Polovnicky vycvik a priprava na skusky

Polovnicky vycvik a priprava na skusky

Poslaťod Aira » Štv 02.01.2020 14:10

Ahojte,
chcela by som s mojou ZSL absolvovat polovnicky vycvik a skusky upotrebitelnosti. Viem, ake chcem a ake mozeme absolvovat. Len uz dlhsi cas neviem najst niekoho, kto by mi ju vycvicil, prip.s vycvikom pomohol a pripravil mi ju na skusky, prip.by skuskami s nou presiel on. Viete mi dakoho prosim poradit? Idealne HC, PN, TO, TT, PU a okolie, alebo ak mate s niekym konkretnym osobnu dobru skusenost, ale je z vacsej dialky, skuste aj toho, mozno sa s nim nejako dohodnem. Ak mate aj osobnu skusenost, uvitam referencie :smile:
Vopred dakujem.
Aira
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Polovnicky vycvik a priprava na skusky

Poslaťod straka17 » Štv 02.01.2020 14:21

Mám KMP a odporúčam ti vycvičiť si doma. V okolí PN som nestretla výcvikára, ktoý by našim plemenám rozumel, práve naopak. Jeden expert tu cvičí veľmi brutálnym spôsobom, keď tak môžem napísať SS o jeho praktikách :ach:
Vieme že lajky sú tak trochu iné :jop: Skús napísať klubovému výcvikárovi alebo rovno p. Fullemu, na 100% ti poradia niekoho dobrého. Klub robí aj výcvikové dni, bola som a za mňa nie že prst hore ale obe ruky, pomohlo veľmi :yes:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Polovnicky vycvik a priprava na skusky

Poslaťod Aira » Štv 02.01.2020 15:03

straka17 píše:Mám KMP a odporúčam ti vycvičiť si doma. V okolí PN som nestretla výcvikára, ktoý by našim plemenám rozumel, práve naopak. Jeden expert tu cvičí veľmi brutálnym spôsobom, keď tak môžem napísať SS o jeho praktikách :ach:
Vieme že lajky sú tak trochu iné :jop: Skús napísať klubovému výcvikárovi alebo rovno p. Fullemu, na 100% ti poradia niekoho dobrého. Klub robí aj výcvikové dni, bola som a za mňa nie že prst hore ale obe ruky, pomohlo veľmi :yes:


Tie praktiky v SS si urcite rada precitam, prip.ak vies, napisa prosim aj meno, nech prip.viem varovat aj iných.
Stranka KCHSPP uz nejaky cas nefunguje, aspon teda mne nenacitava...
Ty si ako riesila vycvik?
Dakujem.
Aira
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Polovnicky vycvik a priprava na skusky

Poslaťod straka17 » Pia 03.01.2020 0:18

O stránke som nevedela, ak chceš môžem posunúť kontakty :)
Píšem SS
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Polovnicky vycvik a priprava na skusky

Poslaťod Aira » Ned 05.01.2020 22:10

straka17 píše:O stránke som nevedela, ak chceš môžem posunúť kontakty :)
Píšem SS

Za kontakty ti budem vdacna :no:
SS zatial nemam,posielala si prosim? :smile:
Aira
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Polovnicky vycvik a priprava na skusky

Poslaťod straka17 » Pon 06.01.2020 0:05

Ano, SS som pisala este tri dni dozadu. Pozriem sa zajtra na to z pocitaca :)
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Polovnicky vycvik a priprava na skusky

Poslaťod Aira » Pia 10.01.2020 21:58

straka17 píše:Ano, SS som pisala este tri dni dozadu. Pozriem sa zajtra na to z pocitaca :)


Ahoj, dalo by sa prosim tie kontakty?Dakujem :smile:
Aira
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Polovnicky vycvik a priprava na skusky

Poslaťod lucik » Pia 10.01.2020 22:28

no veru ja som tu (okolie PN) nevedela najst nikoho na polovny vycvik retrievera, nieto este ZSL.. tiez som chodila na klubove vycviky a trenovala som si sama. ake skusky robia lajky? vedela by som pomoct mozno s vybavou na trening, pripadne aj pri treningu, ako sparing (len teda mam skusenost len s retrieverskym vycvikom a polovackami na drobnu).
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Polovnicky vycvik a priprava na skusky

Poslaťod Aira » Str 15.01.2020 20:41

lucik píše:no veru ja som tu (okolie PN) nevedela najst nikoho na polovny vycvik retrievera, nieto este ZSL.. tiez som chodila na klubove vycviky a trenovala som si sama. ake skusky robia lajky? vedela by som pomoct mozno s vybavou na trening, pripadne aj pri treningu, ako sparing (len teda mam skusenost len s retrieverskym vycvikom a polovackami na drobnu).


Ahoj, ZSL moze robit napr.farbiarske skusky malých plemien a farbiarske skusky duricov, vodnu pracu, lesne skusky, vsestranne skusky, duricske skusky...
ak by si mi s niecim z toho vedela pomoct, potesilo by nas to :no:
Aira
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Polovnicky vycvik a priprava na skusky

Poslaťod lucik » Štv 16.01.2020 4:28

a chces robit vsetko? resp. vies, co z toho chces robit? na vodne skusky som sa pripravovala s ludmi z klubu anglickych stavacov v Budmericiach, boli zlati, ze ma vzali na treningy. na farbiarske som si pripravovala viacmenej sama (nakoniec sme ich nerobili), na duricske sme skusali asi 2 treningy s klubom..
ono s vybavou (atrapy zveri, voditka, obojky, vybava psovoda) viem pomoct, no vacsi problem byva zohnat zver, krv, kozu, ratice.. pomoct by som vedela s kackou, no asi nic ine. napis spravu, ak chces.
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Polovnicky vycvik a priprava na skusky

Poslaťod straka17 » Štv 16.01.2020 6:34

Viem zohnať králičie kožky, eventuálne aj nejakú divinu :)
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Polovnicky vycvik a priprava na skusky

Poslaťod erik70 » Štv 16.01.2020 7:36

Aira píše:Ahojte,
chcela by som s mojou ZSL absolvovat polovnicky vycvik a skusky upotrebitelnosti. Viem, ake chcem a ake mozeme absolvovat. Len uz dlhsi cas neviem najst niekoho, kto by mi ju vycvicil, prip.s vycvikom pomohol a pripravil mi ju na skusky, prip.by skuskami s nou presiel on. Viete mi dakoho prosim poradit? Idealne HC, PN, TO, TT, PU a okolie, alebo ak mate s niekym konkretnym osobnu dobru skusenost, ale je z vacsej dialky, skuste aj toho, mozno sa s nim nejako dohodnem. Ak mate aj osobnu skusenost, uvitam referencie :smile:
Vopred dakujem.

Ahoj, napísala som ti SS :no:
erik70
Snoopy
 
Príspevky: 130

Re: Polovnicky vycvik a priprava na skusky

Poslaťod erik70 » Štv 12.11.2020 9:35

...musím podať malé info :no: ...s Airou a Jankou sme sa napokon aj stretli a vysvetlila som jej čo a ako, ukázala som jej ako si založiť stopu a ako trénovať aj ostatné disciplíny...spoločne sa do toho "obuli" a trénovali čo sa dalo! A tiež som ju bola podporiť na klubových skúškach duričov lajočiek, ktoré sa konali v našom okrese...a nakoniec skončili v I. cene, zo 14 psov na treťom mieste a tesne "lííízali" pracovný titul! :no: :jop: Moc sa s nimi z toho teším! :aaa:
Prílohy
a1.jpg
a2.jpg
erik70
Snoopy
 
Príspevky: 130

Re: Polovnicky vycvik a priprava na skusky

Poslaťod straka17 » Štv 12.11.2020 10:15

Gratulujem! :winner:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Polovnicky vycvik a priprava na skusky

Poslaťod wer » Štv 12.11.2020 16:11

No to je pecka, gratulka!
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Ďalší

Späť na Poľovnícka kynológia