Pomočovanie

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Pomočovanie

Poslaťod Aris » Pia 11.01.2019 14:51

Vyhrabávam túto tému :smile: S Angie mám taký problém, že sa mi vždy počúra v ambulancií. V čakárni nie, až v ambulancií. Ona sa veľmi teší veterinárkam, zároveň sa bojí, chápem, že je to na ňu veľa emócií naraz a tak pustí. Ale ako tomu zabrániť? Doma sa jej to nikdy nestalo, len tam. Je mi jasné, že sú na to zvyknutí, ale mne je to vždy trápne :ua: Nie je to nejak veľa, pár kvapiek, ale je. Čo sa s tým dá spraviť? Nejak sama neviem ako reagovať, ono stačí, že sa jej veterinárka prihovorí a už pustí.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Pomočovanie

Poslaťod Vikiki22 » Pia 11.01.2019 15:13

Mne napadáva len postupné navykanie si na situáciu, aby tam išla bez stresu (Šusta).
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Pomočovanie

Poslaťod wer » Pia 11.01.2019 16:06

Mojho to uz, chvalabohu, preslo. :ha: Ale trvalo to dost dlho - fakt do pol roka a nebyvalo to par kvapiek :haha:
Menej emocii do toho dat, nech sa jej prihovaraju, az sa skludni, resp vobec.. Ale teda, na tej veterine to fakt nie je az taky problem, mne to robil aj v nakupnom centre. Calwen si zazila, behala s utierkami a dezinfekciou :ha: :angel:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pomočovanie

Poslaťod Aris » Pon 14.01.2019 11:18

A ako postupne navyknúť na situáciu u veterinára? nejak si to neviem predstaviť :hi:
wer, hej, som rada, že je to len tam :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Pomočovanie

Poslaťod karči » Ned 27.01.2019 21:10

Môj sused mal podobný problém, tak občas išiel okolo veteriny, zašiel dnu na chvíľu. Psík si po čase zvykol, bál sa, ale už sa nepomočil.
karči
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10

Re: Pomočovanie

Poslaťod Aris » Str 30.01.2019 0:20

Len ona sa mi nepociká v čakárni, ale až v ambulancií :ua:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Pomočovanie

Poslaťod Aris » Str 19.06.2019 21:06

Toto sa nám už nestáva :heh: ALE Angie sa nám vždy pociká, keď je sama doma. Pričom býva sama max. 5 hodín. To úplne v pohode vydrží ak sme doma, takže nemyslím, že je to zdravotný problém. Podľa mňa to je u nej psychika. Má príšernú separačkú úzkosť asi od prvého dňa čo sme ju doniesli. Teraz je to už oveľa oveľa lepšie, ale aj tak nežerie, nepije a celý čas čo je sama sa trasie od strachu. Sused momentálne stavia dom, občas tam dosť búcha a tak a keďže je aj ustráchanejšia a sem-tam sa zľakne hlasných zvukov, myslíme si, že sa možno pociká od strachu. Čo sa s tým dá robiť? :ua: Je mi jej aj ľúto, že náš odchod je pre ňu taký stres, snažili sme sa ju pomaly učiť, ten čas postupne predlžovať od malička, ale nič nepomáha.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Pomočovanie

Poslaťod wer » Str 19.06.2019 21:25

A neciti sa lepsie v klietke?
A druheho psa nechcete? :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pomočovanie

Poslaťod Aris » Str 19.06.2019 22:34

By ma naši už vysťahovali :heh: Práveže nie, som jej tam dávala dlho žrať, občas ju tam na chvíľku zatvorila a tak, ale nikdy si tam sama dobrovoľne nevliezla. Som ju aj zaniesla naspäť do pivnice. :ach: Ja neviem. Ona je v tomto zvláštna.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Pomočovanie

Poslaťod pigie » Štv 20.06.2019 6:10

Ona je v tomto Fry :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pomočovanie

Poslaťod wer » Štv 20.06.2019 6:12

Chcela som napisat, ze pigie ti poradi... :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Pomočovanie

Poslaťod pigie » Štv 20.06.2019 6:28

Tak ja som to vyriesila sadisticky, kedze Fry mi tu zacal chcat a :kak: , ked som odisla rano vencit Lya, takze sel do klietky, som sa ho vobec nepytala uz na jeho nazor a pocity. Pretoze ked som zostala doma, tak vydrzal aj do 10, ale aj ked som s Lyom sla o piatej (hoc s Fryom som bezne chodila az medzi 6-7), tak mal pocit, ze mi da najavo svoj nazor na toho psa takto... A zrazu bolo po probleme :heh: A je mi fakt jedno ako sa citi :angel: Som mu to slubovala, ze toto mi tu spravi raz a klietka bude jeho vecny domov. Sice nie je vecny, ale vzdy ked idem z domu je v kleci, uz mu neverim. Doteraz si do nej nevlezie sam od seba, len na povel, ale normalne v nej uz spi, mozno od unavy, ale hovorim, je mi to jedno. Ja tieto veci doma netolerujem nikomu okrem stenata. Keby to urobil Lyo, ide do klece tiez. Ale ten nema v hlavinke 1 bunku, ze... Takze klec a bude po probleme :haha: Mne to zacal robit kriste 4.5 rocny pes!!!! Akoze NIKDY MALEHO PSA UZ. NIKDY!!!!
Edit: A teda on pritom sam neostal rano nikdy. Chlap aj dieta boli doma... :prd:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pomočovanie

Poslaťod Margita » Štv 20.06.2019 7:06

Ake su dovody ze sa pes vycura do postele?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Pomočovanie

Poslaťod pigie » Štv 20.06.2019 7:19

Ze sa to tam vsiakne ako nikde inde! :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pomočovanie

Poslaťod kellee » Štv 20.06.2019 7:59

co to s tymi malymi psami je? pride svokra so psom, prve co urobi, osti gauc. Pride kamaratka, a ze jej male psy su cistotne :lol: vedia sa pytat, pes zajde za roh a :kak:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Riešenie problémového správania sa psov