Severania

Témy netýkajúce sa konkrétneho plemena

Poslaťod mika » Štv 22.11.2007 17:00

No to je blbost, ale tu ich ospravedlnuje, ze to bola nejaka mysticka symbolika, ci co. Ale premyslala som, preco ich nehraju CSV, ale mozno ich v Amerike moc neni...
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Poslaťod Amaguk » Štv 22.11.2007 17:05

v posledom case uz zacinaju viac aj s CsV alebo aj ozajstnymi vlkmi - ako v tom norskom pribehu o vlcici :smile:

a v mojom oblubenom spracovani B. Tesaka (http://www.imdb.com/title/tt0103247/) hral maleho Tesaka stendo CsV. A velkeho zase krizenec vlka a malamuta - tak ako to malo byt po spravnosti. na tych strasich filmoch ma rozculovalo, ze Tesaka alebo aj vlkov hrali NO. to bolo fakt smiesne
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod mika » Štv 22.11.2007 17:11

Na strankach http://www.wolfpacks.com/kiba.htm su fotky krizenca vlka a malamuta, nenapadlo by ma, ze take daco existuje. Ale je krasna :smile:
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Poslaťod Amaguk » Štv 22.11.2007 17:15

Krasna :smile:
v USA ich je celkom dost, aj vlk x husky (jedneho som aj osobne stretla) pripadne aj malamut x husky x vlk
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Mima » Štv 22.11.2007 17:19

mika píše:Na strankach http://www.wolfpacks.com/kiba.htm su fotky krizenca vlka a malamuta, nenapadlo by ma, ze take daco existuje. Ale je krasna :smile:

boze ta je chutnucka...hned by som ju brala... :ha:
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Zvolen

Poslaťod Iwka » Štv 22.11.2007 21:22

by mala timmyho ako predjedlo :jupi:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Silwuska » Pia 23.11.2007 6:40

Fakt uzasny pes...ja som sa minule zamyslela ked som pozerala Krev jako cokolada...hra tam vela "vlkov" ale fakt neviem co su to zac...mohli by to byt CsV, ale na to su tam niektory hrozne tmavy, az tak do cierna...jedine ze by ich nafarbili... :ach:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Amaguk » Pia 23.11.2007 12:37

oni ich niekedy namaskuju, aby mali viac vlci vyzor
Tu je fotka jednej huskinky, ktora hrala vlka: http://www.geocities.com/heartland/meadows/2662/
:smile:

inac, ta sucina mala nejaky titul z obedience pretekov, co je na haskaca absolutny vrchol! :poklona:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Silwuska » Pia 23.11.2007 12:47

co to je?? :ach:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Amaguk » Pia 23.11.2007 12:52

co co je? :lol:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Silwuska » Pia 23.11.2007 12:54

obedience preteky :otaznik: ...nechcelo sa mi to pisat cele lebo s jednou rukou som tlacila makovy kolacik poliaty medom :heh: (nahrada za obed, kedze v restike mi dali prezrety encian z ktoreho mi je zle este teraz..teda s toho jedneho kuska :hmm: )
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Amaguk » Pia 23.11.2007 12:57

tak dobru chut ku kolaciku :lol:

obedience je sutaz v poslusnosti, dost narocna - popis najdes napr. tu:
http://www.obedience.cz/
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Silwuska » Pia 23.11.2007 13:07

Fuuha...tak to je huste...a na haskaca... :oo:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Amaguk » Pia 23.11.2007 13:10

Silwuska píše:Fuuha...tak to je huste...a na haskaca... :oo:

no ved presne to, neviem si moc predstavit, ako by som toho nasho musela motivovat, aby napr. vykonaval cviky s presnostou - lebo on sa tvari, ze sak som si sadol, tak co este vymyslas, ze to ma byt rovno alebo o 15 cm blizsie a viac dolava.
nedava mu to zmysel a zacne pindat, ako stara vrana :heh: :ha:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod mika » Pia 23.11.2007 16:35

Nasa potvora obcas miesto sadnutia znizi zadok k podlahe a tvari sa, ze uz som si sadol, tak mi ten pamlsok daj. Alebo si sadne tak na pol sekundy. :hmm: Ale opakujeme, dokial to neni spravne.

Dnes sme stretli starsiu malamutku, chvilu sa hrali, ked ju to prestalo bavit, tak zavrcala, a Dino tu kupodivu pochopil a nepriblizoval sa k nej. Prvy pes pred ktorym mal respekt. :ach:
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecne o plemenách