Tipy na výlety a turistiku

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Str 27.06.2018 19:29

Dobra som :joint: Na novy zeland som zabudla, tam som este nebola :heh: Na ostatnych jo :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Str 27.06.2018 19:40

A to je vsetko myjava? :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod hriva » Str 27.06.2018 19:50

Do 25 km. Chlap tam ma chalupu na kopaniciach ja tam chodievam každý víkend skoro ale chcem ísť tetaz na týždeň a pozrieť okolie
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Str 27.06.2018 20:06

Je to viac Myjava ako Javorina vacsina z toho :heh:
Inak Poriadie je Hugovo rodisko :smile: Pozdravuj chovatelku :heh:
Jo a pri malej a velkej peci su sokolie skaly, aspon tak sa to vola myslim, tak tam som nebola, ale chcela som ist. Tak chod ty a informuj :heh: A ak by sa ti chcelo do ciech ist, tak tam nad Myjavou, kusok za hranicami je veterny mlyn.
A hlavne sa vyhni rozhladni Hrajky :haha: Aspon tak sa myslim vola ten rozhladnovy fail :heh:
Edit: Orlie skaly
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod akuk » Štv 28.06.2018 7:25

hriva píše: na týždeň a pozrieť okolie

hura. konecne sa niekde nestazujes :joint:
detom sa to sikne ako sol :smile:
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1054

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Ned 01.07.2018 15:26

presuvam sa do tejto temy z "topanok", aby som podala report z nasho dogforackeho extremneho zatahu. :lol:
v prvom rade - super spolocnost :poklona: dakujem zebovi a akuk, som nesmierne rada, ze sa chytili na moj podnet. :hi: super sa s nimi slo, aj ked ja som miestami dusu vypluvala... :haha:
prechod nizkych tatier sme si nakoniec nechali na buduci rok, zebo nam naplanoval 50 km po vysokych tatrach. :aaa:
dali sme hrebenovku od sedla tomanova po svinicu - dokopy cca 40 km, 16 hodin v terene, prezili dazd, predieranie sa hustou kosodrevinou, premocene nohy z travy, brutalny vetrisko na vrchole a tiez kratke snezenie. a zazili hmlu. uplne vsade. :haha:
"dakujem" pigie, ze ma nevedomky presvedcila, ze treba fotak brat... :heh: takze par dokumentacnych, ked sa mi ho parkrat chcelo vobec vybrat z batoha :ha:

ako-taky parsekundovy pohlad na hrebenovku
Obrázok

tu sme este dufali, ze sa to mozno dalej aspon na chvilu vsetko odkryje a my nieco uvidime...
Obrázok

tu sme uz ale stratili vsetky iluzie
Obrázok

smer svinica
Obrázok

ciel
Obrázok

kamosko po ceste
Obrázok
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Ned 01.07.2018 18:53

Nieeeee. To som nechcelaaaa :heh: Ja fotak ludom neodporucam tahat, ale mne ked povedia nechaj to doma, tak neexist :heh: Ja som v tomto sibnuta :aaa: Ja si to proste odnesiem, aj ked viem, ze zbytocne :haha: Ste sa presli riadne. Inak ja by som to otocila :heh: Ja ak mam len tak kracat a nic nevidiet, tak mozem aj lesom a menej namahavo :haha: Ja nie som spravny turista :heh: Ja musim mat odmenu v podobe vyhladov :heh: Vtedy hned menim plany :heh: Dobri ste ale! Seriozna poklona :poklona:
Ja som dnes prvy den po PN vyrazila na prechadzku prevysenie 300m na asi pol kilometri :haha: Som myslela, ze tam umrem. Seriozne umrem :heh: So mnou to ide dolu vodou. Bez cesticky, brodenie sa po kolena v listoch, sak co, znacena cesta nahor nie je, odkial sme sli, tak sa cesta stratila, tak porad si sam. Tak som si poradila :heh: Ale ja nemozem, mne taketo nedelne vychadzocky naozaj vzdy pohladia dusu. Mna prave toto nabije energiou. Pomerne malo namahy (ak teda odratam moju kondiciu dnesnu :haha: ), pekny vyhlad a mne to uplne staci. Zit z toho budem tyzden :heh:
Takze, keby ste sa niekto nudili v okoli Manina, tak si dajte prechod z Vrchteplej cez Havraniu skalu, Bosmany k Maninskej. Ja som to mala rozbite na tri vylety, ale to je normalne zvladnutelne ako jeden pochod. Len ja to mam ako nedelne hop sup vychadzky na 2 hodiny pred nedelnym obedom :heh:
Tentoraz havrania skala. Krasne vyhlady, ak clovek uz konecne sa vydriape na hreben, tak uz hrebenova pohodicka neznatelnym chodnickom. Ani zivacka nikde. A musim sa naucit spajat tie panoramy poriadne konecne :heh:
Prílohy
havrania_skala_m.jpg
IMG_8642.jpg
havrania_skala3m.jpg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod akuk » Ned 01.07.2018 19:16

To ja dakujem za nakopnutie :hi: Bol to paradny trek. Hmla len pridala chut vratit sa ,)
Wer sla paradne, toto by nedal s takou WERvou hockto :yes: :jop:
Vdaka aj za batohy :lol: ze nas neodfuklo :zima:

Par odo mna,)
image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg


Pigie, tie tvoje fotky :poklona:
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1054

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Ned 01.07.2018 21:39

Veru, odhodlanie mi nechyba, len ta kondicka. :ha: uz sa aj svalovica dostavila, asponze klby sa medzitym umravnili... :heh:

Pigie-provokater. Inak aj na fb davali do skupiny fotky z krivana zo soboty. SLNECNEEE!
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod pigie » Pon 02.07.2018 5:33

Akuk, ta druhaaaaaa, to cooo? Brrrrr. Si proste viete vybrat pocasie :joint: Ma striaslo zimou, ked som pozerala tie fotky :heh:
Inak, ja som mala byt miesto havranej skaly na Rozsutci, nastastie mi feeling napovedal, ze to nie je dobry napad este. Dobre, ze som ho posluchla :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod erik70 » Pon 02.07.2018 6:45

Wer, Akuk - parádne fotky aj keď som si musela dať šatku na krk keď na nepozerám...normálne mi zima zostala... :oo: A ten kamzííííík :aaa: ...bol moc ďaleko?
erik70
Snoopy
 
Príspevky: 130

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod wer » Pon 02.07.2018 8:02

zima bola, len ked sme zastali. :lol: takze prestavky boli minimalne :heh:

kamzicky boli kuusok. vobec sa nebali, si tam tak zuvkali povedla.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod hisham » Pon 02.07.2018 9:02

Ten kamzik :oo: A pocasie v Tatrach je teda ina kava. Gratulujem k uspesnemu zdolaniu!
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod akuk » Pon 02.07.2018 9:36

wer píše:uz sa aj svalovica dostavila, asponze klby sa medzitym umravnili...

Ja cítim achilovku. V kľude :D Takže sa musím hýbať, vtedy frčí :-))
Vidíš, zas len horčík :D podporuje tvorbu kolagénu.

No kamzíčata. Sú až moc ochočené ,( Radšej nech sú čo najďalej...
trava su jej vlasy, vodne toky su jej zily, skaly su jej kosti..
akuk
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1054

Re: Tipy na výlety a turistiku

Poslaťod zebo » Pon 02.07.2018 11:46

wer, akuk - klobuk dole pred vami. :yes: pocasie horsie hadam ani byt nemohlo, napriek tomu sme dali slusny kus. skoda uzavery svinica - zavrat, ale tam by sme aj tak prd videli :lol:

skusim dat nejake foto, ake to malo byt :ach:
Prílohy
WP_20171017_012.jpg
WP_20171017_010.jpg
WP_20171017_009.jpg
WP_20171017_004.jpg
WP_20171017_005.jpg
zebo
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1181

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné