Steniatko strasne vystraja-z.retriever

Sem píšte vaše rady a nápady.

Steniatko strasne vystraja-z.retriever

Poslaťod Berenise » Pon 12.01.2009 21:58

PROSIM POMOZTE MI :plac: :plac: :plac:

Pred chvilou yacal byt moj maly velmy zly :plac: ay som sa zlakla, lietal ako blaznivy, kazdeho doma tak protivne kusal, provokoval, co vtakejto chvili robit? Pred tym som sa snim normalne hrala, pretahovali sme alno, hadzala som mu loptickua atd. preco to robi? skusa ma?Hracky ignoroval, kusutia boli dost silne. Nasi uz boli na mna dost nastvany,ze si ho neviem ustrazit.Vzala som ho vonku, na dlhsie, boli sme na novych miestach,viacmenej som ho musela zobrat na ruky, pocas cesty som ho parkrat polozila, trochu presiel,ale potom nie, boli to nove miesta, bol vyhukany.cestou spät siel po vlastnych, tahal akp divy domov.Teraz je zasa taky divsi, beha blaznivo a kuse vsetko,co nema, chyti jednu hracku, hned na to druhu, potom kusne do nabytku....ako besny:(

PROSIM,CO ROBIT?????zacina vrcat, stekat :plac:
Berenise
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236

Re: POMOYTE Prosim-steniatko strasne vystraja-z.retriever

Poslaťod Berenise » Pon 12.01.2009 22:00

dodavam,ze ho mam 3 tyzdne, zajtra ma 10 tyzdnov.Aj vcera trochu blaznil,ale takto az nehryzol.


Prosim poradte, ja som z toho uplne zufala:(
Berenise
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236

Re: POMOYTE Prosim-steniatko strasne vystraja-z.retriever

Poslaťod Tchor » Pon 12.01.2009 22:11

preved jerho nezadouci cinnost na cinnost povolenou a trochu ho utahej.
Tchor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1644
Bydlisko: Svinarov ( u Slanyho) - Stredocesky kraj

Re: POMOYTE Prosim-steniatko strasne vystraja-z.retriever

Poslaťod Amaguk » Pon 12.01.2009 22:22

tak tak, snaz sa uputat jeho pozornost na seba a hraj sa s nim trebars s nejakou jednou hrackou

tema ako ist na kusanie do ruk a inych casti tela tu uz je - pohladaj :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: POMOYTE Prosim-steniatko strasne vystraja-z.retriever

Poslaťod janas » Pon 12.01.2009 22:24

:smile: Píše, že ho už uťahala, robí to stále, je to jednoducho štendo :lol: Máme doma :lol:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: POMOYTE Prosim-steniatko strasne vystraja-z.retriever

Poslaťod Amaguk » Pon 12.01.2009 22:26

hyperka je niekedy tazke utahat len tak na prechadzke, treba mu trochu zamestnat aj hlavu...skusila by som mu kotulat lopticku, alebo take nieco :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: POMOYTE Prosim-steniatko strasne vystraja-z.retriever

Poslaťod Berenise » Pon 12.01.2009 22:29

To som sa snazila, ale vobec nereagoval, predtym sme sa hrali s hrackami,ako som pisala, ked zacal byt blaznivy,prudko ma kusol, hned odbehol, zasa skocil, parkat sa aj chudatko buchol do stola,ako skakal, skusala som mu dat hracku,ani jednu nechcel,za kazdym sa snazil kusnut ma do ruky, a zuril (to pred vychadzkou) Ako utrhnuty z retaze... Potom som ho priviedla k vode, riadne sa napil a sli sme von.

Potom este pokracoval,trochu miernejsie-ked sme sa vratili, vtedy som aj pisala tuto temu.

Viem,ze urcitet to tu rozberane bolo, napisala som v zufalstve, len pred chvilkou sa ukludnil, teraz zaspal.Urcite si podobne prispevky vyhladam,ale potrebovala som nieco rychlo.... :plac:

Amaguk, pisem,ze ziadne hracky nechcel, uplne ignoroval. Oco vrel :lol: :plac:

Takze je to normalne,ano? Mne je fakt doplacu...
Berenise
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236

Re: POMOYTE Prosim-steniatko strasne vystraja-z.retriever

Poslaťod Tchor » Pon 12.01.2009 22:32

ono je utahat a utahat. v tomhle radit nemuzu, protoze to co ja povazuju za idealni projev stenete by naproste vetsine lidi dost vadilo. A z tohohle projevu ja bych byl nadsenej a ne zoufalej.
Tchor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1644
Bydlisko: Svinarov ( u Slanyho) - Stredocesky kraj

Re: POMOYTE Prosim-steniatko strasne vystraja-z.retriever

Poslaťod janas » Pon 12.01.2009 22:34

:lol: Ja si myslím, že už malé vymýšľa, aj to robia šteňatá, len ho treba ukočírovať. Ak je vyhrané a kúše nábytok a končatiny :nie: , tak to už nie je sranda :no:
Obrázok
janas
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3575

Re: POMOYTE Prosim-steniatko strasne vystraja-z.retriever

Poslaťod Berenise » Pon 12.01.2009 22:36

Tchor, pises dost "yahadne"

viem,ye steniatko ma byt zive, hrave, nie len milunke,ale aj poriadne nezbedne a yrejme skusa,co si moye dovolit, vynucuje si pozornost,alebo neviem.... Ale pytam sa na vychovnu radu, ako ho usmernit,aby mi neskakal po hlave. Asi si ma nepochopil...
Berenise
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236

Re: POMOYTE Prosim-steniatko strasne vystraja-z.retriever

Poslaťod Amaguk » Pon 12.01.2009 22:36

Tchor píše: A z tohohle projevu ja bych byl nadsenej a ne zoufalej.

a co by si robil?
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: POMOYTE Prosim-steniatko strasne vystraja-z.retriever

Poslaťod calwen » Pon 12.01.2009 22:37

Skusim len predpokladat ze by vzal handru alebo kozu a zacal by sa s malym tahat alebo nieco take..
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: POMOYTE Prosim-steniatko strasne vystraja-z.retriever

Poslaťod Amaguk » Pon 12.01.2009 22:38

no, to napadlo aj mne, tak hadam to Tchor potvrdi (abo vyvrati :no: :lol: )
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: POMOYTE Prosim-steniatko strasne vystraja-z.retriever

Poslaťod Berenise » Pon 12.01.2009 22:40

janas píše::lol: Ja si myslím, že už malé vymýšľa, aj to robia šteňatá, len ho treba ukočírovať. Ak je vyhrané a kúše nábytok a končatiny :nie: , tak to už nie je sranda :no:


Dakujem janas :smile: To mam na mysli:) ako ho usmernit...

Doobedu s nim bola doma mama,´vraj kusal lampu a aj zurivejsie siel na moju korytnacku (doteraz sa len pozeram, pripadne veselo nuchal,teraz ju chcel prevratit, skriabal) tak ho capla novinami. Hryzol aj lampu, tiez ho capla novinami. Vraj zabralo.Teraz sa mi len priznala. Ja som bola totiz proti tomu, je to retriever.citlive plemeno :ua:
Tak neviem, co teraz. Vraj tie noviny pochopil a prestal.

Co myslite? :ua:
Berenise
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236

Re: POMOYTE Prosim-steniatko strasne vystraja-z.retriever

Poslaťod raky » Pon 12.01.2009 22:40

calwen píše:Skusim len predpokladat ze by vzal handru alebo kozu a zacal by sa s malym tahat alebo nieco take..


ešte môže začať kúsať nábytok, ab viac motivoval a kdo viac... :haha:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Ďalší

Späť na Výchova a výcvik