Plávacia vesta pre psa

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod pigie » Ned 25.06.2017 17:00

Zlate piesky zozadu boli uplne super, my sme psa defacto davali z auta do vody rovno... Ale teda chodili sme rano, pred pracou.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod wer » Ned 25.06.2017 17:02

No, len to rano pred pracou pre mna zabiteee. A vecer mrte psov a ludi, to fakt nemozem. :ua: Skusim to spinave lozorno.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod pigie » Ned 25.06.2017 17:08

No, ja som tu mala dve take veci, ved kvoli tomu som sa stahovala, lebo som s tym ratala :ua: Velky biel bol tiez v pohode - ale zase ludom na ococh a teda este ked aspon trochu chodil a potom tiez z auta do vody, ale hnusnej u nas bernolakovsky rybnik. Tam sa dalo kedykolvek, ci rano, ci vecer, lebo vacsina ludi ide radsej do ivanky alebo do bielu. Inak, mne by pes vecer aj tak nevydrzal, resp. dieta uz spalo, ked by pes vydrzal. My sme chodili zvycajne rano, som budila chlapa aj dieta :ua: vtedy to pes aj daval v tych teplach. Vecer som sa vzdy uz bala, on sa na starobu strasne prehrieval. Vecerne prechadzky som sa vzdy bala, ci s nim dojdem domov.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod moschino » Pon 26.06.2017 5:30

wer píše:Kde to v bauhause mali, pls, kto to odporucal? Neviem najst a predavaci na mna pozeraju, ci mi hrabe...

ako vojdeš popri pokladni, hneď doľava po tej prvej "hlavnej" uličke, tak cca v strede tej uličky po ľavej ruke na stojane. Neviem, či som sa vyjadrila práve zrozumiteľne
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod wer » Pon 26.06.2017 5:45

A to bolo ake oddelenie, co tam bolo okolo, nepamatas? Ja som hladala zvieracie veci a to mi tvrdili, ze nemaju...

Ale uz mam pozicanu od nisus, zajtra sa ide testovat :jupi:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod pigie » Pon 26.06.2017 6:34

Zle si hladala. To mavaju tam, kde mavaju tie veci pre lode. Zachrane vesty pre ludi, lana a tak...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod wer » Pon 26.06.2017 6:37

Tak ale presla som to cele, len mi to asi neudrelo do oci :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod moschino » Pon 26.06.2017 6:44

jj, hneď prvá ulička rovnobežne s parkoviskom, najskôr máš pokladne, za nimi nejaké záhradné nábytky (oproti sú kvety v črepníkoch), ešte pár krokov a je to tam. Aj nejaký čln tam bol tuším, vesty sú hneď na začiatku na stojane
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod soletka » Sob 01.07.2017 11:22

Tam kde maju znacku Nautica :smile: teraz idem odtial, zobrala som pre Bruna velkost large od 15-40kg. Nad 40kg je XL, len tie uz nemali. Malych bolo este.dost.
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Bratislava

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod majjuna25 » Pia 09.03.2018 11:11

Ahojte,

začína nám onedlho (snáď) plávacia sezóna, tak riešim plávaciu vestu.

Mám pre Ruby NOBBY plávaciu vestu. Spočiatku som bola maximálne spokojná, držala, dobre sa jej v nej plávalo. Lenže časom prestal lepiť suchý zips vpredu na hrudníku a síce je tam tá plastová spona, ktorá jej vestu drží, díky čomu nepadne, ale tá časť so suchým zipsom sa jej pri pohybe celá rozgajdá , vylieza spod pracky akoby a. zavadzia jej to alebo vytŕča von. Furt jej to musím napravovať, tie posledné minuloročné mesiace plávania boli desné.
Plávať chodíme niekoľkokrát týždenne kvôli chrbátiku a potrebujem, aby jej to fakt držalo , neplandalo sa, vesta sedela pevne a bola jej nielen bezpečná, ale i pohodlná.

Zvažujem teda kúpu novej, dákej lepšej. Hľadám ideálne niečo bez suchého zipsu, s tým máme fakt zlú skúsenosť nielen u plávacej vesty, ale aj u kabátikov :ach: Ale obávam sa, že takú asi nezoženiem :ua:

takže mám vyhliadnuté:

https://www.non-stopdogwear.sk/produkty/plavacia-vesta/ - pozdáva sa mi najviac, ale tá cena :prd:
https://www.activedog.sk/product/vesty- ... ard___-/34
http://www.tapka.sk/kategoria/pre-psov/ ... -psy-kiwi/

Zdá sa, že všetky majú suchý zips :ach:
Nemáte s nimi niekto skúsenosť , ako to drží i trebárs pri naozaj častom používaní i po rokoch? Ideálne u psa s dlhšou srsťou, ktorá sa do suchého zipsu motá a ani pri najlepšej vôli nie som schopná zaistiť, aby sa tam nedostala...

Prípadne tip na inú vestu?
Alebo tip, ako opraviŤ tú Nobby :lol: ? Ja som ale strašne, strašne nezručná a bojím sa, že jak do nej zasiahnem, bude definitivne kaput.
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod Slausa » Pia 09.03.2018 11:40

Neviem síce, ako je tam riešená látka, ale predpokladám, že je vrchná a pod ňou ten materiál. Teoreticky by ten sucháč išiel odpárať a našiť nový. Alebo, ak si netrúfaš tak nalepiť, len si netrúfam povedať, či to aj vydrží.
Alebo mi napadli cviky, resp. patenty, ale zas by mohli zhrdzavieť.
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod majjuna25 » Pia 09.03.2018 12:18

Aha, cviky, také tie cvočky/háčiky? niečo takéto? http://www.galanteriagamatex.sk/pages/k ... haciky.php (štvrtý obrázok v poradí) To by šlo, ikeď nemám predstavu, ako to tam pripevniť. Tiež neviem, ako je to presne spravené, pozriem nato. Joj len ja som taká neschopná, už vidím, ako tam preteká voda, keď to toho zasiahnem :heh: Už som to skúšala i ogumičkovať a pripevniť tak k pracke, ale to nepomohlo :ach: Asi budem musieť niekoho poprosiť, nech mi to spraví.
Ďakujem za rady :smile:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod bibika » Pia 09.03.2018 12:32

Podľa mňa by to nejaká šikovná krajčírka vedela nejak urobiť, len to chce takúto osobu nájsť no :ua:
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod Slausa » Pia 09.03.2018 13:05

Odkaz mi neotvorí, mám slabý net, ale patentky sa prišívajú ako gombíky, to dáš určite. Len bacha, aby si prišla pevnou niťou a trafila obe polovice presne oproti :lol:
Cvoky sa nabíjajú kladivkom, to by asi nešlo.

Edita
Otvorilo mi to ten link, a hento nie, dedko s babkou by nedržali. Ja som myslela toto, hneď prvý obrázok

http://www.galanteriagamatex.sk/pages/k ... chodky.php
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Plávacia vesta pre psa

Poslaťod majjuna25 » Pia 09.03.2018 13:22

Super dievčatá, diky za rady :yes: Skúsim poprosiť sestru, či mi to dajak neupraví, lebo toto ja bez zničenia vesty nedám :pac: Sestra je kus šikovnejšia, ona super šije pre decká, len neviem, či si trúfne i na psačiu vestu :angel: A ak nie alebo ak sa to nepodarí, kúpim asi ten nonstop. Práve som pozerala jedno video a tam je presne vidieť, ako sa to vpredu uchytáva - je tam síce i suchý zips, ale pracky sa prevliekajú skrz vestu a aj keby suchý zips sám už nelepil, nedržal, nebude sa plandať ako pri Nobby. Takže asi obetujem peniaze :prd: a budeme to mať snáď na celý život oboch psov :lol:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy