skok vysoký

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: skok vysoký

Poslaťod Elis » Str 27.02.2019 8:07

Offtopic: :lol: clovek proste zjisti, ze krmeni jen při cviceni není nejaka sofistikovana metoda, ale nutnost, protože vic toho ten pes uz nesežere :lol:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: skok vysoký

Poslaťod Lindchen » Str 27.02.2019 8:21

Offtopic: wer, ja len k tomu kŕmeniu, nejaký mäsový vývar s rozvarenou zeleninou ti nezoženie? To sa dá mať aj v mrazáku v pohároch. Do toho doplnky zapatleš.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: skok vysoký

Poslaťod Elis » Str 27.02.2019 8:22

wer píše:ze vo vsetkom asi dost stagnujem...


ještě vazne k tomuhle- u tebe to asi nehrozi, ale tak do davu :no:
často se setkavam s tim, ze lidi zamrznou na vsem. třeba ta prekazka - ukaze se jim, jak psa navadet, obihat tycku -a oni to delaji do zblbnuti dlouho. 14 dni denne tohle trenuji a pak se divi, ze bez ruky pes neudela nic :pac:
nechapou, ze pes to pak ma za hotovy cvik, ze takhle to ma vypadat.
uz je varuju teda ted -jak to pes udela dva tréninky po sobe bez chyby a ty nevis jak dal -prestan to delat uplne…

Offtopic: ale stejne dost věci nedomyslim ještě porad -na co všechno je třeba lidi upozornit, vysvětlit.
domaci úkol -aby teda nedelali něco, co psa pokazi -nauc ho vymenovat micky dva. to bude potrebovat. ještě zduraznim, ze micky musí byt stejne oba! aby pes nezacal jeden preferovat - pry -mame :-D
za tyden ukázka -a pes naprosto vzorne nosi a vymenuje -ale jen a pouze za snurky od tech micku :haha: :pac:
když vynecham to, ze to majitelce nevadilo -nechapala, co je spatne -tak i ty micky byly na stene velke a tvrde -to zase bylo bezp. opatreni, aby je nesezral :lol:
uz jsme to opravili, ale pro me teda varovani, ze i podle me něco bezpečného, co muze majitel se stenetem delat není bezpecne :lol:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: skok vysoký

Poslaťod Lindchen » Str 27.02.2019 8:35

Elis píše:Offtopic: uz je varuju teda ted -jak to pes udela dva tréninky po sobe bez chyby a ty nevis jak dal -prestan to delat uplne…

Offtopic: A nikto to nedodrží... :joint:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: skok vysoký

Poslaťod wer » Str 27.02.2019 9:18

no, elis, mne sa to praveze stalo... :ua: som asi lepsi trener ako psovod :ha: nad sebou nemam nadhlad...
plus ma strasne nebavi cvicit s pamlskami, no. :heh:

Lindchen píše:Offtopic: wer, ja len k tomu kŕmeniu, nejaký mäsový vývar s rozvarenou zeleninou ti nezoženie? To sa dá mať aj v mrazáku v pohároch. Do toho doplnky zapatleš.

jo, takto to robim, on sezere hocico :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: skok vysoký

Poslaťod Elis » Str 27.02.2019 9:26

wer píše:ma strasne nebavi cvicit s pamlskami


jsi rozmazlena pracakem.
ja se raduju, když chce cvicit -na co je mi v tu chvili uuuuplne jedno :lol: :lol:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: skok vysoký

Poslaťod pigie » Str 27.02.2019 10:34

Wer, alavis mu hod za odmenu, aj Ccko. U nas bezproblemu :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: skok vysoký

Poslaťod Elis » Str 27.02.2019 10:54

pigie píše:alavis mu hod za odmenu


Offtopic: jestli dava sypky, prosim natocit :haha:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: skok vysoký

Poslaťod pigie » Str 27.02.2019 10:59

Offtopic: Dobre, sypky hadzat nemusi, vezme z dlane :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: skok vysoký

Poslaťod Elis » Str 27.02.2019 11:01

Offtopic: trvam na hazeni a videu :lol:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: skok vysoký

Poslaťod kives » Str 27.02.2019 11:02

:haha: :haha:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: skok vysoký

Poslaťod Puk » Str 27.02.2019 13:05

[quote="Elis"]
Misku ruznym smerem za prekazku - i kdyz by mohl obehnout, aby nechtel a znal povel. navraty, predsednuti, nekdo dava i tycku do huby./quote]

Offtopic: Kriste pane, to dnes výcvik dospel až sem? Z mojej strany - buď pes chce a potom k tomu netreba vysokú školu, alebo nechce a načo mi taký potom vôbec je? Ale mňa netreba brať vážne!
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: skok vysoký

Poslaťod Elis » Str 27.02.2019 13:09

ono to zni slozite - ale je to otázka 2-3 treninku :nwm:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: skok vysoký

Poslaťod Elis » Str 27.02.2019 13:49

Offtopic: ale když o tom tak premyslim -co jiného s tim stenetem ten rok delat? :lol:
když si pak někdo vezme psa az v roce, nauci ho to taky do dvou let :lol:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: skok vysoký

Poslaťod wer » Sob 20.07.2019 22:05

Psik mi skace metrovku :jupi: Som mala z toho dost obavy, lebo mame neskakavca na cvicaku, tak som trpla, aby sa mi to tiez neprihodilo...
Dala som z 80tky 1,5 mesiaca cielenu pauzu, na prvom treningu po som sa dopracovala k metru a na druhom uz skakal s 20 cm rezervou. :hi:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Športová a služobná kynológia