Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Nezamestnaní absolventi

Sem môžete písať aj to čo sa netýka psov.

Re: Nezamestnaní absolventi

Poslaťod wer » Str 10.01.2018 10:51

neexist
ale tak kazdy zije inak, no. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Margita » Str 10.01.2018 10:57

ja roky som robila dlhy kratky 12tky.aj cez sviatky a vikendy,ale teraz uz nie.ani 12tky -len v pripade keby to bola posledna moznost a hrozil by mi zivot v zime na ulici :lol:

ale zas napriklad vedela by som si predstavit robit len v noci,v tom vidim aj mnohe vyhody-napriklad moznost robit aj cez den :lol:
chodievala som aj na brigady,cez tyzden v praci a vikendy brigadu,dokonca som schopna mat dovolenku a pocas nej brigadovat,ale teraz uz mam s kym travit svoj volny cas :hi:

cize robit vikendy.moze byt fajn ale nemusi,keby nemam partnera a vela volneho casu tak vikendy robim,
Naposledy upravil Margita dňa Str 10.01.2018 11:00, celkovo upravené 1
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 10.01.2018 10:59

To ja zase uz nie. Robit v noci nie. To by som uz nedala. To som nedavala uz roky dozadu a musela s tym prestat :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 10.01.2018 11:02

a vlastne... vsak ja nemam volne vikendy.. :haha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 10.01.2018 11:06

Tak presne tak, ak ma clovek cez vikend nieco co ho bavi a neda sa to presunut, tak nie, netlaci sa robit vikendy. Ale ja napr. ked sme s chlapom robili tie 12stky a my sme mavali volno pocas pracovnych dni spolocne, to bolo fakt fajn. Teraz sa to uz proste tak nastavit neda a ked, tak zas len maximalne na rok, lebo potom pojde maly uz do skolky a tam uz si volno uprostred tyzdna clovek nespravi, ani dovolenku v septembri alebo maji :plac:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Str 10.01.2018 11:11

ja som chvilu robila dlhy a kratky tyzden - z hladiska volna to bolo super. ale zladit sa s inymi bolo priam nemozne... a ta nepravidelnost je tiez odveci.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Annabell a Dingo » Str 10.01.2018 11:18

Margita píše:ale zas napriklad vedela by som si predstavit robit len v noci,v tom vidim aj mnohe vyhody-napriklad moznost robit aj cez den :lol:

Ja ti sice prajem vela vela energie a sil po cely zivot, ale predpokladam, ze za 10 - 15 rokov uz tuto vetu nenapises :smile:
Annabell a Dingo
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Str 10.01.2018 11:26

wer píše:ja som chvilu robila dlhy a kratky tyzden - z hladiska volna to bolo super. ale zladit sa s inymi bolo priam nemozne... a ta nepravidelnost je tiez odveci.

Ja som ziadnych inych neriesila :hi: Ked som nieco potrebovala od kamaratov, tak som zbehla za nimi do prace :heh: Ja dokonca aj pri venceni som mala ludi, ktori pracovali na smeny ako ja, takze dost casto som mala doobeda spolocnost, aj ked chlap bol v praci. Neviem, ja na to prave velmi rada spominam, za 4 dni dovolenky 2 tyzdne volna :aaa:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzkabluzka » Str 10.01.2018 12:15

Mali by byť za víkend príplatky? Keď sa pracuje na dlhý/krátky týždeň, tak príplatky za víkend nie sú?
Alebo jednoducho za víkendovú prácu vyšší mesačný plat bez príplatkov? Je to nejako ošetrené?
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog

Poslaťod Lindchen » Str 10.01.2018 21:26

moschino, len nerozumiem s čím nesúhlasíš, to som mala na mysli. S mojou skúsenosťou s našimi pracovníkmi? :nwm:

Zuzi, to asi záleží od tvojho štýlu života, či víkendy :ha: . Ja som robila krátky/dlhý, nejaký čas to vyhovovalo, lebo voľné pracovné dni sa často hodili. Potom už nie, takže som uprednostnila menej hodín denne len v týždni. Ja už víkendy nie, ale mám cez víkendy iné aktivity, ktoré sú mi bližšie.
Inak, robím nočné aj teraz a ráno idem do svojej práce ešte :lol: . A niekedy po dvoch-troch hodinách spánku zas na nočnú. Som strašne chamtivá, čo sa dá robiť. Moja mam má strašné nočné, chudinka, robí na pošte, tam sa namaká, nie ako ja celú noc na FB :ua: .
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Aris » Str 10.01.2018 22:00

Ja nočné vôbec nezvládam. Vždy mi je zle od žalúdka a mám migrénu. Prespím potom aj dva dni, úplne bez srandy. A je jedno či sa namakám alebo sedím :ua:
edit: Lindchen, ale to obdivujem. Ja teraz fungujem od nejakého 15.12 na 5-6 hodinových prerušovaných spánkoch ( lebo mačka) a pekne mi z toho prepína.
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Štv 11.01.2018 0:10

ja by som nočné nedala, asi by ma kleplo :lol: ale aj teraz pracujem :prd: nestíham, trochu som pospala a pokračujem

dnes som sa bavila s riaditeľom jedného celkom veľkého podniku. Vraj už 2x v poslednej dobe dvíhali zamestnancom platy len pre to, aby neodišli robiť inam. Nie že by nemali na zdvihnutie, ale keby fakt neodchádzali, nemajú dôvod zdvihnúť. Konečne na SR nie sú zamestnanci braní tak, že robte a budte radi, že máte kde
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Štv 11.01.2018 0:16

Veľa nočných za sebou a ešte pracovať cez sa nedá dlho. Ale nejaký čas áno. Celkom sa teším, že budem mať v druhej polke januára v tomto ohľade voľno.

Výhražka, že človek odíde inde, ak nezvýšia, je stará ako práca sama snáď. Ľudia to teraz asi moc nerobia, lebo často reálne nemajú kam inde ísť.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Štv 11.01.2018 0:38

Práve že to teraz robia a často. Amazon, automobilky... prečo robiť za 500e, keď tam im dajú viac :nwm: odchádzajú z potravinárstva robiť do automobilky. Veľakrát odborníci. Keď ich v odbore nezaplatia :nwm: a veľakrát nie že nemajú z čoho zaplatiť, majú, ale neurobia to, lebo majú predstavu, že i tak ten zamestnanec nemá kam odísť. No, teraz má, reálne. Tak vtedy až priplatia. A veľakrát ich to nijak nezruinuje, len nikdy nešli do zvyšovania platov "bezdôvodne"
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Sob 20.01.2018 11:37

Čaute, hľadám na osobné rozhovory respondentov s týmito charakteristikami:

- pracujú v SLOVENSKEJ firme, sídliacej v BA;
- firma má na 20 zamestnancov (nemusia byť na TPP, kľudne aj spolu s dohodármi a živnostníkmi);
- NIE štátna firma, ani IT firma a výrobný závod;
- nezáleží na pozícii, len musí počas práce využívať PC (aspoň čiastočne);
- služobný mobil od Telekomu;

Odmena je 50€ / 1,5 hodina.

Budem rada, ak sa rozhodnete zúčastniť. Pre viac info prosím správu :smile: .
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Voľná Diskusia