[F] Obľúbené seriály

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod hisham » Pia 19.01.2018 10:31

clupko píše:mr. robot som nezvladla dopozerat ani 1. diel, ten blbecek sa furt len stazoval, aky je cely svet skazeny, aki su vsetci ludia otroci penazi a systemu a podobne, a vlastne on je jediny normalny (?) :ach:

Neboj sa, nie je normalny :lol: Keby si si to rozmyslela, tak za seba fakt odporucam, je to perfektny serial a Rami Malek (ten, co hra hlavnu postavu) podava uzasne herecke vykony, az mi miestami zimomriavky naskakuju.
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod weron » Pia 19.01.2018 14:23

vyskocila mi na fb reklama na novy serial na HBO - Britannia.nieco historicke :jop: dnes zacina
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod bibika » Pia 19.01.2018 14:31

clupko píše:big little lies pozeram teraz, ale andrej to nedava :lol: je to na neho prilis.... ako to nazvat? ako stepfordske panicky :lol:

ja som to celé dopozerala. Teda tú prvú sériu v HBO on demand, ale teda..ja som to už pomaly nedávala. :lol: Hrali to skvelo, ale niekedy mi to prišlo až moc dlhé.
Na Good doctor po vianočnej prestávke som bola zvedavá, keďže to zaujímavo skončilo, ale teda nezvládla som dopozerať diel...nuda. Dnes v noci išlo Grey's anatomy, tak som zvedavá či to u mňa dopadne rovnako ako doctor.
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod weron » Pia 19.01.2018 23:15

zacali sme Dark a super! po prvej casti uz clovek odfiltruje aspon ciastocne aj tu otrasnu nemcinu :joint:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Haleth » Pia 02.02.2018 9:26

To iba ja som strašne sklamaná z druhej série Stranger things? Prvá bola super, ale táto druhá mi fakt liezla na nervy, skoro som to nedopozerala.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Silvuch » Sob 03.02.2018 10:00

Modern family. Celkom dobre az na tu otrasnu kameru.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod dasken » Sob 03.02.2018 10:19

Haleth píše:To iba ja som strašne sklamaná z druhej série Stranger things? Prvá bola super, ale táto druhá mi fakt liezla na nervy, skoro som to nedopozerala.


rovnako :ua: este prve diely ako tak, ale tiez som dopozerala len silou vole

ja teraz sa chystam na peaky blinders
dasken
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod goodie » Uto 13.02.2018 6:46

Ahojte,
odporúčam skvelý sci-fi akčný serial Altered Carbon/ skvelé akčné scény / a potom Counterpart a nezabudnite,že už začala 7.seria Homeland:)
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod clupko » Pon 30.04.2018 7:46

co poviete na 2. serie Westworld a Handmaid's Tale?
westworld sa trochu obavam, kam to dalej pojde - na to caro a prekvapenie ako bolo v prvej serii sa uz spolahnut nemozu, navyse to uz bude bez anthony hopkinsa... prvy diel dobry, ale neohuril ma, som zvedava na dalsie.
a handmaid's tale je peckaaaa :jop: cital to niekto?
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Kulunuru » Pon 30.04.2018 22:27

Stranger prva bola super, druhu som zatial nevidel.

A co vravite na The Terror? Kniha je super ale to je ina tema. Serial troska zavana umelinou ale i tak ocenujem na dnesnu dobu nadstandardne pomale tempo. Pomale tempo je to, co sa mi k mrazivym survivalom strasne hodi. Skoda ze ten survival nie je tak citelny a hrozba mrazu je naozaj iba naznacena a nema taku silu aku by si ziadal ale i tak je to vcelku pekne spraveny serial. Akurat neviem, kam sa podel ten havo co tam v prvom dieli pobehoval. :lol:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod katkariinka » Uto 03.07.2018 13:30

Dajte mi tip na nejaký nenáročný seriál ideálne s dabingom, čo si môžeš pustiť pri varení :D teraz som dopozerala 2 socky, pacilo sa mi New girl, Modern Family, HIMYM...
A druhý okruh nejaká kriminálka, kde sa rieši jeden prípad celú sériu, niečo ako The Killing, The Missing, Broadchurch,The Fall...
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod clupko » Uto 03.07.2018 13:48

netusim, ako je na tom dabing, ale top kriminalny serial je True detective. prva seria bola uzasna.
mozno este Ripper street?
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod weron » Uto 03.07.2018 13:56

k tej krimi urcite aj hannibal.
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Slausa » Uto 03.07.2018 13:58

Taká nenáročná detektívka je pre mňa napr aj lucifer. Alebo mash :heh:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod clupko » Uto 03.07.2018 14:26

och ano, hannibal... na to som ale nemala zaludok kazdy vecer :hi:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou