Podnajom

Pravidlá inzercie pre Hľadám
Pravidlá fóra
Pred odoslaním inzerátu si prečítajte pravidlá pre zadávanie inzercie. Vložením inzerátu s týmito pravidlami súhlasíte a zároveň akceptujete, že ak ich nebude spĺňať, bude bez upozornenia vymazaný.

Pre celú inzerciu platí zákaz obchodovania so psami bez preukazu pôvodu a zákaz komerčnej inzercie súvisiacej s pravidelnou a opakovanou zárobkovou činnosťou a podnikateľskou činnosťou.


Pravidlá inzercie pre Predám

Pravidlá inzercie pre Kúpim

Pravidlá inzercie pre Darujem

Pravidlá inzercie pre Ponúkam

Pravidlá inzercie pre Hľadám


Na vloženie obrázkov použite DF galériu alebo externý server.


Moderátori a administrátori DogFóra nezodpovedajú za pravdivosť obsahu inzerátov a nenesú žiadnu zodpovednosť za možné vzniknuté škody. Za obsah inzerátu je plne zodpovedný zadávateľ.

Svoj inzerát si sledujte a aktualizujte.
Nekopírujte inzeráty z inzertných portálov.
Neuverejňujte inzeráty z mailov od ľudí, ktorých nepoznáte.
Všetky údaje si pred uverejnením inzerátu overte.

Podnajom

Poslaťod Júlia P. » Uto 30.07.2019 16:03

Zdravim, mám malú staršiu kríženku jazvečíka ešte v rodičovskom byte, nejaký ten piatok pracujem a bolo by načase vyletieť z rodičovského hniezda ale ani za živého boha nemôžem podnajom kde by mi dovolili psa. Nech je to fajčiar, alkoholik alebo aj šlapka ale len nie pes. Hľadám niekoľko mesiacov a som zúfalá, obvolávam realitky, pýtam sa či nemajú v ponuke hocičo kde by mi dovolili malého psíka ale nikde nič. O cenách ani nehovorím. Riešili ste to už niekedy niekto? Poprípade nemáte o nejaké info v okolí Žiliny, že by vedel umožniť 2-3 izbák
? Ak nie, budem rada za vaše skúsenosti, ako ste to riešili
Júlia P.
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Barfer.sk

Re: Podnajom

Poslaťod Lindchen » Uto 30.07.2019 16:06

Info nemám, ale bývala som s viacerými zvieratami už v troch prenajatých bytoch a veľký problém nebol. Väčšinou sa podarilo na druhý, tretí krát. Odporúčam predstaviť sa, napísať niečo o sebe, o psovi a zdôrazniť, že psík je bytový a čistotný. Skutočne nie každému to vadí, aj keď je to ťažšie.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8372
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Podnajom

Poslaťod wer » Uto 30.07.2019 16:19

Ono asi v Ziline je to trosku ine ako v BA, kde je ta ponuka jednak vacsia a za dalsie tych psov v bytoch je tu asi viacej, ludia su asi viac "zvyknuti".. ja som bola s nemeckym ovciakom v 3 podnajmoch. Nebolo to lahke, ale dalo sa - ja musim povedat, ze dokonca som si vyberala lokalitu a nesla by som hockde :ha:
Ale naj je to asi po znamosti - hlavne usetris za proviziu realitke, co su totalne vyhodene prachy. Takze rozhodit siete kade tade..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11169
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Späť na Hľadám