Oblečenie pre psíkov

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod hisham » Uto 27.09.2016 11:27

Hot dog?! :aaa: Aaaaa, chcem ho v tom vidiet nazivo!
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod calwen » Uto 27.09.2016 11:52

No :haha:
Iny som uz nezohnala, povodne som mala objednany decentny hnedy ale ten uz nemali :prd:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

oblečenie pre jazvečíka

Poslaťod Luu » Pon 14.11.2016 10:03

maté niekto prosim nejaky eshop alebo nieco kde mozem zohnat oblecok original pre jazvecika ? je to absolutne nezohnatelne bud je kratky alebo aj co sedia na dlzku chrbta su zas otrasne siroke.. :ua:
Luu
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Luu » Pon 14.11.2016 10:19

prosim neviete kde by som nasla original oblecenie pre jazvecika ? bud je vsetko kratke alebo siroke...ale aby to nestalo 60 euro jak jeden jediny co som nasla ved to je chore
Luu
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: oblečenie pre jazvečíka

Poslaťod Snezienka123 » Pon 14.11.2016 18:37

Mne napadá jedine dať ušiť na mieru...ani mojej tak nič nesedelo :nwm:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: oblečenie pre jazvečíka

Poslaťod Luu » Uto 15.11.2016 8:37

asi ano co som nasla ze siju len pre jazvecikov su nejaky anglicania a to zas s nimi debatovat to by bolo peklo gooogle prekladac :ach:
Luu
Okoloidúci
 
Príspevky: 15

Re: oblečenie pre jazvečíka

Poslaťod Margita » Uto 15.11.2016 10:32

Veď je aj na svk kopa ľudí čo šije pre psy a to ti usije hocijaká krajčírka...
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: oblečenie pre jazvečíka

Poslaťod lucik » Uto 15.11.2016 11:14

nájdi si na FB Aničku Bellayovú, šije oblečky aj peliešky, pekné a cenovo dostupné a ešte je aj vééééľmi milá a ochotná
https://www.facebook.com/anna.bellayova ... &ref=br_tf
album s jej výtvormi (pozerám, že aktualizovaný nie je, ale určite šije) https://www.facebook.com/anna.bellayova ... 515&type=3
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: oblečenie pre jazvečíka

Poslaťod Snezienka123 » Uto 15.11.2016 19:20

Veru, viacerí šijú na mieru, ja som dávala malej šiť zo stránky: http://www.psia-moda.sk/ a spokojná som :yes:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: oblečenie pre jazvečíka

Poslaťod kellee » Sob 19.11.2016 19:22

lucik píše:nájdi si na FB Aničku Bellayovú, šije oblečky aj peliešky, pekné a cenovo dostupné a ešte je aj vééééľmi milá a ochotná
https://www.facebook.com/anna.bellayova ... &ref=br_tf
album s jej výtvormi (pozerám, že aktualizovaný nie je, ale určite šije) https://www.facebook.com/anna.bellayova ... 515&type=3


taktiez mozem odporucit :jop:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod lucik » Sob 19.11.2016 19:54

úplne nové kvalitné, pekné, teplé, vodeodolné, pohodlné oblečko aj pre jazvečíkov https://www.facebook.com/firedogdummy/photos/?tab=album&album_id=1272635942767175

Obrázok
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod matushutnik » Štv 21.09.2017 19:55

Je to super a chcel by som dajake podrobnejšie foto ako ste to urobili mám fenku dobermana a neviem vôbec ako to spraviť nemôžem Vám napísať lebo som tu ešte krátko ak máte FB tak mi napíšte prosím ako ste to spravili FB :Matus Hutnik (fotka v hasičskej uniforme)
Prílohy
642EC066-3BBF-4410-9957-7774F8143A1E.jpeg
matushutnik
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod clupko » Str 15.11.2017 13:27

rozmyslam nad nejakym obleckom pre psa. povodne som chcela len obycajny prisplast, nech ho nemusim celeho susit po venceni v dazdi alebo snehu, ale potom som nad tym zacala viac uvazovat a zamotala som sa :lol: dalsie mi totiz napadlo, ze mozno by nebolo zle, keby to malo aj jemne zateplenie - nejaky softshell alebo tak - zeby to mohol mat na sebe, ked je napriklad v chladnom pocasi zavrety v koterci na cvicaku. lenze zas neviem, ci by to potom uplne nevylucilo pouzitie toho oblecku v lete na ten ucel, aky som chcela povodne.
a okrem toho som si zacala citat o Back on track obleckoch, a vzhladom na jeho klby by to asi aj mohla byt dobra volba. skoda, ze neexistuje bandaz na laket... ma niekto skusenost s tymito obleckami? moc sa mi nepacia, ani strih sa mi nezda nejak zvlast vymakany, ked to porovnam s nonstopom alebo hurttou, ale keby mu to malo pomoct, tak to prekusnem. mohol by to mat na sebe takto prilezitostne, alebo by to potom vlastne stratilo vyznam?
ak by Back on track bola dobra volba, tak mozno by som mohla kupit mesh kabatik Back on track a k tomu nejaky nepodsity prsiplast. mimo back on track uvazujem hlavne nad hurttou - chill stopper (softshell) alebo torrent coat (prsiplast).
inak tomu psovi zima nebyva, v podstate ten oblecek chcem len pre svoj dobry pocit a pohodlie :ha:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod wer » Str 15.11.2017 13:32

ja by som ti odporucala prsiplast (mam dobre skusenosti so zerodc) a druhu (spodnu :lol: ) vrstvu zvlast - kludne len daky fleece a pod. v lete do dazda len prsiplast a v zime obe vrstvy. to sa mne javilo ako naj riesenie. cenovo naj. :heh:
inak mam aj hurrtu zateplenu - ta mu ale dobre nesedela (coz ale asi nebude vas pripad, kedze to su strihy na utlejsie psiky).
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Slausa » Str 15.11.2017 14:30

Ja akurát dnes chcem došiť kabát, domáca výroba, zo starých šušťákov. Hádam bude fajn, je to klasika strih, okolo krku, pod bruchom a medzi predné labky, zapínanie na trojzubce. Keď dokončí, hodím foto
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy