Dornova metóda

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Dornova metóda

Poslaťod majjuna25 » Sob 24.02.2018 20:53

Jj oplatí sa za ňou do Brna. My chodíme teraz K nej na rehabky hlavne. Nastavila nám taký režim, že ruby i napriek diagnózam môže žiť V rámci možností plnohodnotný život S minimom rizík. Verím jej absolútne v tomto A má perfektný prístup, ktorý mi vyhovuje.
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Dornova metóda

Poslaťod kellee » Pon 26.02.2018 13:47

ja nechodim, ja som velmi spokojna s tym ako je na tom Alexko
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Dornova metóda

Poslaťod Lindchen » Str 13.06.2018 10:47

Ak sa niekto chystáte do Brna na dornovku alebo na lopty, švihnite si. Veronika Gesierichová prerušuje prax kvôli narodeniu dieťaťa. :plac: Pokračovať bude v ideálnom prípade až začiatkom roku 2019.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Dornova metóda

Poslaťod majjuna25 » Str 13.06.2018 12:25

Offtopic: jj veď to je kráásne :hi: Len nech si Verča odpočinie, dornovanie pre ňu už musí byť náročné. Už ani nedornuje , už len pár týždňov rehabky-cvičenia na loptách. my ideme o pár dní :jupi:
Každopádne sa určite na ňu oplatí počkať, kým sa vráti nazad do práce :yes:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Dornova metóda

Poslaťod moschino » Štv 14.06.2018 7:50

Linda, pokial viem, dornovku nerobi uz par mesiacov, len lopty. Hovorila, ze sa planuje vratit v lednu
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Ostatné