Čo je to BARF - kŕmenie surovou stravou

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Re: Čo je to BARF - kŕmenie surovou stravou

Poslaťod erik70 » Štv 07.09.2017 11:34

Tak to je fakt super...skúsim ich aj ja nalomiť...veď za opýtanie nič nedám :smile: ...ja tak 50 - 60 kg brávam...tak možno by sa dalo s nimi dohodnúť...
erik70
Snoopy
 
Príspevky: 130

Re: Čo je to BARF - kŕmenie surovou stravou

Poslaťod kellee » Štv 07.09.2017 11:36

urcite. Budem uz aj ja viac bravat, lebo sme sa rozmnozili, len potrebujeme vacsi mrazak
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Čo je to BARF - kŕmenie surovou stravou

Poslaťod Snezienka123 » Pia 15.09.2017 22:34

lucik píše:
Snezienka123 píše: (ja som kŕmila ľudským mäsom a kosťami)

:oo: to sa ti veru mletiny budú ťažko zháňať, väčšinou sú kuracie, morčacie alebo hovädzie, no ľudské som v ponuke nevidela nikde :lol: (žartujem)


:heh: :jop: nuž, bola som z tej malej tak mimo, že by som ozaj aj ľudské dala, ak by sa dalo kúpiť :jazyk:

Samozrejme, že to, že nakupujem pre ňu mäso určené pre ľudí, neznamená, že nemá kože, šľachy chrupavky, či vnútornosti.
Len mi tak napadá, že pri tých kupovaných mletinách pre psov je asi dosť prekvapko, koľko je tam vlastne kostí, či chrupaviek a koľko mäsa :nwm:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo je to BARF - kŕmenie surovou stravou

Poslaťod gaidheal » Sob 16.09.2017 6:54

To záleží na tom, akú mletinu kúpiš. To majú rozdelené, či s kosťami, či s vnútornosťami, či len mäso a mäkké časti.
gaidheal
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 531

Re: Čo je to BARF - kŕmenie surovou stravou

Poslaťod hisham » Pia 05.01.2018 18:47

Kupila som vcera na skusku mlete hovadzie z toho Hornbachu a spoko som, Haku asi nikdy nezblajzol veceru tak rychlo :jop:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189


Re: Čo je to BARF - kŕmenie surovou stravou

Poslaťod Noelle » Sob 30.06.2018 22:34

hisham píše:Kupila som vcera na skusku mlete hovadzie z toho Hornbachu a spoko som, Haku asi nikdy nezblajzol veceru tak rychlo :jop:


Nejako neviem nájsť spätne, o akom hovädzom to píšeš, môžeš mi to prosím popísať, čo je to zač ?
Nelly - Mighty's Spring Meadow Follow Fantasy (2.7.2009 - 15.12.2023) "Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku" (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 271
Bydlisko: okr. Malacky

Re: Čo je to BARF - kŕmenie surovou stravou

Poslaťod Elis » Ned 01.07.2018 6:31

Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Čo je to BARF - kŕmenie surovou stravou

Poslaťod Noelle » Ned 01.07.2018 12:48

Dík, som to hľadala v tejto téme.
Nelly - Mighty's Spring Meadow Follow Fantasy (2.7.2009 - 15.12.2023) "Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku" (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 271
Bydlisko: okr. Malacky

Re: Čo je to BARF - kŕmenie surovou stravou

Poslaťod Elis » Ned 01.07.2018 13:17

ty horentni ceny si pamatuju, proto jsem vedela, kde to je :-D
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Čo je to BARF - kŕmenie surovou stravou

Poslaťod Noelle » Pon 02.07.2018 10:18

Keďže neviem prečo mi na moju samostatnú otázku nikto neodpovedá :ach: skúsim tu:

Posledný rok odkiaľ objednávate mäso ? Je momentálne vôbec niekto, na koho kvalitu sa dá spoľahnúť ? Všade narazím na recenzie o smradľavom mäse, som dosť znechutená, ale potrebujem nakúpiť. Problémom je, že pes mi to síce zje ale mačky sa páchnuceho mäsa ani nedotknú. Tento týždeň potrebujem súrne urobiť už nejakú objednávku, len neviem kde :ua:
Nelly - Mighty's Spring Meadow Follow Fantasy (2.7.2009 - 15.12.2023) "Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku" (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 271
Bydlisko: okr. Malacky

Re: Čo je to BARF - kŕmenie surovou stravou

Poslaťod soletka » Pon 02.07.2018 10:33

Noelle píše:Keďže neviem prečo mi na moju samostatnú otázku nikto neodpovedá :ach: skúsim tu:

Posledný rok odkiaľ objednávate mäso ? Je momentálne vôbec niekto, na koho kvalitu sa dá spoľahnúť ? Všade narazím na recenzie o smradľavom mäse, som dosť znechutená, ale potrebujem nakúpiť. Problémom je, že pes mi to síce zje ale mačky sa páchnuceho mäsa ani nedotknú. Tento týždeň potrebujem súrne urobiť už nejakú objednávku, len neviem kde :ua:


Noelle, kupujem od barina.sk alebo dopsimisky.eu - kupujem viac menej osvedcene veci stale dokola, spokojnost :yes: Kuracie nekupujem vobec, takze na tu ti recenziu neviem dat :smile: Zavisi v akej lokalite si, treba pozriet zavozove dni a tak planovat objednavky, klasika ako vsade inde.
Vetamix uz vobec nekupujem, ale mozno sa medzicasom polepsili :lol:
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo je to BARF - kŕmenie surovou stravou

Poslaťod Noelle » Pon 02.07.2018 10:39

barina.sk - hmm... to vyzerá dobre. Akú dlhú dobu od nich bereš ? Nechodí povolené mäso ? Od akého výrobcu berú, neviem to na stránke nájsť.
Nelly - Mighty's Spring Meadow Follow Fantasy (2.7.2009 - 15.12.2023) "Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku" (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 271
Bydlisko: okr. Malacky

Re: Čo je to BARF - kŕmenie surovou stravou

Poslaťod vavrena » Pon 02.07.2018 10:52

Ja beriem celý rok z vetamixu a mäso je ok. Začali sme odtiaľ brávať, odkedy zrušili predchádzajúceho slovenského dodávateľa -od neho mi chodilo smradľavé mäso. Teraz majú dva týždne nového slovenského dodávateľa, vyjde to o pár eur drahšie, akurát zajtra mi príde prvá objednávka. Ale komunikácia 100%. :smile:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Čo je to BARF - kŕmenie surovou stravou

Poslaťod soletka » Pon 02.07.2018 10:57

Noelle píše:barina.sk - hmm... to vyzerá dobre. Akú dlhú dobu od nich bereš ? Nechodí povolené mäso ? Od akého výrobcu berú, neviem to na stránke nájsť.


Beriem od nich tak min. rok, mozno aj dlhsie, uz si presne napamatam. Prislo zatial vzdy zmrazene, nosia to v polystyrenovych boxoch. Myslim, ze je to Barfme.

Vavrena, potom daj vediet, ako sa ti pozdava ten vynoveny Vetamix :yes:
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Surová strava