Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Psia staroba alebo Špecifiká psov seniorov

Poslaťod Ulf » Pon 28.10.2019 15:49

Ludkovia, co ste robili s malo chodiacimi hafkacmi v zime? Uz je chladno na polihovanie vonku. Nejak nemam napad kam s nim, co s nim, aby neochorel a nebol furt len zavrety v byte okrwm toho co 20 minut naraz je ochtny sa pohybovat, to mi je luto. Nejake napady, tipy? Nejak ma nic nenapada. :pac:
Ulf
Snoopy
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Margita » Pon 28.10.2019 16:07

Hrali interaktívne hry
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Connie » Pon 28.10.2019 17:42

Ulf píše:Ludkovia, co ste robili s malo chodiacimi hafkacmi v zime? Uz je chladno na polihovanie vonku. Nejak nemam napad kam s nim, co s nim, aby neochorel a nebol furt len zavrety v byte okrwm toho co 20 minut naraz je ochtny sa pohybovat, to mi je luto. Nejake napady, tipy? Nejak ma nic nenapada. :pac:

My sa chodíme s Connie voziť. :angel: Nie je to len naša zábavka, ale už aj jej. Kopukrát sme len niekde v okolí dediny, skúšame kde sa dá dostať autom. Slaninka si spokojne leží, vždy niekde na pár minút zastavíme, psíča si počuchá, pobehá a ideme zase ďalej.
http://dogdevils.wix.com/dogs
"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ulf » Pon 28.10.2019 18:00

Hej, najinteraktívnejšia hra je hľadanie mlsky v uteráku... :heh: aj to mu musím výdatne pomáhať, lebo ak to nenájde za chvíľu, tak sa na to úplne vyprdne. Zloží hlavu, a kukne na mňa, že si to hľadaj sama :ha: Mám doma super knihu o hrách, len teda 95% je tam o chodení, skákaní, preliezaní a podobne, z toho som robila pre Vigga, Babánovi nehrozí.
Vozenie je super, len to ide do peňazí :heh: , ale robíme to. No a potom máme ešte mini zoo, kde sa chodíme kamošiť s prasiatkami, kozičkami (...zajačiky by aj jedol, ale to som zatrhla..), to ho dokáže zabaviť dosť na dlho, ale tiež musím chodiť len redšie, lebo jak sa niečo častejšie opakuje, automaticky ho to nebaví :prd: Už do okruhu 15 km máme vymetené úplne všetko, max by ho mohla ohúriť priehrada v Gabčíkove, ale to je ďaleko, fakt. Síce, dnes sme celkom bojovali s turniketom do parku pri hoteli Kormorán, to ho zaujalo výrazne :angel:
Ale ono ani tak nejde o to ako ho zabaviť (hoci ani to nie je ľahké), ale ako natiahnuť čas. Asi začnem chodiť jak magor s pelechom pod pazuchou a dekou v batohu :pac: :otaznik:
Ulf
Snoopy
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mac Gie » Str 20.05.2020 18:04

po veľmi dlhom čase som vzala foťák na prechádzku a len sa chcem pochváliť ako sa nám darí :hi:
ako človek, ktorý vyrástol na dedine kde všetci brali len ako psa a kŕmili čím prišlo je pre mňa zvláštne vidieť Maxa v takej kondícii vo svojom veku, samozrejme ma to veľmi teší len niekedy aj mňa samú prekvapí keď sa zamyslím koľko už má rokov :heh: je zneho uhundraný dedek ale keď sa ide aportovať zas je to mladý pes :pusa: neviem si vynachváliť život s ním aj keď je teraz väčšia cicka takže ho len málokedy nechávam niekomu strážiť keďže je schopný kňučať 24h denne :pac: :ach:
niekedy na prelome august/september bude mať 12 rokov :smile:
Prílohy
IMG_5010.JPG
jeho najtypickejšia póza, hlavne pri aportovaní
IMG_5021.JPG
IMG_5053.JPG
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod straka17 » Štv 23.07.2020 12:04

Začal mi blbnúť 12 ročný labrador. Zvaliť to už na vek? :ua: To, že horšie počuje beriem. Ale už mi prestal reagovať aj na posunky :plac: Posledné dni totálne blbne, kŕmim vždy rovnako na tom istom mieste a už sa rozbieha úplne opačným smerom než má, do misky druhého psa kde nebol kŕmený vôbec. A to ich oddelujem :ua:
Priateľ opustí priateľa už vo vetre, pes svojho pána neopustí ani vo víchrici
straka17
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Štv 23.07.2020 12:26

Podla mna moze kludne. Aj Rokaskovi uz ta stare kolena takto vypinalo, rozbehol sa ku mne/niekam, zrazu zastal, snazil sa prejst cez kriky aj ked meter vedla bola cesta atd
Miss you so much...
Slausa
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Štv 23.07.2020 16:55

Možno ťa upokojím, Arisko mal takéto obdobie počas bolestí (o ktorých sme nevedeli) a keď sme odstránili príčinu, bola zase viac pri zmysloch.
What would you do if you weren't afraid?
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Ostatné