Dvierka

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Dvierka

Poslaťod Lucifer » Str 30.04.2008 10:28

Ja som nasla toto a celkom sa mi to pozdava, aj ked ta cena je :pac: http://www.baron.cz/pes/dvirka-pro-psy/dvirka-pro-psy-nejvetsi/i-0 Nepaci sa mi vsak na nich to prevedenie (chcela som nieco vo farbe dreva a napr. tu klapku z flexibilneho plastu v kremovej farbe...to uz je len farebna kominacia ta biela s modrou :ach: )...Viete mi prosim poslat niekto link na nejake dvierka podla mojho opisu (priblizne) a aby boli aj cenovo pristupnejsie, najlepsie s osobnymi skusenostami...V blizkej dobe tieto dvierka musim riesit...Dakujem :poklona:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re:

Poslaťod Poca » Str 30.04.2008 11:09

Lenka.Buddy píše:tak ale to sa vám tam potom vtrepe hocikto cez tie dvierka :heh:


Neviem ci by niekto liezol do domu k 100 kilovemu psovi ...
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Dvierka

Poslaťod aponi » Uto 20.01.2009 8:40

Dal si niekto z Vás inštalovať tieto dvierka, a aké sú skúsenosti? Chcem to dať nainštalovať so nového domu,len neviem.Obávam sa,že tadiaľ bude fúkať.
aponi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 848
Bydlisko: Rastislavice

Re: Re:

Poslaťod Tatranská Afrika » Štv 22.01.2009 13:13

Poca píše:
Lenka.Buddy píše:tak ale to sa vám tam potom vtrepe hocikto cez tie dvierka :heh:


myslim, že niektoré sa dajú aj zamykať
my sme tiež nad dvierakom rozmýšľali, keď muž videl cenu., prehlásil, že to radšej vyrobí sám a tak to aj zostalo... :dancing:
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Dvierka

Poslaťod aponi » Štv 22.01.2009 17:12

No kedže sa jedná o dvierka do špeciálnej časti domu,ktorá je oddelená,tak by som to tam dala namontovať,ale majú s tým problém aj výrobcovia okien,takže asi k tomu ani nedojde.
aponi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 848
Bydlisko: Rastislavice

Re: Dvierka

Poslaťod Sunny » Pia 23.01.2009 14:13

Dvierka sú robené tak, aby priliehali (prekrývajú sa) a aby cez ne neťahalo :no: A tuším sa dajú montovať aj do skla, ak sa nemýlim.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Dvierka

Poslaťod sili » Sob 24.01.2009 19:16

Ja mám dvierka značky staywell XXL a som spokojná.Afghán vie otvárat dvere a to boli u nás cez zimu iné úniky tepla a teraz ked pribudla doga tak by to bolo ešte horšie,lebo on chodí von kažú hodinu.
Uplne 100% tie dvere však netesnia,ale stále lepšie jak vetrat.
sili
Nováčik
 
Príspevky: 48

Re: Dvierka

Poslaťod aponi » Sob 31.01.2009 23:04

Sili
ďakujem za odpoveď,ja som zadala zakázku oknárom a oni to nedokázali zohnať v takej miere XXLtak som sa na to v....
A akú mas dogu daj foto
aponi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 848
Bydlisko: Rastislavice

Re: Dvierka

Poslaťod Lucifer » Ned 01.02.2009 20:58

Pisala mi panicka Izzyho tatka a dala si cerstvo nainstalovat tieto dvierka: http://www.4dog.cz/sm/product/dvirka-hlinikova-660 Je s nimi velmi spokojna a v pripade zaujmu ju mozem poprosit o dodanie foto, ako vyzeraju zasadene do dveri :foto: Myslim si, ze aj ta cena je celkom prijatelna a v blizkej buducnosti to planujeme poriesit tiez :no: Uz ma nebavi robit vratnika :joint:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Dvierka

Poslaťod pigie » Ned 01.02.2009 21:59

My sme to poriesili takto - ospravedlnte bordel, ale boli sme v stadiu prerabania kuchyne. Na dverach brano a pomocka na uchopenie... Ked sme chceli dvere v dverach, vysledne ponuky boli sialene, ci uz vizazisticky alebo cenovo....
Obrázok
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Dvierka

Poslaťod aponi » Pon 02.02.2009 10:12

pigie
to je fajn nápad, a naučil sa tvoj psík otvárať dvere za tú kariku a ked ide zvonku čo urobí,otvorí si nosom alebo skočí na dvere,okamžite to predostriem manželovi :aplause:
Lucifer
veď o takéto dvierka som žiadala tú spločnosť,čo mi robí okná a nemožu zohnať taký rozmer aký potrebujem a potom ma odhovorili,že mozné vykradnutie,už to tu niekto spomínal,ale kto by chodil k mojim dogám????
aponi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 848
Bydlisko: Rastislavice

Re: Dvierka

Poslaťod sili » Str 04.02.2009 23:23

Aponi presne tie dvierka na ktoré dala link Lucifer mám aj ja,objednávala som ich na www.petpark.sk a stáli 3500sk.
Pri zhliadnutí ceny manžel najprv povedal,že ich vyrobí,ale najprv sme nevedeli zohnat plast potom magnet a nakoniec sa na to vy...
Inak mám 9 mesačnú nemeckú dogu.
Pigie a vedie psíkovia za sebou aj zavriet?Otvorit u nás nebol problém,len zatvárat som ich nevedela naučit :lol:
sili
Nováčik
 
Príspevky: 48

dvierka

Poslaťod Ala.b » Str 02.12.2009 20:01

Vie mi niekto poradiť aké veľké dvierka sú vhodné pre nemeckého ovčiaka, je veľkosť flapu 35x31 cm dostatočne veľká? Sú lepšie hliníkové alebo plastové?
Ala.b
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10

Re: Dvierka

Poslaťod Ala.b » Štv 08.04.2010 19:48

Ja som kúpila na spokojenypes.cz od firmy Staywell 775.Naša potvora sa hneď naučila cez ne chodiť a hlavne zmestí sa do nich. Dávali sme ich do drevenej brány a robili sme to sami.Nieje to ťažké. Jediný problém bol v tom, že na druhý deň sme na nich našli kusance. Našťastie dvierka nechutili, a tak ostali na okraji priehlbiny, ale plast nepovolil a nezlomil sa. Veľa šťastia pri výbere a hlavne: Nech vám ich havkáči nezbaštia.
Ala.b
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10

Re: Dvierka

Poslaťod korra » Pia 09.04.2010 13:11

K tym dvierkam, pokial viem, na trhu su najviac zname a asi aj najpouzivanejsie Staywell-y.

Nie vsetky typy su vhodne do skla, navyse, dvierka do skla len pre macky, popr. malych psov, je to uz fakt praca pre sklenarov.

Velke plemena, tam by som si radsej priplatila a stavila na hlinik. Pri tych byva aj pevna zaklapka - napr. pri dlhsom nepouzivani sa daju zamknut...to znamena ze sa flop prekryje este takou hlinikovou zaklapkou. Dvierka sa nemontuju k podlahe /myslim k zemi/, ale tak aby sa pes nemusel pri svojej vyske namahat, t.j, ze klopi len hlavu, ziadne brutalne podliezacky. Ku kazdemu by mala byt nieco ako maketa z tvrdeho papiera, t.j ze vystrihnes podla nacrtu otvor a nechas tou maketou preliezt psa a podla toho urcic vysku pri rezani otvoru. Dalsia vac je este rozsirujuci tunel - to podla toho, do coho dvierka montujes - hrubka dveri, stena...ale to sa da dokupit aj zvlast.
Dvierka sa daju vybrat z viacerych typov - uzamykatelne /vacsinou 4-way/, popripane infra, alebo na magnet /samozrejme, kazda sranda navyse nieco stoji/. Tahat cez to ani tak netaha, nelezu dnu ani mysi :no: ale rozhodne sa neda cakat, ze to ma taku izolaciu ako 6-komorove dobre namontovane okna...
korra
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416
Bydlisko: Senec

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy