Kliker

Pravidlá fóra
Táto časť fóra je "vo výstavbe". Témy sem budú presunuté zo starého subfóra Výchova a výcvik. Bude to trvať nejaký čas, preto si prosím pred založením novej témy najprv pozrite, či už neexistuje v starej časti.

Zoznam tém vo fóre nájdete >> TU <<

Re: Kliker

Poslaťod tom_goro » Str 30.11.2016 20:13

ktory myslis? ja mam taky s gumickou co sa nastokne na prst ale myslim ze sa robia aj prstene klikacie.
osobne som ho obcas pouzival v lete ale ta gumicka je uzka (siroke klby mam) a kliker trosku tichy. napad dobry, prevedenie pokryvkava. starmark ci jak sa vola znacka

Sent from my Lenovo YT3-X50M using Tapatalk
Consider the environment before printing this message
tom_goro
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: At the end of the world.

Re: Kliker

Poslaťod kellee » Štv 01.12.2016 8:27

tom_goro píše:ktory myslis? ja mam taky s gumickou co sa nastokne na prst ale myslim ze sa robia aj prstene klikacie.
osobne som ho obcas pouzival v lete ale ta gumicka je uzka (siroke klby mam) a kliker trosku tichy. napad dobry, prevedenie pokryvkava. starmark ci jak sa vola znacka

Sent from my Lenovo YT3-X50M using Tapatalk


ten jeden je s gumickou ten druhy nevidno, ale asi tiez tak

http://vsetkoprechov.sk/produkt/kliker-na-prst/
https://abc-zoo.sk/12910-finger-clicker-s-tlacidlom-6cm.html
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Kliker

Poslaťod majjuna25 » Štv 01.12.2016 11:14

Kellee, ja som mala tento: https://abc-zoo.sk/12910-finger-clicker ... m-6cm.html (alebo nejaký hodne podobný, ale myslím, že tento) - kúpila som ho v núdzi v obchode, keď som si zabudla kliker doma a potrebovala som nutne.
A bolo to super, hrozne praktické, mne sa s tým dobre robilo. Len sa mi nepáčil ten zvuk, tak používam iný kliker, ale to upevnenie na prst je paráda :yes:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Kliker

Poslaťod kellee » Štv 01.12.2016 11:19

majjuna25 píše:Kellee, ja som mala tento: https://abc-zoo.sk/12910-finger-clicker ... m-6cm.html (alebo nejaký hodne podobný, ale myslím, že tento) - kúpila som ho v núdzi v obchode, keď som si zabudla kliker doma a potrebovala som nutne.
A bolo to super, hrozne praktické, mne sa s tým dobre robilo. Len sa mi nepáčil ten zvuk, tak používam iný kliker, ale to upevnenie na prst je paráda :yes:


super vdaka tak ho kupim, :jop:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Kliker

Poslaťod calwen » Štv 01.12.2016 14:11

Ja mam Starmark a v pohode to je, na agi mi vyhovuje :yes: http://www.kynologickepotreby.sk/zbozi/ ... -prst.html
Inak pouzivam klasicky starmark obvykle, no ked potrebujem viac ruk, tak sa hodi ten na prst :jop:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Kliker

Poslaťod tom_goro » Štv 01.12.2016 19:21

je to dobre ak ti sadne na prst a potrebujes vsetky ruky. zvuk je slabsi, tiez mam normalne starmark a ten na prst je taktiez starmark


Sent from my iPhone using Tapatalk
Consider the environment before printing this message
tom_goro
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: At the end of the world.

Re: Kliker

Poslaťod kellee » Pia 02.12.2016 18:04

som minule pouzila taky ten plechovy klikr a pes usiel a uz neprisiel :ua: takze tichy kliker je fejn. Ja chcem aj kvoli tomu, ze ked krmim z ruky napriklad, tak ma ruky oslintane a klasicky kliker sa mi strasne smyka
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Kliker

Poslaťod zuzka:) » Ned 19.11.2017 19:10

Nikdy som este s klikrom poriadnr necvicila. Ale pred casom som naklikala rikyho. Ale on sa na ten zvuk ľaká. No naklikany podla mna je. Vtedy davnejsie som ho aj cosi ucila, ale iba kratko. Teraz som ho vytiahla zas a on si ten klik pamätá. Klikla som mu len tak od veci vonku a on sa otocil a oblizal a prisiel si po mlsku. No potom som sla cosi ucit vnutri a za kazdym klikom cukne. Ale normalne chápe, ze za tym pride odmena. Ma to teda zmysel unho cvicit s klikrom, ked sa furt zlakne?
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Kliker

Poslaťod Elis » Ned 19.11.2017 19:21

zkus tissi klikr, s jinym zvukem?
někdo pouziva propisku :lol:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Kliker

Poslaťod zuzka:) » Ned 19.11.2017 19:48

Hm, mozem skusit, ale on je vseobecne ľakavy, mozno casom prestane tak reagovat. Len ci to neni potom zbytocne klikat
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Kliker

Poslaťod hewča » Ned 19.11.2017 19:48

ja som spociatku pouzivala viecko od sklenenej flase :lol: (bud od nejakej stavy alebo aj zavaraninove)
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: Kliker

Poslaťod majjuna25 » Ned 19.11.2017 21:00

zuzka, skús si dať kliker za chrbát/do vrecka/omotaj ho látkou, aby ho nebolo tak počuť. Vyskúšaj, určite nájdeš spôsob, ako klikať, aby bol hafan v pohode a zvuku sa neľakal :yes:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Kliker

Poslaťod Elis » Ned 19.11.2017 22:33

zuzka:) píše:Len ci to neni potom zbytocne klikat


zbytecne -to je podle toho, proc chces klikat.
v 95% pripadu klikr nepotrebuju. A na tech 5% je k nezaplaceni...
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Kliker

Poslaťod majjuna25 » Ned 19.11.2017 22:34

pripadne mozes pouzivat slovny marker, ked by kliker nevyhovoval :no:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Kliker

Poslaťod tom_goro » Ned 19.11.2017 23:26

majjuna25 píše:pripadne mozes pouzivat slovny marker, ked by kliker nevyhovoval :no:


toto. ja som tiez pouzival slovny (YESSSS!) kym som nemal kliker alebo ked som ich postracal. akurat si vyber slovo ktore nepouzivas casto v beznej reci nech to psa nepletie ked sa bavite v domacnosti alebo s kamosmi. mam sice pocit ze psy vedia z kontextu zistit ci sa to tyka ich alebo nie ak to nahodou povies, ale na co ho zbytocne motat ak sa mylim.
Consider the environment before printing this message
tom_goro
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: At the end of the world.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výchovné a výcvikové metódy a pomôcky