Vytriedit - strihanie + prechladnutie

Sem píšte vaše rady a nápady.

Vytriedit - strihanie + prechladnutie

Poslaťod sheki » Ned 18.01.2009 17:18

chcela by som Vás poprosiť, či by mi niekto nevedel poradiť, čo sa deje s mojou fenkou. Pred pár dňami som ju dala ostrihať, vrátila sa z toho salónu úplne iná. Bolo to náročnejšie strihanie, lebo bola dosť zachlpená, ale takúto zmenu povahy som nečakala. Teraz len leží na dvoch najoblúbenejších miestach v byte, sem tam prebehne z jedneho na druhe, ani k miske sa nehrnie, doslova ju musíme preniesť, každého sa bojí....Predtým bola úplne iná, vítala nás štekaním a vyskakovaním, k jedlu sa hrnula už keď sme ho chystali, bola stále pri nás, na všetko sa tešila, no ostala úplne apatická. Včera tj 17. januára dovŕšila rok, počula som, že zmena povahy súvisí aj stýmto, ale neide mi to do hlavy, že by zo dňa na deň? prosím preto niekoho kto má podobné skúsenosti, nech mi napíše, či je to trvalé, alebo čo treba robiť, nevieme si poradiť a chceme nazad svoju Jessicu.....
sheki
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16

Re: neviem čo sa deje?

Poslaťod rastog » Ned 18.01.2009 17:20

bola si pri tom strihani? ci jej tam nahodou neublizili
Obrázok
rastog
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 320
Bydlisko: BA~ruzinov

Re: neviem čo sa deje?

Poslaťod sheki » Ned 18.01.2009 17:22

nie nebola, stihali ju tam už 3x a ani raz som tam byť nemohla, prosia majiteľov aby odišli...
sheki
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16

Re: neviem čo sa deje?

Poslaťod lucik » Ned 18.01.2009 18:05

mozno sa hanbi taka ostrihana :hi:
ale nie, naozaj jej pravdepodobne v tom salone cosi vyviedli.. to akoze nemoze byt majitel so psom? by som nikdy nenechala psa cudzim ludom bez dozoru.. :nie:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: neviem čo sa deje?

Poslaťod calwen » Ned 18.01.2009 18:08

Snajvacsou pravdepodobnostou sa jej daco ozaj stalo v tom salone. Prehmatali ste ju ci ju daco neboli? Ja by som asi skocila aj k vetovi nech ju prezrie...ktovie co sa dialo v tom salone (predpokladam ze to ti nepovedia).
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: neviem čo sa deje?

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 18.01.2009 18:51

Fuha. Toto prosím neber osobne, čo sa stalo sa stalo, každý robí chybu. Ale prosím vás ludia nenechávajte svoje psi bez dozoru, pokial možno. Vôbec si neviem predstaviť ten dôvod, prečo vyslovene posialajú majiteľov preč.! Také veci by sme nemali brať ako normálne, ale do takého zariadenie už nikdy nevrkročiť, nieto ešte opakovane.

Ja teda do salónu nechodím, ale ešte som nepočula, že by pri tom nemohol byť majiteľ :oo:
Taktiež by som hneď šla k veterinárovy. Môže mať natiahnuté šlachy, ak im nebodaj padla so stola priviazana o šibenicu, alebo neičo podobné. Môže mať vnútorné krvácania (preboha dúfam, že preháňam), všeličo.
A hlavne, by som šla zdupať ten salón pod čiarnu zem.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: neviem čo sa deje?

Poslaťod Offca » Ned 18.01.2009 19:08

Odlahcim - mozno na nu len nieco lezie. :nwm:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: neviem čo sa deje?

Poslaťod meraja » Ned 18.01.2009 19:18

No tak podľa mňa jej niečo spravili v tom salóniku.Viem,že psíci sa občas pri strihaní poriadne metajú a toho strihača to naštvalo a niečo jej spravil alebo len nechtiac.Určite ju prehmataj a keď nič nenájdeš bež k vetkovi (aj keď niečo vážne nájdeš bež k vetovi) :ahoj: Držím palce
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: neviem čo sa deje?

Poslaťod eviitta » Ned 18.01.2009 19:21

aj mne ked striha hafana,tak mi vravela aby som sla prec a potom sa pre neho vratila,lebo ze ked tam nebudem tak bude lepsie drzat :ua:
Daj psikovi trochu lasky a domov a on ti da navzdy cele svoje srdce...
eviitta
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25

Re: neviem čo sa deje?

Poslaťod kikula22 » Ned 18.01.2009 19:25

Ja mám zase taký pocit že kebyže nechám psa cudzím ludom bude ešte viacej vystrájať akokeby som tam. No nie? :nwm:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: neviem čo sa deje?

Poslaťod calwen » Ned 18.01.2009 19:32

Ja by som povedala ako ktory...je to o tom ako si ho vies zvladnut :yes: No ja by som naozaj svojho bez dozoru nikde nenechala.
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: neviem čo sa deje?

Poslaťod Nia » Ned 18.01.2009 19:47

mna tiez prve napadlo, ci jej v salone nieco nespravili, lebo ked s aboji ludi, tak to asi bude tym..ktovie ako tam zaobchadzaju so psikmi..mozno ona je citlivejsia povaha...alebo ktovie..
to s tymi majitelmi....niekedy je lepsie ked majitel odide, lebo ten psik sa potom neciti tak isto ako keby tam znamy clovek bol. znama ma poprosila, ci by som nemohla ocesat jej psa, lebo ze jej sa neda, ze je divy..akonahle odisla, pes stal ako puk a drzal..ani s anepohol..sice niekedy mu vadila moja ruka, ale drzal...takisto som cesavala aj endyho brata, lebo sa nedal...proste ked sme boli sami, tak bol kludny...to iste je aj s endym...ked mu chovatelka na vystave robi copik, tak ja musim ist uplne prec..ani vidiet ma nemoze, lebo je nezvladnutelny.
ale k veci. urcite skus toho veterinara...povedz mu co sa stalo a poradi ti..popripade da ti nejake sedativa, aby to skor a lahsie prekonala, ak je tam tento problem. a jednoznacne..vyber si iny salon! alebo ak je mozne, tak radsej sa ju nauc strihat ty a budes mat 100% istotu.
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: neviem čo sa deje?

Poslaťod rastog » Ned 18.01.2009 19:51

no keby na tvojom mieste by som zajtra nabehol do toho salonu a urobil tam poriadny vystup s vyhrazkami od ohovorenia a zkazenia povesti po trestne oznamemie zalozene na sprave sudneho veterinara o potvrdeni tyrania. najlepsie si tam zobrat este par hrozivo vyzerajucich kamaratov. nech ti laskavo vysvetlia co sa tam stalo. podla toho ako velmi boli ochotny hovorit pravdu sa uz zariadis.

ale to ze si ju niekde nechala samu by sa v tvojom a jej zaujme nemalo opakovat. radsej ist naozaj inde nez aby sa neco stalo
Obrázok
rastog
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 320
Bydlisko: BA~ruzinov

Re: neviem čo sa deje?

Poslaťod sheki » Ned 18.01.2009 20:03

ďakujem za radu, už ju budem strihať sama, nech vyzera ako vyzera, len neviem čo mám teraz robiť, aby sa znova vrátila do normálu, ale asi bude najlepšie za veterinárom a opytať sa ako dlho bude trvať kym sa vráti do normálu, ak sa vôbec vráti......takže zajtra frčím hneď ráno a potom vám poviem čo sa dialo, zatiaľ ďakujem za rady :yes:
sheki
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16

Re: neviem čo sa deje?

Poslaťod meraja » Ned 18.01.2009 20:05

Rastog ešte nevieš či to má niečo spoločné s tým salónom tak tam nemôžeš robiť výstup.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Ďalší

Späť na Výchova a výcvik