Aport

Re: Aport

Poslaťod Lindchen » Pia 22.12.2017 9:47

Asi ano :heh: . Hýbe hlavinkou, chodí s tým, činka sa nehýbe, nepadá, neplantá, takže musí držať dobre.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Aport

Poslaťod pigie » Pia 22.12.2017 9:48

To teda ale aj moj, ale drgnes mu do huby a vyleti. Alebo staci, aby sa potkol. Hugo vo vode drzal pevne a teda na ruke som mavala krvave dierky. Som vedela, ze ak raz chyti zle, uz ma nepusti a ostava mi len tu bolest vydrzat :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Aport

Poslaťod Lindchen » Pia 22.12.2017 9:50

Testujem ho, čiže aj poklepem po bočnici aj pošťuchám hranu, nevypadne.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Aport

Poslaťod pigie » Pia 22.12.2017 9:51

Ja viem, ale to je ine pevne ako naozaj pevne, co ma na mysli wer :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Aport

Poslaťod Lindchen » Pia 22.12.2017 9:52

Vieš čo, ja som s tým ozaj spokojná aj takto :heh: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Aport

Poslaťod kellee » Pia 22.12.2017 9:58

a aka to je cinka, ukaz :lol:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Aport

Poslaťod Lindchen » Pia 22.12.2017 10:01

Dnes doma odfotím a pridám :yes: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Aport

Poslaťod pigie » Pia 22.12.2017 10:04

Ved aj ja s mojim. Len wer ma to stastie, ze vidi to, co som ja pol roka nevidela, jak mu cinka padne x krat z huby, kym ju prinesie :haha: Kym to neprekusuje a nepada, dobre to je :heh:

Lindi, co daj cely aport cvik, nech tu nesaskujem len ja :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Aport

Poslaťod elfinka » Pia 22.12.2017 10:07

Ze neprekusuje doma a na cvicaku mu to 10x vypadne je ale uplne normalne, doma nema stresy.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Aport

Poslaťod pigie » Pia 22.12.2017 10:09

On ani na cvicaku nemal stres :heh: Tam nik nebol okrem wer :heh: Samozrejme, odvtedy mu cinka z huby nevypadla, nech som to hodila kdekolvek aj uprostred ulice s ludmi :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Aport

Poslaťod Lindchen » Pia 22.12.2017 10:15

Celý cvik? :haha:
No, lenže Ariso to robí tak ležérnejšie, teda určite oproti Fryovi to nebude kinematografický zážitok :heh: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Aport

Poslaťod pigie » Pia 22.12.2017 10:18

Zas urcite bude rychlejsi ako bol Hugo :joint: Mne sa paci pomale tempo viac ako rychle. Ja proti nemu nic nemam, hlavne, ked stiham sledovat, co pes robi :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Aport

Poslaťod pigie » Pia 29.12.2017 16:27

Lindchen - ja cakaaaam :heh:

A k veci, ako som si povodne myslela, ze najvacsi problem bude psa naucit strany, tak nie, najvacsi problem je, aby po pochvale z prinesenej cinky nevybehol pre tu druhu, co tam zostala :haha: Ako naozaj, ja ho musim pridrzat, lebo v svojom nosiacom osiali proste aportuje vsetko, co vidi :heh: A problem je, ze teraz ked ma prekazku, tak si kludne skoci aj tu, hoc je mimo cesty :pac: Tak ako minule obehol kuzel s cinkou v hube. Proste si spaja cviky samostatne, neziaduco. Preto uz z travnika nic neodpratavam, lebo vidim v tom realnu hrozbu, ze si jumpne, obehne co sa mu zachce a bude pobliz :heh:
Ale neva. A je pravostranny, na pravej strane ma 100% uspesnost, na lavu sa vzdy prvy krat pomyli. Potom uz ide dobre :heh: Preto zacinam lavou, zda sa, ze mu to aj tak nedochadza :haha: :haha: :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Aport

Poslaťod pigie » Uto 02.01.2018 22:48

Dnes sa prvy krat trafil spravne pri vsetkych pokusoch, ani samostatna oprava nebola (niekedy vybehne vpravo, ale pocas cesty si uvedomi KAM mal bezat a zaboci po spravnu) :aaa: Ho normalne zerem pri tom, na nom je normalne vidno ako silno musi premyslat, aby sa nepomylil a kolko energie mu to spali, niekedy ho to normalne paralyzuje, ze teraz ano, ano, viem, len musim si to nechat prejst hlavou a ked ten smer bludi v tom jeho vzduchoprazdne a nakoniec najde tu 1 bunku a jemu to dopne a rozbehne sa :heh: Ach boze, pre taketo momenty nelutujem, ze ho mam :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Aport

Poslaťod wer » Uto 02.01.2018 22:57

Videjko este nemame? :angel:

Ti tak zavidim, ze sa mas s cim zabavat... Ja uz mam abstak, sa musim realizovat ma cudzich psoch. :heh: Som chvilu cakala na Silvuch s Barym a uz sme cvicili.. :haha: (sice nie aport, ale aj tam by sme postupne dosli :lol: )
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Obedience