Doplnky na kĺby

Sem píšte všetko ohľadne doplnkov čo pridávate do stravy.

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod vavrena » Ned 17.11.2019 16:32

Geloren. :smile:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod Haleth » Uto 19.11.2019 23:18

Offtopic: Namiešať podľa potreby jednotlivé zložky tak ako u psov :ha:
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod Leila Tobrok » Str 20.11.2019 9:00

Animal Flex. Jo je to pre ludi :ha: Trochu tazsie sa zhana, v obchodoch pre zdravu vyzivu a doplnky stravy pre sportovcov. Je to kura, uz si dobre nepamatam 14dni, pauza a 14 dni... Vo vnutri su saciky s tabletami na den. Je to kombo viacerych zloziek a ma naozaj dobre vysledky. Uz aj pri bolestiach a problemoch. Muz to bral a aj jeho kolegovia (vojaci) a vsetci max.spokojnost.
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod Buchťa » Str 20.11.2019 10:21

Lindchen píše:Ľudia, máme tému aj pre ľudí? Ak nie, skúsim takto nadrzovku v psej téme. :ha:
Máme tip na kĺbovú výživu povedzme pre seniora (opakujem človeka), nejakú na sebe vyskúšanú? Nejakú kúru asi najlepšie. Kĺby zatiaľ bolestivé nie sú, ale pomaličky to už začína. Ďakujem.


Vlastní zkušenost (a nejen má) - Alavis Triple Blend (extra silný - pro koně). Neměnila bych :smile: .
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod straka17 » Štv 06.02.2020 10:01

Prípravok Lintvells - YuMove Dog. Určený pre labradora, 13 rokov, prakticky bez obtiaží. Občas sa mi zdá, že má strnulejší pohyb, hlavne ráno alebo keď je vonku chladno.
Na krabici píšu, že prvý mesiac zdvojnásobiť dávku. Treba? Ako dlho mu to dávať - nonstop alebo robiť prestávky?
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod straka17 » Str 22.04.2020 11:22

Tak sa to zvrtlo... Od včera máme boľavé lakte tak, že zrazu vrčí.
Viete mi poradiť čo objednať? Konský alavis? Niečo iné? Na dysplazku je čistý.
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod wer » Str 22.04.2020 11:29

mozes skusit protizapalove msm. ale na bolest u stareho psa - uz by som to skor riesila utisujucimi liekmi.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod clupko » Str 22.04.2020 11:47

na dysplaziu moze byt cisty, ale artroza tam uz asi bude. dala by som MSM vo vyssich davkach, pripadne ak to je moc zle, tak k vetovi pre nieco na bolest.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod Elis » Str 22.04.2020 12:53

holky mají pravdu - leky na bolest.
a jakekoliv doplňky davat, az když se tvari, ze ho nic neboli...

me ted taky kulha Eliska. uz po druhé , během mesice :ua:
leky na par dni pomůžou -ale vraci se to moc často a vlastne bezduvodne (ne po namaze rozumej)
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod straka17 » Str 22.04.2020 15:50

Elis píše:holky mají pravdu - leky na bolest.
a jakekoliv doplňky davat, az když se tvari, ze ho nic neboli...

me ted taky kulha Eliska. uz po druhé , během mesice :ua:
leky na par dni pomůžou -ale vraci se to moc často a vlastne bezduvodne (ne po namaze rozumej)


Nie je to tak úplne môj pes, stále je rodinný alebo ako to povedať. Dostáva Lyntbells ako som písala vyššie, aj vet mi to odporučil, že pokiaľ sa netvári inak ako doteraz tak je to dostačujúce, MSM mi vyslovene odporúčal až keď ho bude niečo bolieť. Rodičia dali na jeho radu :nwm: Ja už k nemu nehodlám vzhliadať, ale na samoštúdium je toho naraz celkom dosť a nechcem mu poškodiť.
Rozmýšľam nad Aptusom, bude dosť čo sa týka zloženia? Či kúpiť Alavis?
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod wer » Str 22.04.2020 15:55

Uplna zbytocnost :nwm:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod Nisus » Str 22.04.2020 16:28

Prečo si nedáš povedať? :nwm: Rodinný-nerodinný pes, to zviera má bolesti a nejaký doplnok výživy (alavis, aptus) mu tú bolesť neodstráni.
Tam naozaj treba nasadiť NSAID, pri 13 ročnom psovi by to niekto dáva už ako stálu liečbu. Poznám psa čo už je 2 roky na Trocoxile a pomáha mu to (momentálne má tuším 12?). Tam už je to naozaj o tom, že tam treba LIEKY, nie DOPLNKY.
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod straka17 » Str 22.04.2020 17:06

To som potrebovala počuť, zabezpečím lieky. Stále som mala nádej, že to pôjde chondrami
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod Nisus » Str 22.04.2020 18:05

No ale veď to isté sa ti aj baby predo mnou snažili povedať.
Ak sa nasadia lieky, dávaj mu potom niečo na podporu pečene. Pred nasadením by som mu najprv dala urobiť krv a potom preventívne raz za čas, aby bol pod kontrolou. Bohužiaľ pri takom veku a problémoch s kĺbami je to takmer vždy z kaluže do blata, lebo buď sa ti pes jedného dňa nepostaví, alebo zlyhajú orgány z tých liekov. Ale teda ja keby si mám vybrať, tak v prvom rade idem po tom, aby som mu čo najviac uľavila od bolesti.
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Doplnky na kĺby

Poslaťod Sunny » Pia 14.08.2020 9:05

Potrebovala by som poradiť niečo pre Foxlátko - 24kg, 12 rokov, cca pred 2 rokmi som ju už vyradila z tréningu, pretože rýchly pohyb začal bolieť, hlavne dolekopce sú problém, tipujem to na chrbát (na jednej Dornovke podla pohmatu údajne spondylka) - diagnostiku som v tomto veku už nejak neriešila. S bežným pohybom problém nemá, ale na dvore vačšinu času preleží, ak do nej vrazia šteňatá, tak niekde niečo zabolí... no proste je to babka už :heh: Vyberám medzi Aptus Aptoflex a Alavis triple blend, prípadne nejaké iné tipy? :nwm: Ďakovala :hi:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Doplnky Stravy