Mamičky

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Mamičky

Poslaťod weron » Pia 13.09.2019 8:13

co to je za liek, nepoznam, prvy krat pocujem
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod katkariinka » Pia 13.09.2019 9:01

Hormón štítnej žľazy
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pia 13.09.2019 12:22

Tak som sa nejak dokopala ist za fyziologom, no ja som na tu hlupu diastazu cakala nejake jednoduchsie cviky. Na tolko veci sa tam musim sustredit, zapotila som sa jak kon :heh: ked sa ma pytal ci citim brucho, tak som citila akurat svoju dochramanu nohu :pac: dufam ale, ze ten clovek vie co robi :heh:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pia 13.09.2019 16:48

Ja to trochu odkladam, proste pockam, kym maly bude dokrmovany a nebudem sa musiet nahanat ako pes. Doteraz mi to vychadzalo a stihal som, ale tie tri hodiny su dost maly limit. Takze ja to chcem riesit tak po pil roku.
zuzk, potom daj vediet, ako ti to ide a ci sa to stahuje. Su to len dychove cvicenia alebo aj na brusne svalstvo alebo aj aj?
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pia 13.09.2019 17:18

Praveze furt mam len stahovat to brucho, aby som zapojila tie bocne svaly. Inak ja mam do teraz limit 3 hodiny mimo domu :heh:
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pia 13.09.2019 17:26

Si ma potesila.... :-D
Tym limitom teda.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pia 13.09.2019 17:58

Tak dnes som dosla domov, sice sa spokojne zabaval vyhadzovanim veci zo suflikov, ale nechcel ani jest obed a jak ma zbadal, tak ciste zufalstvo, ze on uz surne potrebuje :heh:
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Pia 13.09.2019 20:01

Cez tri hodiny si aj ja málokedy trúfam a to ma malý vyše 1,5 roka :D
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod ZdenulkaM » Pia 13.09.2019 21:02

veru 3 hodiny su velmi vela :lol: 7mes ,do hodinky ale malokedy to riskujem.. u starsich to bolo tak po 1 roku cca na dve hodinky :lol:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Sob 14.09.2019 2:17

Tak tri hodky su celkovo, kym nakrmim a odnesiem maleho na strazenie, to je hodka, hodka na cestu do a z mesta, realne na vybavovacky mam hodinu. A to maly musi spratat aspon 120, lebo je hladny skor. Ked ootrebujem dlhsie, ide so mnou a krmim v aute.
Najhorsie je v noci. Ho podozrievam, ze keby som obcas neotravovala, tak prespi celu noc :-). Vacsinou sa zobudi sam.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Sob 14.09.2019 6:27

Jaj, tak to ja nechavam len doma, takze ho nadojcim par minut pred odchodom, potom su tie 3 hodiny luxus :D
Ale si pamatam, ked som este iba cakala branka a som rozmyslala, ze ked sa v januari narodi, tak na jesen pojdem v pojode na veterinariu, ved to uz bude velky :haha: :haha:
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Sob 14.09.2019 6:39

:-D
Nemam kedy zobrat psa na ockovanie a kontrolu rohoviek....
Skusim buduci tyzden aspon ockovanie, dufam, ze stihnem...
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Sob 14.09.2019 7:12

:pac: to sa vola fyzioterapeut nie fyziolog, nie? :heh:
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Sob 14.09.2019 9:51

To neva, pochopili sme sa :-D.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzka:) » Pon 16.09.2019 19:03

Zacalo to nevinnou otazkou " kde konci obloha?" Teraz ficime na raketach. Nechapem to ani v knihe :haha: a uz ma 2x sprdli, ze "toto nie je raketa, ale raketoplan" akoze ja vobec neviem o com hovoria :haha:
Hlavne ze netrpezlivo cakam kedy moje decko vyrastie, aby som ho vzala do planetária, na rozpravku... a on tam so mnou nechce ist, lebo tam bol na den deti a sa nejak naplasil tej miestnosti, kde sa lezi pod umelou oblohou :ach: tak mozem cakat kym mi vyrastie druhe :pac: :heh:
Big Dog
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia