František Šusta: „Trénink je rozhovor" (9.12.2018, BA)

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

František Šusta: „Trénink je rozhovor" (9.12.2018, BA)

Poslaťod Lindchen » Str 29.08.2018 17:02

Prednáška je doplnkom ku knihe Trénink je rozhovor (F. Šusta, 2014, nakladatelství PLOT). Je zostavená tak, aby kapitolu po kapitole predviedla a vysvetlila princípy pozitívneho tréningu popísaného v knihe. Prečítanie knihy ale nie je podmienkou - je vhodná aj pre účastníkov základnej prednášky, aj pre nováčikov. Kniha sa bude dať na prednáške kúpiť aj s podpisom. :)
Prednáška je pripravená v novej verzii a je vedená tak, aby čo najpresnejšie zodpovedala obsahu knihy a dopĺňala to, čo sa do knihy nevošlo. Spolu s niekoľkými pôvodnými videami uvidíme aj nové vrátane konkrétnych prípadov psov popísaných v knihe. Preberieme si v praxi pozitívne/negatívne posilnenie, „čo keď sa mu nechce“, tajnú reč medzi človekom a zvieraťom behom tréningu, sústredíme sa na stres behom tréningu, spôsoby nápravy nevhodného správania a to, že v tréning „teraz učíme, neskúšame.“ Prednáška je len pre poslucháčov, bez zvierat.

Termín: 9.12.2018 (nedeľa)
Miesto konania: Bajkalská ul. 9/B v Bratislave, objekt III veže v príjemnom prostredí s terasou
Počet účastníkov: min. 25, max. 35 ľudí
Dĺžka prednášky: cca 6 hodín s pauzou na obed.
Cena: 20€ na osobou

PRIHLÁŠKA: https://goo.gl/forms/TSwvjEckYGXIrHlH3

Prihláška, a teda zaistené miesto, je platné až po uhradení poplatku.
V prípade zrušenia akcie zo strany lektora alebo organizátora bude poplatok za prednášku vrátený do 3 pracovných dní od zistenia tejto skutočnosti.

PLATBA: SK49 8360 5207 0042 0653 0195 vedený v mBank
VARIABILNÝ SYMBOL: 09122018
POZNÁMKA: Vaše CELÉ meno + rozhovor susta -> inak nie je možné platbu správne priradiť
V prípade, že sa vám podarilo odoslať platbu bez VS alebo bez poznámky, obratom ma kontaktujte.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne prednášky som k dispozícii na maily alebo na FB.com/lukacova.linda.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: František Šusta: „Trénink je rozhovor" (9.12.2018, BA)

Poslaťod kellee » Štv 30.08.2018 9:47

no ja som zvedava ako sa tam idem dostat :lol:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: František Šusta: „Trénink je rozhovor" (9.12.2018, BA)

Poslaťod clupko » Štv 30.08.2018 10:06

najprv si hovorim, ze aaale, na tej som uz bola, tak predsa nepojdem zas, aj ked to bolo zaujimave. a potom som si precitala popis :aaa: ... a potom som si pozrela termin :plac: ... tak snad sa este bude opakovat.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: František Šusta: „Trénink je rozhovor" (9.12.2018, BA)

Poslaťod Lindchen » Štv 30.08.2018 10:09

Škoda. :ua:
Určite ešte bude, robím túto sériu každý rok, obvykle jeseň/zima. :lol:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: František Šusta: „Trénink je rozhovor" (9.12.2018, BA)

Poslaťod Snezienka123 » Štv 30.08.2018 16:19

Ja som bola sklamaná, že ten novembrový termín semináru som zmeškala so zápisom.
Tak dúfam, že aspoň tento seminár som stihla včas.
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: František Šusta: „Trénink je rozhovor" (9.12.2018, BA)

Poslaťod Lindchen » Štv 30.08.2018 17:56

Snezienka, písala som ti SS, pozri.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov


Späť na Pozvánky z minulosti