Tetovania a piercingy

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Tetovania a piercingy

Poslaťod weron » Pon 09.09.2019 11:38

tak cena nerozhodovala, vybrala som si taterku podla stylu a prace ma namakane a to, ze robi v drahsom studiu je nahoda :haha: kazdopadne wolftown maju vysoku uroven ako umelci, tak co :no: plus priestory v centrovatom centre BA, to tiez stoji ...

je to lavy rukav, cover, nad laktom som mala uz nieco vacsie, takze prekryvacka... aktualne tam su dvaja vtacikovia a typicky pre nu watercolor/brush style. farby zatial cierna a modre odtiene, pribudnu samozrejme dalsie farby, fialova, cervena, zlte a telove a uvidime co este vymyslime. Nejak neratam s tym ze sedeni bude viac, uz len nabuduce hadam, takze dve :heh: do vianoc byt ubolena by som asi nedala, docela na nervicky to je :joint: utrpenie ked si chcem spravit uz len cop :haha:

nikto iny nema medzicasom nic nove ? :joint: svojho casu bola tema aktivnejsia :heh:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Aris » Pon 09.09.2019 11:44

Ja sa chystám, ale ešte som ani o termín nenapísala :pac:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pon 09.09.2019 11:48

a co kde kam komu ? :)

ja som inak na termin cakala v podstate len 6 tyzdnov. najskor sme mali konzultacku osobne a tam mi ponukla volne terminy. vlastne sa dalo aj skor, ale celodnovku by som fakt nezvladla
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Štv 12.09.2019 19:36

Keď tak potom poviem, ale nie je to nič výnimočné ani veľké :smile:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Faya » Štv 12.09.2019 20:14

Teraz na november mám termín Šamoríne (https://www.laprofessionale.com/tattoo/ ) teraz nič veľké...hoci plán bol...ale po TattooWars mam dilemu...ohľadom umelca...

Máš pravdu téma bola aktívna, ale nie všetci chcú tetovanie...a občas sa stane že skončia pri jednom :nwm:

Ale na ten tvoj rukáv sa teším...hm, ja si niečo také musím nechať zájsť chuť, kým robím tam kde robím... i stým čo mám nie sú nadšený...
Water color milujem, ale ešte som nenašla to čo by som chcela... /rozumej veľká plocha/ :joint:
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan
fotečky (i zlé) : http://asineda.rajce.idnes.cz/
Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Pia 13.09.2019 8:01

ja som inak mala povodne inu predstavu ze to bude vyzerat, ale jej navrh je daaaleko za mojimi ocakavaniami :aaa: :love: :love: :love: dala som jej uplne volnu ruku a oplatilo sa, predsalen ti ludia maju uplne inde predstavivost a vnimanie farieb, to je proste ina liga :poklona:
je to proste viac specificky styl ako su ludia zvyknuti, berem ze sa to vela ludom ani nepaci . ale milujem tie taktne poznamky na margo toho :haha: uplne ti je hned jasne ze sa to tomu cloveku nepaci, ale snazi sa to zaobalit pekne :haha: (pozdravujem katku a veroniku :pusa: :heh: )

foto spredu, nieje vidno co je hore (vtak). pribudnu farby a uvidime co vsetko este a kam. hore urcite, dole uvidime co ako.
ale ja som megaspokojna, neni o com :dancing:
Prílohy
ruka.jpg
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Pia 13.09.2019 9:05

mne sa lubi tento styl, pecka! :jop:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Pia 13.09.2019 9:30

paradne! bibianu uz dlhsie sledujem :jop:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
--------
http://avery.wz.sk
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Pia 13.09.2019 9:42

Zbohom magneticka rezonancia :-).
Nie som fanusik, ale pockam si na vysledok ;).
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Pia 13.09.2019 21:54

S tetovanim nemôžeš na MR?

" uplne ti je hned jasne ze sa to tomu cloveku nepaci, ale snazi sa to zaobalit pekne :haha: (pozdravujem katku a veroniku :pusa: :heh: )"
Teraz neviem, či si myslíš, že sa mi to páči alebo nepáči...
Inak deti to riešia?
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Faya » Pia 13.09.2019 23:24

MR ti urobia, ale majú k tomu fúru rečí... (mam za sebou 3x MR) samozrejme záleží od lekára, ale rôzne kliniky, rôzny lekári a áno každý k tomu musel mať nejaký pokec....najhoršie je na tom ak máš červenú malovku (má to najviac železa) tak vtedy si ťa vychutnajú :ach:

Ale teším sa na hotovú prácu...Bibianine práce sa mi páčia, vedela som že sú drahý v rámci BA je to samozrejme, ale i tak sa mi páčia...a jej watercolor je úúúúžasnýýý

len tak zo zvedavosti...dávaš si to preto, že sa ti to páči, ale máš pre to nejaký význam... (som len zvedavá, ak ma do toho nič nie :haha: je tak ma pošli :censored: )
Či bol jeho pes vycvičený, alebo nie, vždy bol na úrovni. Carol Lea Benjamin
Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme. Cesar Millan
fotečky (i zlé) : http://asineda.rajce.idnes.cz/
Obrázok

vlcica → Faya 14.6.2013
Faya
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod kives » Sob 14.09.2019 2:23

Mne sa aj celkom niektore pacia, toto vyzera na pecku. Som minule citala nejaky odborny clanok o spustani imunologickej odozvy v organizme, predsa len, cudzorodr castice v organanizme, budem musiet prihodit do cvika o zapale :-). Ale to ste asi nechceli vediet :-D.
Faya, a urobia MR? Ja som tak vedela, ze nie. A neposkodilo to tetovanie?
kives
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Sob 14.09.2019 5:27

faya, paci sa mi to, niesom zastanca ze tetovanie nutne potrebuje za sebou hlboky pribeh a vyznam, uplne beriem ak si to niekto dava vyslovene ako "ozdobu", pre mna to je vec estetiky tiez.
katka,no ved nepaci :joint:

o tej mr som uz davno pocula, nuz, budu sa musiet popasovat,ak by niekedy naaaaahodou :joint: ale teda cervenu zrovna budem mat :haha:
aj odbery budu zaujimave,tesne mi to tadial ide.esteze mam aj druhu ruku :ha:
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod katkariinka » Sob 14.09.2019 6:22

Weron, ale veď mne sa to páči! Len ja osobne by som si tetovanie nedala :D ale ako umelecké dielo na cudzom tele to obdivujem ;)

Inak jeden z mojich veľkých dôvodov je práve to, že je to cudzi prvok v tele, ktorý už nikdy neodstranis a dokáže to narobiť sarapatu v tele.
A potom aj to, co písala moschino, že dnes sa mi možno niečo páči a je to in, ale o 10 rokov to už bude out a možno ani mne sa to páčiť nebude.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod weron » Sob 14.09.2019 7:52

beriem to ako sucast zivota, nasledky svojich rozhodnuti znasame vsetci celozivotne,tak co :joint: (dobre,zle,vsetky proste). pre mna je to splneny sen,mat rukav. minimalne 10 rokov som po tom tuzila a konecne ho mam :aaa:
weron
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia