Hračky do vody

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Pon 09.07.2018 10:20

Daj potom vediet clupko, ako sa osvedcila ta trixie hracka. Lebo zase ten cenovy rozdiel je tam minimalny. Som nasla majak za 12.80 v cechach.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hračky do vody

Poslaťod wer » Pon 09.07.2018 10:55

clupko, vavrena, tie starmark lopty nie su dobre? ja som len to pouzivala do vody. viditelne extra to sice nie je, ale tak ked videl dopadat, tak nasiel vzdy. a prakticky neznicitelne.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Hračky do vody

Poslaťod clupko » Pon 09.07.2018 11:49

ta je ok, ale tiez ju nie je nejak super vidiet. tu mozem hadzat len vtedy, ked som ochotna si pre nu doplavat sama :lol:
avery sa neda moc navigovat, zeby som mu len kricala smer, ked tu hracku ja vidim a on nie. a casto ani nepozera, kam to dopadne, on sa rozbehne a vleti do vody casto uz ked sa zazeniem, takze ked to nedopadne v jeho aktualnom zornom poli, mame problem :lol:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Hračky do vody

Poslaťod wer » Pon 09.07.2018 11:58

Aha. Ja som potom kamen hadzala smerom k hracke a pax tam potom hladal a nasiel vzdy. Este som pre nic do vody nesla :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Hračky do vody

Poslaťod clupko » Pon 09.07.2018 12:36

jo, take pokusy boli, ale to funguje len za predpokladu, ze vies daleko a presne hadzat a si si ista, ze netrafis psa, ktory tam zmatene plava dokolecka :lol:

edit: ani ja som este pre nic do vody nesla. bud sa nasiel niekto, kto bol zrovna v plavkach, alebo som ozelela tu hracku
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Pon 09.07.2018 14:24

Moj chlap siel po uz ani neviem ktoru tak, ze si pozical cln od rybarov :heh: Ale tak, to uz mal Hugo 12... On zacal takto stracat aporty az fakt na pokrocilu starobu, posledny rok ci dva. Podla mna ich uz fakt nevidel, lebo teda stracal tie, co nebolo vidno :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hračky do vody

Poslaťod clupko » Štv 23.08.2018 9:43

ok, takze trixie hracka vydrzala este menej nez majak. este stale je v jednom kuse, ale po tusim 3 kupaniach uz je nacata a vela uz nevydrzi. nabuduce sa uz asi rozpadne.
je to v podstate to iste ako majak, akurat nema snurku (ani dierku na prevlecenie snurky), takze sa trochu horsie hadze. material podobny, trochu maksi, spodok tazky, aby to drzalo vo vode vertikalne.
z nejakeho dovodu sa pes rozhodol, ze to bude drzat za tu najsirsiu cast - asi kvoli vyvazeniu? neviem, kazdopadne tym k trvacnosti hracky isto nepomohol :lol:
pride mi, ze majak je pre mensie psy vhodnejsi, toto je dlhsie a tak ked to pes chyti za tu trciacu cast, dost ho to bude prevazovat.

.... kde sa da teraz kupit majak? :ha:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Hračky do vody

Poslaťod wer » Štv 23.08.2018 9:48

tusim som ho videla v petrzalke v danubii co je ten chovak velky.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Štv 23.08.2018 10:42

Aj ja chcem majak. SOm mala kdesi, ze idem kupit z nejakeho webu a zjavne som to neodoslala a uz to neviem najst :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hračky do vody

Poslaťod clupko » Štv 23.08.2018 11:12

hej.sk, 10 eur :smile:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Štv 23.08.2018 11:15

Tam ho vtedy nemali skladom :aaa: Dik!
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hračky do vody

Poslaťod moschino » Štv 23.08.2018 15:05

U nás je top tá chuckitka. To je snáď večná hračka a stále baví :lol: kým nestratím, spĺňa účel
Prílohy
39284556_1912776075435650_4464339700684947456_o.jpg
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Hračky do vody

Poslaťod bibika » Štv 23.08.2018 19:13

Inak či majú maják a jeho cenu ti viem (doslova) zbehnúť pozrieť do super ZOO v Danubia, ak by bolo treba. Mám to dosť blízko. :lol:
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Re: Hračky do vody

Poslaťod lucik » Štv 23.08.2018 19:52

moschino, to máš pískaciu či ultra? podľa sfarbenia sa mi zdá pískacia.. my máme všetky možné, glow, ultra, fanatica, ultra tug (do vody len ultraball), mali sme aj pískaciu, ale už asi na druhýkrát vtlačila zubom pískatko dovnútra, tak nepíska.. ale slúži :lol:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Hračky do vody

Poslaťod moschino » Pia 24.08.2018 6:09

Piskaciu. Piskala dost dlho. Moji nemaju taku silu, aby to piskatko zatlacili, aj material je dost odolny. Tuto mame vyse roka a pouzivame skoro denne.
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy