Oblečenie pre psíkov

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod moschino » Uto 28.11.2017 11:22

Toto mi vyakocilo
Prílohy
Screenshot_20171128-112029.png
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod lucik » Uto 28.11.2017 18:07

to je skôr využiteľné pre poľovných psov - duričov v pohonoch na diviaky.. original ochranné vesty a obojky (s takými strapcami) sú kevlarové, drahé jak sviň.. tak toto chce byť asi niečo podobné :nwm:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5961
Bydlisko: Piešťany

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod wer » Str 29.11.2017 5:11

Vraj aj toto ma kevlar. Mne sa to celkom lubi. Niezeby mi pes zdrhaval za zverou, ale aj ako oznacenie v lese je to fajn... Tie handrove reflexne vesty sa mu vzdy stacali. Takze ta ochrana je este taka poistka. A kamaratov NO uz bol rozparany od diviaka - vencenie vo vinohradoch.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12687
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod clupko » Str 29.11.2017 9:15

no neviem, ja by som to na bezne vencenie v lese nekupila, len aby ho bolo vidiet. fakt je, ze nazivo som ten oblecek nevidela, ale ked to ma chranit pred diviacimi klami, tak tipujem, ze to bude dost nemotorne a asi aj nepohodlne pre psa. ked niekto casto venci v oblasti, kde je vela diviakov, tak potom ano.
wer, neviem ake oblecky si mala, ale napriklad hurtta polar vesta sa vobec nepretaca, nema ako. je uplne super, hlavne na bielom psovi v snehu, vidiet ho na 500 metrov :lol:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1915
Bydlisko: za horami

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod wer » Str 29.11.2017 9:41

to som nemala, ale hurtta by mojmu psovi na 100% nesedela. coz netvrdim, ze hento by. :lol: urcite nemaju ani velke velkosti. :heh:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12687
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod janajka » Str 10.01.2018 20:51

Vie mi dat niekto recenziu pre hurtu a back on track? Kto mal moznost skusat obe a vie porovnat? Zamerievam sa na zimu, nie dazd.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod moschino » Štv 11.01.2018 0:07

ja mám z každého. Ak na zimu, brala by som Hurttu. Bot je hlavne o zahrievaní svalov po výkone, ja mám teda pre oboch iba mesh, ale napr. Jake má aj fleece kabát. Zimný je super, je teplý, ale cena je vyššia. Stránka, kde sa dá kúpiť bot na SR je práve v údržbe, netuším, čo stojí zateplený bot pre boc, viem len po čom idú mesh pre malých. Odhadujem okolo 70e?
Ja som bot kupovala kvôli zahrievaniu svalov pred a po výkone, preto som brala mesh, dá sa použiť v lete aj v zime pod iný obleček. Zimný bot je asi ideálny pre tých, čo chcú bot na zimu zateplený a majú na to a neriešia to tak, ako väčšina, že kúpia mesh a v zime na to dajú ešte iný kabát :lol: ako určite je super aj ten

Proti zime čisto by som volila Hurttu. Teda aj som zvolila :lol: mám 3 rôzne hurtta oblečky. Najteplejšia je asi Hurtta Extreme Warmer, na tú sa ešte len chystám :angel: raz :heh: teraz je aj za celkom ok cenu. Tá má aj vysoký golier okolo celého krku, čo bot nemá. Teda neviem ako máš zimomravého psa, ja riešim toto (a rukávy do snehu, lebo pri nízkom podvozku majú sneh v tom hrudnom páse, kde sa naberá, ostáva a potom ho majú na horúcich pľúcach. Preto som do snehu kupovala chill stopper). Ja by som volila čisto do zimy hurttu.
Alebo ešte kukni pomppa. Ale to neviem posúdiť, nemám
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Lindchen » Štv 11.01.2018 0:43

Odporučila by som do studeného počasia skôr Hurttu. BoT sme mali na vyskúšanie, podľa mňa je hurtta teplejšia a o dosť. Máme Summit Parka a je to taký dobrý kompromis pohodlnosti a pohyblivosti psa voči jej vyhrievacím schopnostiam. Hurtta SP ale skôr pre psa so srsťou, bezsrstému alebo chrtovi by bola podľa mňa zima.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod janajka » Štv 11.01.2018 7:34

Dakujem moshino a lindchen.
Mam tam v tej hurtte dva medzi ktorymi vaham. Je to pre Gaiu. Je uz starsia a ma hrozne prestoje vonku. U svokrovcov Bak zalezie dnu do pivnice ale Gaia tam nevlezie ani keby tam pecene kurence pobehovali.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod clupko » Štv 11.01.2018 10:16

napis calwen, ona ti povie, ma snad vsetko :lol:
ja co som porovnavala, sice do dazda a nie do zimy, ale lepsia mi prisla pomppa nez hurtta, tak mame pomppu. vymakany strih, a ziadne snurky popod zadne nohy a tak.
bot planujem iba mesh kabatik, pre zdravotne ucinky.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1915
Bydlisko: za horami

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod janajka » Sob 13.01.2018 19:05

nepredava niekto oblecok 50? :lol: :joint: hurtta ulimate warmer - alebo tu pomppu toppa?
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod clupko » Ned 14.01.2018 17:26

som ti hovorila, napis calwen :ha: mozno by nieco z tohto sedelo?

Po Roxynke:
cierno-kremovy zatepleny vel. 40
modry prsiplast Nobby Ulan vel. 48
modro-cierny Non-Stop Alpha Pro vel. 45

Po Mardiakovi:
PREDANE Hurtta Ultimate warmer cierna vel. 55
PREDANE Hurtta Torrent Coat cierna vel. 55
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1915
Bydlisko: za horami

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod janajka » Ned 14.01.2018 21:13

Pisala som si s nou na FB. Meni ona na pomppu. Hurttu mala 55, asi velke na Gaiu. Ak som dobre merala, tak ma 50tku. Aj tak vlastne uz predane. Este frost ma dalsia kamoska tak vaham ci bude stacit. Ci nie. Skor potrebujem to najteplejsie co maju.
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Silvuch » Pon 15.01.2018 11:43

ale ved ja mam oblecok, kvalitny z nemecka, nire je maly.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6331
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Snezienka123 » Ned 28.01.2018 14:03

Máte niekto reálne skúsenosti s využívaním oblečku back on track?
Používate na doma alebo na von?
Ozaj to zahrieva? Neprehrieva? Ako je to s tým napríklad v lete?
Akým spôsobom, resp. ako často a hlavne na aký problém používate?
Pomáha to?

Už som čítala kadejaké reklamy na to a múdra z toho nie som, a stále neviem...obrovská cena (čo by som bola ochotná tolerovať, ak je tá super technológia aj funkčná...ale podľa mňa otrasný beztvarý strih :ua:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy