Odmieta piť vodu po kastrácií

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Odmieta piť vodu po kastrácií

Poslaťod alexia » Pon 27.11.2017 10:32

Zdravim, prosim vas mate niekto skusenost, ze vas pes po kastracii nechcel pit vodu? Na druhy den po zakroku vypila aj tri misky a odvtedy dalsie dni vobec nechce.
alexia
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Re: Odmieta piť vodu po kastrácií

Poslaťod vavrena » Pon 27.11.2017 21:10

A ciká? Vývar nevypije?
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Odmieta piť vodu po kastrácií

Poslaťod alexia » Pon 27.11.2017 21:43

Ano cikala aj ked nic nepila cely den, ale sme jej zacali davat vyvar a napadlo ma ze jej do misky vody dam dve tri lyzice vyvaru a vypila to :) ja len dufam, ze to nebude dlhodoby stav nech nema nejake zdravotne problemy z toho
alexia
Okoloidúci
 
Príspevky: 10

Re: Odmieta piť vodu po kastrácií

Poslaťod vavrena » Pon 27.11.2017 21:53

Tak to bude len krátkodobý stav :smile: . A keď ciká, to je hlavné. Kľudne jej daj misku vývaru, keď máš pocit, že fakt nič nepije.
Nezmenili ste náhodou aj stravu po operácii? Nie je vlhkejšia?
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Odmieta piť vodu po kastrácií

Poslaťod alexia » Pon 27.11.2017 22:33

Tieto prve dni jej davame varenu stravu a aj ju mixujeme,uz ma ale objednane granule takze uz prejdeme na ne tak som zvedava ci potom zacne normalne pit, lebo ona sa akoby tej vody bala ked jej ju dam pod nos tak hned cuva
alexia
Okoloidúci
 
Príspevky: 10


Späť na Choroby