Hračky do vody

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Hračky do vody

Poslaťod Barbor » Sob 02.07.2016 14:53

Moniak jasneeeee :yes: a ivanka, to jaaa len tak na rychlo, pre vas tu :angel:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Hračky do vody

Poslaťod Barbor » Pon 04.07.2016 13:12

Tak mam zle správy, majáky maju posledne dva :ua: zvyšok by mohli byt mozno tak koncom tohto mesiaca az :nwm:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Hračky do vody

Poslaťod Moniak » Str 13.07.2016 10:46

ako su na tom majaky? vsetci cakame na koniec mesiaca? nikto sa nevyjadril :D
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 839
Bydlisko: Bratislava

Re: Hračky do vody

Poslaťod clupko » Str 13.07.2016 11:50

ja som to tu nesledovala, ale teda kludne pockam. vsak to uz su len 2 tyzdne :smile:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Hračky do vody

Poslaťod Margita » Pon 15.08.2016 9:23

ste videli?
http://www.tchibo.sk/hracka-do-vody-pre ... EOPcV6Q5KI

len to asi vyzera byt z takeho obyc plastu tvrdeho,ale zas je to celkom placate,mal to niekto v ruke?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Hračky do vody

Poslaťod Vikiki22 » Pon 15.08.2016 10:08

Barbor píše:Tak mam zle správy, majáky maju posledne dva :ua: zvyšok by mohli byt mozno tak koncom tohto mesiaca az :nwm:

Už? :angel:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Hračky do vody

Poslaťod Barbor » Str 17.08.2016 12:41

Vikik volala som vcera ze furt nic, ze sa mam ozvať v septembri :ua: ako ja to beriem isto, pes pláva celoročne, vsak ozvem sa, ked to bude, kto bude chcieť nech berie kto nie tak nie :smile:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Hračky do vody

Poslaťod hriva » Str 17.08.2016 20:50

Ja by som potom zobrala, ozvi sa
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Hračky do vody

Poslaťod hriva » Str 17.08.2016 20:52

Ináč k tomu loganiu vody počas plávania. .. Bria ta len cura jak cisterna ale Nero vždy za kybel vody vygrca
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Hračky do vody

Poslaťod clupko » Ned 06.05.2018 19:40

tak sme konecne otestovali ten rogz majak, co som kupila minuly rok. bala som sa ho pouzit, lebo co ked to nebude az tak dobre plavat a vidiet, alebo co ked to pes odignoruje a zostane to kdesi v jazere....
ale je fakt super. je tazky, takze sa za tu snurku dobre a daleko hadze, a je velmi dobre vidiet vo vode. nestalo sa psovi ani raz, zeby bludil, vzdy plaval hned spravnym smerom.
velkost akurat, aj pre mensie psiky :smile:

DSC_0053.jpg

DSC_0055.jpg

DSC_0042.jpg
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Hračky do vody

Poslaťod clupko » Pon 09.07.2018 9:19

ok, tak majak bol skvely, ale vydrzal len 2 mesiace :plac: vcera sa rozpadol na dve casti spojene snurkou, nakoniec niekto prekusol aj snurku.
hladam nahradu. majak je prakticky nezohnatelny, nasla som ho len v par ceskych eshopoch, a ak to ma teda vydrzat len 2 mesiace, je to dost drahe. nema niekto tip na hracku do vody, ktora sa da dobre hadzat (idealne je na snurke), a je ju fakt dobre vidiet? ten majak trcal pomaly 20cm nad hladinu, to bolo super.
asi mu dam este sancu, ale budem rada za tipy na nieco ine.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Pon 09.07.2018 9:22

Nenajdes :heh: Akoze to je naozaj super plavajuca hracka. Prave pre tu vahu a viditelnost. Myslim, ze nic lepsie sa doteraz neobjavilo. (Ale teda potom chuck it - plutva alebo prdelka kacacia, ale to je este viac nachylnejsie na rozkusanie)
Naposledy upravil pigie dňa Pon 09.07.2018 9:25, celkovo upravené 1
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Hračky do vody

Poslaťod vavrena » Pon 09.07.2018 9:23

Nám ten maják vydržal len dve kúpania, a už na prvom bolo vidieť, že sa rozpadne na tie dve časti :ua: . Pre malinu nič nie je dosť odolné, a to len aportuje, nenechávam jej na kúsanie. Vzdali sme to a do vody hádžem len palice. Inak mám ešte krúžky z dobrej misky, tie sú lacné, plávajú, a oplatia sa. Maják v pomere cena/výdrž nie je dobrá kúpa, ale je fakt, že nie je nič viditelnejšie, a tiež som ich oplakala (mala som dva :hmm: ).
Na psíčkarni bola kedysi žraločia plutva (ktorú sme neskúšali), mali sme aj nejaké žaby, a tie štandardné plávajúce hračky, potom také červené zamatové, nepamätám značku.. nič nevydržalo, tá plutva akurát by mohla byť fajn.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Hračky do vody

Poslaťod clupko » Pon 09.07.2018 9:25

nasla som alternativu http://www.zoohit.sk/shop/psi/hracky_a_ ... uci/622577
tak asi skusim a potom napisem porovnanie :smile:

este som zvazovala puller, lenze sa bojim, ze si pri plavani navlecie packu do kruhu..

edit: tu plutvu som si aj ja tak matne pamatala, ale uz ani tu neviem nikde najst.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Hračky do vody

Poslaťod pigie » Pon 09.07.2018 9:27

Plutva je fajn, ale je menej odolna ako ten majak...
Inak dobre hracky, ktore mi pes nerozkusal, aj ked sa snazil, nacal len tu urcenu pre stenata a seniorov su od zogoflex a orbee tuff, ak pes prekusuje, tak sa oplati do nich investovat - ale viditelnost vo vode rovnaka ako akakolvek ina hracka. Majak nam teda sluzil dlho, ale tiez posol rovnakym sposobom a len preto, ze som mu ho brala a nenechavala, inak by posiel skor :heh: Ale ten musim zohnat.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy