Tipy na výlety a turistiku

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Aris » Pon 13.01.2020 23:17

A ako to funguje? Lebo ja som si myslela, že niekde zaparkujem auto, prejdem na nejaké také miesto, kľudne zaplatím nejaký poplatok, rozložím si deku a pozerám :heh: ale čo som pozerala tie Kysuce, to je len s nejakým sprievodcom či ako :nwm:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Uto 14.01.2020 7:28

No asi je viacero moznosti, toto vypada, ze lahnes a kukas...
http://www.hvezdarna-beskydy.cz/relax.php
Aha, len ty asi nechces mat doprovod. Tak na to nepotrebujes potom byt organizovana. Si vyslap niekde do blizkosti a mas :heh:
Lebo tie parky su od toho sprievodcu, aby ti dal vyklad. Aspon teda ja to tak vnimam.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Silvuch » Uto 14.01.2020 8:13

Sa ubytuj na kealovej studni. :) tam to byva aj organizovane, aj nie.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod hriva » Pon 20.01.2020 19:29

Dajte tip v okoli Ba do hodiny cesta, prechádzka cca 10 km, naj niekde kde je teraz sneh. Dikicko :hi:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Pon 20.01.2020 20:18

Zoska, Baba... Tu dole uz moc snehu neostalo.. Fajn okruh bol z Perneka na Babu a dole, len neviem, kolko to malo km... skus pozriet hiking.sk
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod hriva » Pon 20.01.2020 21:04

Tak mám dať do navigácie pernek a tam niekde zaparkovať ?
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Pon 20.01.2020 21:27

tak je to 12,3 km a 3 a pol hod cisteho casu...
pernek.PNG


bola som tam ale davnejsie, tiez v zime a sa mi lubila ta trasa, nic extremne. pri kostole niekde zaparkuj, okolo ide trasa, sme zacinali po zltej.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod clupko » Uto 21.01.2020 9:30

ta trasa po zltej z perneku je fajn, mozes ist smerom na cmelok a ked uz by to bolo moc, vratit sa naspat. 12km v tomto snehu nebude uplne prechadzka :lol:
alebo z lozorna na Skalu. alebo z kuchyne na cermak, to je fakt velmi mierna trasa. alebo z druhej strany karpat, limbach - kozi chrbat napriklad.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Uto 21.01.2020 10:51

Plavecky mikulas - krslenica - mon repos - jelenia hora - plavecky mikulas alebo opacne. Sa chystam furt to dat naraz, som to musela kuskovat :heh: A este zachadzka na ciernu skalu. Moje najoblubenejsie miesta v malych karpatoch. Ale neviem ako su na tom so snehom :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Ned 26.01.2020 15:25

Som sama seba navnadila, tak som dnes musela ist :haha: Aj ked zase len na jeleniu horu :heh:
Prílohy
IMG_1834.jpg
IMG_1844.jpg
IMG_1854.jpg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Sob 01.02.2020 10:48

Z Demianu
Prílohy
8EEA67C6-CE59-4978-937C-7B38E98FBF4F.jpeg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod clupko » Pon 03.02.2020 10:06

pigie, chceli sme ist tu trasu v sobotu, ale sli sme smerom z mikulasa po zltej smerom na baborsku a minuli sme odbocku :lol: tak sme nakoniec skoncili na plaveckom hrade. cesta fajne blatova, a na hrade milion ludi aj so psami.... ale aj tak sme si to uzili, a jeleniu horu pojdeme mozno tento vikend - ked nevyjde predpoved, lebo ak bude cely vikend prsat, tak tam odmietam ist. na kazdej nohe pol kila blata :pac:

jo a klieste! :oo: zaciatkom februara... cele zle.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Pon 03.02.2020 12:22

To ma mrzi. Odbocka je dobre maskovana za tou vodarnou, ci co to tam je. A teda v case blata by som tam nesla, lebo tych prvych 20m je dost strmych a to sa nam uz minule neskutocne smykalo a to bolo este primrznute trocha... Ale tak, snad nabuduce vyjde. Ja tam rada chodim. Mne sa lubi uz len ta luka na zaciatku :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod Aris » Pon 11.05.2020 20:11

Nemáte tip na nejakú menej známu turistiku v podstate na celom západnom Slovensku? Od Kysúc až po Záhorie. Tak cca do 20 km.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Pon 11.05.2020 20:26

My sme boli teraz na Vapci (ako sa to sklonuje..? :heh: ) v Strazovskych vrchoch, 18 km okruh a pekne tam je. Nebola si..?Skaly trochu (pre psa nic take narocne), luky, zmiesane lesy, pekne vyhlady... boli sme ale v pondelok, stretli sne dokopy za cely den 2 skupinky.
FB_IMG_1589225228653.jpg

FB_IMG_1589225220236.jpg

FB_IMG_1589225210863.jpg
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné