod Kustar » Pia 15.01.2010 20:08

Kto videl ten film?Je to moj najoblubenejsi film,celkovo je to napinave,hra tam Will Smith a pekneho vlciaka tam ma.
Kustar
Šteniatko
 
Príspevky: 70

Re: Som legenda

Poslaťod Kikz » Sob 16.01.2010 10:12

:yes: tiež ho mám rada, jednu dobu som ho pozerala takmer nonstop. Len ma vždy vedelo trhnúť, keď bol v tej tmavej banke, vtedy keď mu tam ten pes ušiel za srnou..a keď zasvietil baterkou v tej tme na tých zombíkov :oo: :aaa:
Som po nociach nemohla spávať :heh: :heh:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: Som legenda

Poslaťod denyho slniecko » Sob 16.01.2010 19:07

ja som ho tiez videla a vobec sa mi nepaci. ten vlciak zomrel. som to kukala ta som sa rozplakala a uz ho nechcem vidiet
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou