Skúsenosti s e-shopmi

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod wer » Uto 31.01.2017 16:36

u nas bol najoblubenejsi aj ten predtym, aj tento, tak neviem. :lol: a ma teda aj matrac s pamatovou penou, ale ten nie je az taky oblubeny. tam len lezi v priebehu dna, ale ked chce spat, tak ide do tohto pelecha.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod pigie » Uto 31.01.2017 16:38

Tak u nas to bolo jasne. U nas viedla pamatova pena jednoznacne. U oboch :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod naja » Uto 31.01.2017 16:44

U mna to bude komplikovanejsie-chcem, aby sa psica naucila, ze sa spi nie na posteli, gauci, ale na svojom pelechu, ktory je na zemi. Je to starsia dama, tak by sa uz aj patrilo, aby tolko neskakala. Bojim sa odmietnutia bez ohladu na to, ci tam bude drt z pamatovej peny alebo daco ine, ale radsej chcem daco kvalitnejsie, ze zvysim sance na uspech :lol: . Prinajhorsom to vyuzije snad apson kocur a ked nie on, tak ich oboch prizabijem a vsetci budeme spokojni, lebo milion pelechov, budiek a nikto tam nespi, len na posteli sa vyvaluju(a kocur okupuje este aj stolicky).
Matrac z pamtovej zatial nechcem, to neviem, ci by bolo vobec vyuzite :angel: .
naja
Junior
 
Príspevky: 266
Bydlisko: Poprad, momentalne Tirol, Osterreich

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod Margita » Uto 11.04.2017 21:02

od vtedy co mi nebol pred Vianocami doruceny zoohit,objednavam uz len odtialto https://abc-zoo.sk/100-potreby-pre-psov
maju slusny vyber,a zatial pohodka oi vsetkych strankach
sobotu objednane a dnes okolo druhej dodane
bol to DHL kurier,dosla sms s rozsahom dvoch hodin,a potom este volal
u mna spokojnost a zoohit u mna skoncil
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod wer » Štv 11.05.2017 15:41

A ja zas musim pochvalit zoohit - objednavala som dnes o pol jednej a o stvrtej mi prisiel.mail, ze posielaju? :oo:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod martinkaaa4 » Uto 23.05.2017 20:32

www.tapka.sk - objednávku som odoslala 12.4 s tým, že som si objednala postroj zerodc kde bolo napísané, že dodajú do 30 dní...beriem to ako 30 dní, nie 30 pracovných dní, ale myslím že zajtra to bude už aj 30 pracovných dní...tovar stále nemám..písala som 2 emaily ..žiadna odpoveď ...peniaze som poslala ...dúfam, že aspoň tie dostanem späť
Neexistuje zlý pes, zlý môže byť iba jeho majiteľ
martinkaaa4
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod Priscilla » Str 24.05.2017 9:22

No ja musím strašne pochváliť http://www.e-dogshop.sk - objednané včera o 11:33, o 15:21 prišiel mail, že expedované. Dnes 10:10 doručené. :oo: :aplause:
Inak čo som hľadala, tak Vet-bed sú tam asi za najlepšiu cenu na Slovensku.
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod tonamie » Str 24.05.2017 10:27

Top www.atosdog.sk musim chvalit. O 12:00 objednane, 12:30 prisiel mail o odoslani a hned druhy den o 11:00 som mala balik v rukach.
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod lucik » Str 24.05.2017 10:31

áno áno, aj ja chválim e-dogshop, podobne ako Priscilla - jeden deň na obed objednané, nevšimla som si nedostupný tovar, hneď sme si vykomunikovali (na FB), druhý deň doručené.
len teda poznámka, Vetbed je značka, oni nemajú original Vetbedy, výhradný distribútor pre original Vetbedy sme my na www.gundogstore.sk :no:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod Ťapka » Str 24.05.2017 11:58

martinkaaa4 píše:http://www.tapka.sk - objednávku som odoslala 12.4 s tým, že som si objednala postroj zerodc kde bolo napísané, že dodajú do 30 dní...beriem to ako 30 dní, nie 30 pracovných dní, ale myslím že zajtra to bude už aj 30 pracovných dní...tovar stále nemám..písala som 2 emaily ..žiadna odpoveď ...peniaze som poslala ...dúfam, že aspoň tie dostanem späť

Dobrý deň, veľmi nás mrzí, že čakacia doba na produkty ZERO DC sa tak predĺžila. Výrobca nestíha s výrobou a teda ani inde (ani u samotného výrobcu) by ste sa k postroju nedostali skôr. Hneď po prijatí objednávky sme Váš postroj zadali do výroby, odvtedy čakáme, až sa dostane Vaša objednávka u výrobcu na rad. Sami nám nevedia povedať, kedy to bude, priemerne to teraz trvá cca 40-50 dní. Snažíme sa mať najpredávanejší tovar už vyrobený a skladom, všetko nám však výrobca dopĺňať nestíha.
Prezerali sme teraz tiež mailovú schránku a žiaden mail od Vás žiaľ neevidujeme. Nie je však žiaden problém na akúkoľvek objednávku či produkt informovať sa telefonicky a máte okamžitú odpoveď :no:
V prípade, že si prajete objednávku zrušiť a peniaze zaslať späť na Váš účet, rovnako s tým nemáme žiaden problém.
Ešte raz sa ospravedlňujeme za komplikáciu a prajeme príjemný zvyšok dňa.
Ťapka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3
Bydlisko: Trenčín

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod hisham » Str 24.05.2017 12:11

Ja sa musim postazovat na vivrehome.sk. S tym, ze na to budem dlho cakat, som ratala. Ale ze mi po mesiaci a pol pridu dve veci inej farby a jedna poskodena, s tym uz nie.

A naopak, na plnamiska.sk nemozem povedat kriveho slova :jop:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod martinkaaa4 » Štv 15.06.2017 16:23

Ťapka píše:
martinkaaa4 píše:http://www.tapka.sk - objednávku som odoslala 12.4 s tým, že som si objednala postroj zerodc kde bolo napísané, že dodajú do 30 dní...beriem to ako 30 dní, nie 30 pracovných dní, ale myslím že zajtra to bude už aj 30 pracovných dní...tovar stále nemám..písala som 2 emaily ..žiadna odpoveď ...peniaze som poslala ...dúfam, že aspoň tie dostanem späť

Dobrý deň, veľmi nás mrzí, že čakacia doba na produkty ZERO DC sa tak predĺžila. Výrobca nestíha s výrobou a teda ani inde (ani u samotného výrobcu) by ste sa k postroju nedostali skôr. Hneď po prijatí objednávky sme Váš postroj zadali do výroby, odvtedy čakáme, až sa dostane Vaša objednávka u výrobcu na rad. Sami nám nevedia povedať, kedy to bude, priemerne to teraz trvá cca 40-50 dní. Snažíme sa mať najpredávanejší tovar už vyrobený a skladom, všetko nám však výrobca dopĺňať nestíha.
Prezerali sme teraz tiež mailovú schránku a žiaden mail od Vás žiaľ neevidujeme. Nie je však žiaden problém na akúkoľvek objednávku či produkt informovať sa telefonicky a máte okamžitú odpoveď :no:
V prípade, že si prajete objednávku zrušiť a peniaze zaslať späť na Váš účet, rovnako s tým nemáme žiaden problém.
Ešte raz sa ospravedlňujeme za komplikáciu a prajeme príjemný zvyšok dňa. S pozdravom tím http://www.tapka.sk


písala som Vám správu :no:
Neexistuje zlý pes, zlý môže byť iba jeho majiteľ
martinkaaa4
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod tonamie » Uto 16.01.2018 22:34

Pre mna novinka, dlhsie som neobjednavala zo zoofast. Teraz tam mali par veci, dam do kosika a vybehla mi doprava skoro 8€. Zrusili dopravu zadarmo pri objednavke nad 25€?
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod ZdenulkaM » Str 17.01.2018 12:59

stale tam maju napisane že doprava zdarma nad 25 eur :nwm: a skusila som a bolo bez dopravy
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Skúsenosti s e-shopmi

Poslaťod tonamie » Str 17.01.2018 16:52

Mne tam ukazuje tabulku dopravy :-( uz som objednala inde. Ale tak zvlastne
Prílohy
20180117_164843.jpg
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy