Posypova sol

Sem píšte ako dávať prvú pomoc pre hafana.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Posypova sol

Poslaťod sovienka » Štv 28.12.2017 21:20

Nevravela som, ze to nejak tazsie znasa - je citlivy, ale pomerne statocny. Skor je to o tom, ze to my tazko znasame, pretoze sme zanedbali riziko.
Once you go grey', you will never stray
sovienka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 135

Re: Posypova sol

Poslaťod Lindchen » Štv 28.12.2017 21:52

sovienka, netreba si to tak brať :no: . Tak sa stalo, ošetríte, zahojí sa. Držte sa.

Na soľ mám ťažké srdce aj ja, hoci problémy nás obišli, asi ma hrošiu kožu alebo čo.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Posypova sol

Poslaťod AndreaT » Štv 28.12.2017 23:04

Ešte keď bol Montyno malý, tiež som zažila. Skočil do väčšieho bordelu než je obyčajne a normálne ho chytila triaška, aleže brutál. Som ho zobrala na ruky a teda chvíľu som aj spanikárila, či mu nie je niečo vážne. Po chvíli sa začal upokojovať. Nie je to nič príjemné a to nemal skoro nikdy nejaké rany, len červené labky trochu. Dokážem pochopiť, čo asi prežívaš. Držím palce.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: Posypova sol

Poslaťod sovienka » Sob 30.12.2017 14:10

Uz je to lepsie, antibiotika zjavne zaberaju, a ked dame ponozky dole, uz sa z nich po prechadzke neleje krv ( neprehanam, pri jednej prilezitosti sa z jednej ponozky vylialo asi za dve polievkove lyzice krvi).

Na osetrovanie si zvykol, aj ked stale myka nohou pri sprejovani dezinfekciou, ale to je asi reflex - reakcia na studenu tekutinu. Predne labky uz maju najhorsie za sebou, oddelene vankusiky "prirastli", zadne, hlavne ta jedna je este na tom dost nanic - no chodi bez krivania a uz stratil ten apaticky vyraz, a nechut do vsetkeho - a hlavne, tuli sa k nam ako predtym, co je obrovska zmena oproti vytrestenym ociam, dychcaniu a zrychlenemu pulzu kedykolvek sme sa priblizili k labam.

Dakujem prajnikom za podporu, a tym ostatnym prajem, aby sa im nic take nestalo.

Koniec "blabolu".
Once you go grey', you will never stray
sovienka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 135

Predchádzajúci

Späť na Úrazy