Veterinári - ako si vybrať

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod skacenka » Štv 08.01.2009 7:49

Inštitoris stanovil aj nám zlú diagnózu--Museli sme s fenou večer na pohotovosť,prvé čo nás vtedy napadlo bol on..Hneď na druhý deň chcel fenu rezať,zo zlou diagnózou!!!!Našťastie sme si to šli ešte overiť inde a vtedy nám pomohol Koscelník,pozrel sa na to spolu s Kichi.. fenka má 11rokov a vďaka nim je OK:lol: No je naozaj dosť drahý.
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Lena » Štv 08.01.2009 7:58

no musím sa vám s niečim priznať....ako vás tu čítam tak mám strach že sa môjmu psovi niečo stane a musela by som navštíviť takýchto doktorov :ua: veď by som im krky vykrútila leby spravia niečo zlé :hmm: myslím že každý kto má svoju prácu rád, sa musí vyvarovať chýb a radšej sa presvedčiť o svojej diagnóze a neriskovať.....no ja neviem ale celkovo keď sa povie NR veterinári a nemocnica tak si prajem celej našej smečke dlhý a zdravý život....
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Alexis » Štv 08.01.2009 10:45

Ano Koscelnik je dobry profesor,vsak je to moj triedny :lol:a myslim,ze aj ako vet je super hoci tie peniaze to je ina vec :ha: K Institorisovi uz nebudeme chodit ak bude mat nas pes problem,pretoze 0 bodov fakt :ua: :hmm: len na ockovanie proti besnote pretoze to si da tu namahu nam napisat sms,aby sme nezabudli,ale s inym problem k nemu uz veru chodit nebudeme!!!! Ak by mal moj psik nedajboze nieco tak to mozem normalne prist k inemu vetovi,aj ked som neni unho nahlasena?
..."alfa" neznamena FYZICKY dominantný...
Vodca nie je ten najsilnejší,ale ta najväčšia osobnost.
Alexis
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 144

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Alexis » Štv 08.01.2009 10:48

A este jedna otazka kde presne ma pan Pavlik ordinaciu?je to na Gorazdovej 34?viem,ze sa prestahoval len neviem ci je toto jeho stara adresa alebo nova
Vdaka :ahoj:
..."alfa" neznamena FYZICKY dominantný...
Vodca nie je ten najsilnejší,ale ta najväčšia osobnost.
Alexis
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 144

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod ambra » Štv 08.01.2009 10:57

Alexis píše: Ak by mal moj psik nedajboze nieco tak to mozem normalne prist k inemu vetovi,aj ked som neni unho nahlasena?

si myslím, že môžeš prísť, prinajhoršom si dohodnete na iný dátum stretnutie, a ty budeš mať čas na rozhodnutie či k tomu bo tomu budeš chodiť :yes:
ambra
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 84
Bydlisko: okres Zlaté Moravce

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod calwen » Štv 08.01.2009 11:04

Alexis píše:Ak by mal moj psik nedajboze nieco tak to mozem normalne prist k inemu vetovi,aj ked som neni unho nahlasena?

Ano mozes, bez problemov.
Ja chodim napr. do 3 ordinacii - zalezi co psovi je, dokopy sa nam "venuju" 4 veterinari. Mam dvoch tu kde byvam-tam chodime vzdy so vsetkym a potom sa s nimi dohodnem, ked sa mi nezda liecba ci ist inam. Ked je daco vaznejsie tak podla toho co to je idem ku zvysnym dvom - Švihran alebo Čech. Ak by sa mi nepozdaval ani jeden pristup, som schopa ist este inam :no:
A napr so psom co som mala predtym som bola asi u 7 veterinarov aby som vedela co najviac nazorov na jeho problem.
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Alexis » Štv 08.01.2009 11:04

Ambra
no to je ten problem,ze k Institorisovi chodime len na pravidelne ockovania a ked tam nebudeme chcet chodit ani na to tak mu to budeme muset povedat pretoze on kazdemu posle sms aby nezabudli prist a mne je to take blbe mu povedat,ze ideme k druhemu uz si viem predstavit jeho pohlad :lol: ...sice kazdy mi vravi,ze to je moja vec k akemu vetovi chcem so svojim psom chodit a,ze mu to mam jednoducho len oznamit,ze ani na ockovanie k nemu nebudem chodit
Alebo to necham tak jak to je ockovania-Institoris a ine problemy -Pavlik alebo Zubricky
nevieem ...

DOBRE VDAKA !!!! :smile:
..."alfa" neznamena FYZICKY dominantný...
Vodca nie je ten najsilnejší,ale ta najväčšia osobnost.
Alexis
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 144

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod skacenka » Štv 08.01.2009 11:11

Aj keď mu nepovieš,že k nemu chodiť nebudeš a pošle ti sms tak prinútiť ťa nemôže!Jediné čo by mohol asi spraviť poslať nejakú kontrolu,či máš psa zaočkovaného,môže proste nahlásiť,že si sa nedostavila na očkovanie,a že má podozrenie na neočkovaného psa..
Aj tak si myslím,že ak k nemu nechceš ísť s problémom tak mu povedz,že k nemu nebudeš chodiť vôbec..Nový veterinár psa bude môcť spoznať-aj pes jeho,a potom môžeš chodiť s každým problémom/očkovaním za jedným :ahoj:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod ambra » Štv 08.01.2009 11:18

ja som osem rokov chodila k Palkovičovi, pravidelne mi posielal predvolanku na očkovanie, no potom som objavila Zubrických a prešla som k nim. žiadne odhlasovanie nikoho na mňa neposlal, tento rok mi už neprišla ani predvolanka na očkovanie.
Zubrický zaočkoval Ambru proti besnote, zapísal si údaje o psovi, potom moje meno, adresu...dostali sme lysetku a bolo.
nikde nie je napísané, že musíš chodiť stále k tomu istému doktorovi, a on ti nič nemôže, ak si u iného doktora včas dáš zaočkovať psa a neprekročíš dátum preočkovania.
tam nepodpisuješ žiadnu zlmuvu, dohodu môžeš si vybrať koho chceš. :no:
ambra
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 84
Bydlisko: okres Zlaté Moravce

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Alexis » Štv 08.01.2009 11:27

čiže som už rozhodnutá na očkovanie v marci navštívim Zúbrických ...tá pani má aj chovku dlhosrstých kollií :no:
..."alfa" neznamena FYZICKY dominantný...
Vodca nie je ten najsilnejší,ale ta najväčšia osobnost.
Alexis
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 144

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod skacenka » Štv 08.01.2009 11:30

ambra píše:ja som osem rokov chodila k Palkovičovi, pravidelne mi posielal predvolanku na očkovanie, no potom som objavila Zubrických a prešla som k nim. žiadne odhlasovanie nikoho na mňa neposlal, tento rok mi už neprišla ani predvolanka na očkovanie.
nikde nie je napísané, že musíš chodiť stále k tomu istému doktorovi, a on ti nič nemôže, ak si u iného doktora včas dáš zaočkovať psa a neprekročíš dátum preočkovania.
tam nepodpisuješ žiadnu zlmuvu, dohodu môžeš si vybrať koho chceš. :no:


Tiež si myslím,že sa s tým nikto nebude "zahadzovať" len som napísala,že by to mohol spraviť.Ale tak ako ambra napísala,ak dáš psa včas zaočkovať tak sa nemáš čoho báť :ahoj:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod meggie26 » Štv 08.01.2009 13:31

Alexis píše:A este jedna otazka kde presne ma pan Pavlik ordinaciu?je to na Gorazdovej 34?viem,ze sa prestahoval len neviem ci je toto jeho stara adresa alebo nova
Vdaka :ahoj:


To si mylis Pavlik sa neprestahoval stahovali sa Hloben so Szalayom spod hradu niekde na chrenovu jak je Lavka ale nepoviem ti presne kde.

Inštitoris stanovil aj nám zlú diagnózu--Museli sme s fenou večer na pohotovosť,prvé čo nás vtedy napadlo bol on..Hneď na druhý deň chcel fenu rezať,zo zlou diagnózou!!!!Našťastie sme si to šli ešte overiť inde a vtedy nám pomohol Koscelník,pozrel sa na to spolu s Kichi.. fenka má 11rokov a vďaka nim je OK:lol: No je naozaj dosť drahý.


Ono presne mi to pripada tak ze manzelom ide o :money: a nie o zvierata...ved preto ma asi aj odchytovu sluzbu ale to je zas ina tema....
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod Alexis » Štv 08.01.2009 13:42

Ale zas aj Zubricky su manzelia....

mne kamoska vravela,ze Pavlik sa prestahoval...no aspon som mudrejsia auz viem :smile: ...tak adresa Pavlika je Gorazdova 34?
..."alfa" neznamena FYZICKY dominantný...
Vodca nie je ten najsilnejší,ale ta najväčšia osobnost.
Alexis
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 144

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod meggie26 » Štv 08.01.2009 13:48

Ano Pavlik ma Gorazdova 34

to o tych manzeloch bolo smerovane ironicky na Institorisovcov nie na to ze su manzelia (ay nedoslo k nedorozumeniu)
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod skacenka » Štv 08.01.2009 15:45

meggie26 píše:Ono presne mi to pripada tak ze manzelom ide o :money: a nie o zvierata...ved preto ma asi aj odchytovu sluzbu ale to je zas ina tema....


Ani nevrav,presne takto to vnímam aj ja...Veď keď si spomeniem na to vyúčtovanie,tak ešte teraz mi je zle...A ešte koľko chcel vypýtať za operáciu,pri ktorej by mojej fene povyberal to čo ani treba nebolo!! :pac:

Offtopic: k tej odchytovej,pamätám sa na prípad,kedy odchytili nejakú fenu,a keď si majitelia po ňu o niekoľko dní prišli už bola :rip: A chceli poplatok za pobyt feny!!!! :aaa:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie