[T] Animal planet

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Poslaťod Larra@dogs » Pia 12.10.2007 17:22

...ja pozerám všetko čo si napísala... :aplause:
Larra@dogs
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 232

Poslaťod janka » Štv 18.10.2007 18:25

Ja tiež...potom rada pozerám programy so Steavom Irwinom...mám ho veľmi rada...veľmi pekne zaobchádzal so zvieratami,obdivoval ich,škoda že zomrel :plac: . ďalej som pozerala napr.TOP DOG-tam sa mi páčilo napr.psie kusy,potom WONDER DOG-a som chcela že či náhodou dakto nevie jak sa volá ta cvičiteľka čo sa snažila odučiť psov napr.vyskakovať ..atď lebo je super,potom ešte trocha dávnejšie išlo najdarebnejší mazlíček Veľkej Británie...proste je to super program si myslím. :aplause:
janka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Pozdišovce

Poslaťod Silwuska » Pon 19.11.2007 11:33

No k animal planet som chcela nieco napisat, co ma celkom sokovalo!!

Cez vykend som pozerala relaciu, kde odobrali jednemu chlapikovi dve stenata ktore boli v strasnom stave..vychudnute az na kost...sucku a psika...vykrmili ich boli z nich uplne nove psiky, no a darovali ich...sucku manzelskemu paru, psika takej babe...

Ukazovali zabery potom ako boli umiestneny...sucka bola uzasna, stale vyzadovala hladkanie, bola mila, dobra, hrava...

Pes bol na prechadzke s novou panickou...CELU dobu bol na ostnaci, oci smutne, potom sedel vedla nej na lavicke a ani len na nu nepozrel celu dobu...normalne bolo vidiet ten smutok v ociach...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod p.j.jack » Pon 19.11.2007 12:35

Vies ze aj ja som to pozerala??...aj mna zarazilo ze ten psik mal ostnac a mala este aj maleho psiko ako civavu a ta sa triasla ako osika.
Ten psik bol naozaj velmi smutny a mala som pocit ako keby sa jej bal.....
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Gbely

Poslaťod Silwuska » Pon 19.11.2007 12:47

No ved zato to pisem,lebo boli to surodenci, stenata...a bolo vidiet ten rozpor medzi tou suckou a tym psom...ona bola uplne zlata tesila sa...a on vazne vyzeral akoby sa tej zenskej bal... :ua:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod p.j.jack » Pon 19.11.2007 15:04

Silwuska píše:No ved zato to pisem,lebo boli to surodenci, stenata...a bolo vidiet ten rozpor medzi tou suckou a tym psom...ona bola uplne zlata tesila sa...a on vazne vyzeral akoby sa tej zenskej bal... :ua:


presne...ona bola uplne stastna a aka vypasena bola...uplne ina...taka tucna ale stastna.
On bol uplne napaty a cakal co sa bude diat a stale na nu zo strachom pozeral.No nemala som ani ja stoho dobry pocit...ach jo....
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Gbely

Re: Televízny program- ANIMAL PLANET

Poslaťod wewerica » Sob 18.10.2008 13:33

vcera sme pozerali ze strihac psov 2008...kedze to bol prvy diel tak im zatial dali strihat plisaka psa :lol: ze aby sa ujistili ze vedia strihat :lol: no a bola tam jedna baba a ona ho no dobre ostrihala ale ho prefarbila celeho do ruzova vyzeral ako cukrova vata :lol: tak jej to aj povedali porodcovia :lol: ak ste to niekto pozerali tak viete o com hovorim...o tyzden bude dalsi diel :ahoj:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: TV animal planet

Poslaťod Veve7.7.7 » Sob 18.10.2008 17:57

ano aj ja som to pozerala :lol: je to upe super :jop:
Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba
Veve7.7.7
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 403
Bydlisko: Nitra

Re: TV animal planet

Poslaťod Bona » Ned 19.10.2008 12:06

Ja pozerám ale ovela lepší je Spektrum alebo National Geographic Wild.Už ma to mocky nebaví lebo to stále opakujú dokolečka(hlavne tie záchranarske)
Pes je,bol aj bude najvernejším priatelom človeka


Obrázok

“Dead is peaceful...Easy...
Life is harder.”
Bona
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338
Bydlisko: DS

Re: Televízny program- ANIMAL PLANET

Poslaťod janka » Ned 19.10.2008 18:38

wewerica píše:vcera sme pozerali ze strihac psov 2008...kedze to bol prvy diel tak im zatial dali strihat plisaka psa :lol: ze aby sa ujistili ze vedia strihat :lol: no a bola tam jedna baba a ona ho no dobre ostrihala ale ho prefarbila celeho do ruzova vyzeral ako cukrova vata :lol: tak jej to aj povedali porodcovia :lol: ak ste to niekto pozerali tak viete o com hovorim...o tyzden bude dalsi diel :ahoj:

noo...aj ja som to pozerala... :lol:
super to bolo už sa teším na ďalšie časť :no:
janka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Pozdišovce

Re: TV animal planet

Poslaťod verca » Pon 20.10.2008 19:53

aj ja kukam cez vykend ked dojdem domou super kanal:))
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Re: TV animal planet

Poslaťod wewerica » Uto 21.10.2008 17:20

janka píše:
wewerica píše:vcera sme pozerali ze strihac psov 2008...kedze to bol prvy diel tak im zatial dali strihat plisaka psa :lol: ze aby sa ujistili ze vedia strihat :lol: no a bola tam jedna baba a ona ho no dobre ostrihala ale ho prefarbila celeho do ruzova vyzeral ako cukrova vata :lol: tak jej to aj povedali porodcovia :lol: ak ste to niekto pozerali tak viete o com hovorim...o tyzden bude dalsi diel :ahoj:

noo...aj ja som to pozerala... :lol:
super to bolo už sa teším na ďalšie časť :no:

aj ja...pozerala som aj ukazky...ale neviem ci na dalsiu cast...ale bude tam ze dostanu takych "agresivnych" psov a maju ich ostrihat...no to chcem vydet jak tam budu na tych stolikoch vrcat skakat atd... :lol: :ach: ...no a ze potom jedem robil jednemu psovy zle alebo co lebo ten pes stale na neho vyskakoval :oo: ...no necham sa prekvapit :no:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: TV animal planet

Poslaťod Federika » Pon 05.01.2009 14:37

Ja to tiez zvyknem pozerat, ale niekedy mi uz lezie na nervy, ked daju aj doobedu aj poobede to iste. Ale aj tak to pozeram pravidelne a je to moj oblubeny program.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: TV animal planet

Poslaťod dia76 » Pon 05.01.2009 17:08

ja to bohužiaľ nemám doma, takže nemôžem pozerať.
Ale keď idem raz za čas na návštevu k rodičom, tak na to čumím stále. Je to super kanál, tie záchranné akcie, kiežby to bolo aj u nás..neviem, nakoľko je to reálne, ale pozerá sa na to dobre :smile:
Radšej život pod psa ako život bez psa...
dia76
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122
Bydlisko: Bratislava

Re: TV animal planet

Poslaťod mart.ina » Pon 05.01.2009 18:39

tiez semtam chytim, ze aj 3x denne to iste, ale inak super stanica. teraz som pozeravala ten strihac roku, a vo finale boli ti dvaja, co sa mi zdali najlepsi, takze super.
mart.ina
Hafan
 
Príspevky: 729

PredchádzajúciĎalší

Späť na Filmy a Literatúra