[F] Obľúbené seriály

Miesto na diskusie o filmoch a literatúre, ktoré nie sú zamerané na psy či iné zvieratá.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod naja » Sob 29.04.2017 18:43

1.maja zacina novy serial American gods podla knihy od Neila Gaimana.
naja
Junior
 
Príspevky: 266
Bydlisko: Poprad, momentalne Tirol, Osterreich

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Aris » Ned 07.05.2017 13:10

Tak som začala pozerať 13 reasons why, odvšadiaľ som počula samé chvály. Som na 6 časti a ten seriál je úplny výsmech každému, kto zažil naozajstnú šikanu na strednej. :ach:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Lindchen » Ned 07.05.2017 13:14

Tiež chceme začať pozerať, popis sa mi zdal zaujímavý. Čiže blbosť? :ua:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Aris » Ned 07.05.2017 16:32

Mne asi uniká niečo, lebo každý som sa ešte nestretla s negatívnou reakciou nato. :nwm: ale ja si myslím, že som si zažila oveľa horšiu šikanu ako ona, nie je tam (zatiaľ) nič hrozné čo by sa bežne nedialo na každej záklanej/strednej škole. Pochvala že má najlepší zadok je šikana? :nwm: :otaznik:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Lindchen » Ned 07.05.2017 16:33

Tak záleží aj v akom kontexte to bolo použité, komenty na vzhľad (negatívne aj pozitívne) vedia byť aj dosť dehonestujúco podané. Niektorí šikanátori si dajú záležať :ach: .
Pozrieme, uvidíme.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod goodie » Pon 08.05.2017 21:07

Ahojte,
pozerala som 1.časť American gods a zatiaľ ma to neoslovilo,dám tomu avšak ešte šancu..Momentálne pozerám 2.seriu Billions, Blindspot a osobne odporúčam akčný serial Banshee a produkciu od Netflix - serial Hemlock Grove / je to trochu uletené..podobne ako serial Dirk Gentlys Holistic Detective Agency..pozeráte to niekto??
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod moschino » Štv 25.05.2017 11:49

@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod clupko » Štv 25.05.2017 12:17

Handmaid's Tale je skoro tak brutalne a depresivne ako Black MIrror.... niekto to cital? rozmyslam nad knihou, lebo prva seria skoncila cliffhangerom :lol:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Shel-chan » Pia 26.05.2017 17:16

aris, to, že teba šikanovali horšie neznamená, že aj menšia šikana nemôže niekoho položiť :no: myslím, že pointa knihy bola práve to, že každý vnímame veci inak a niektoré veci, ktoré sa jednému môžu zdať malicherne, môžu mať na niekoho fakt zásadný vplyv
ale tiež som občas bola pri tom že 'meh :ua: ' - holt, nič nie je dokonalé. ale overall, myslím, že to bola dôležitá téma, a pomerne dobre spracovaná.

clupko, to je kórejské handmaiden či dačo iné?

Sent from my Passport using Tapatalk
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Lindchen » Sob 27.05.2017 6:21

Shel-chan píše:každý vnímame veci inak a niektoré veci, ktoré sa jednému môžu zdať malicherne, môžu mať na niekoho fakt zásadný vplyv

Vidíš, toto som k tomu chcela vtedy napísať, len som na to zabudla.
Áno, úplne sa s tým stotožňujem. Ako sa budeme správať k iným, by sme nemali brať podľa seba, ale cez prizmu ich osobnosti, skúseností, povahy. Nie sme všetci psychológovia, aby sme skúmali psychický stav iných, ale aspoň sa pokúsiť nevidieť to tak, že však to nič nie je, mne robili aj horšie a som tu. Proste pre niekoho to môže mať fatálne následky a nemusí byť natretý výkalmi spolužiaka a mať veci spláchnuté v záchode.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Aris » Sob 27.05.2017 9:15

Ja to beriem :yes: Len si viem predstaviť koľko tínedžerov sa so seriálom stotožní :ua:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod clupko » Pon 29.05.2017 8:01

Shel-chan píše:clupko, to je kórejské handmaiden či dačo iné?

what? The Handmaid's Tale, nie handmaiden. https://www.csfd.cz/film/481213-pribeh- ... ice/videa/
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod moschino » Str 31.05.2017 7:23

och, nikde vôbec neviem nájsť ten 11.22.63 :plac: :plac:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Moniak » Str 31.05.2017 10:37

na topserialy.to je toho vela, skus tam :smile:
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 839
Bydlisko: Bratislava

Re: [F] Obľúbené seriály

Poslaťod Slausa » Str 31.05.2017 10:43

Alebo 123movies, ale po anglicky
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

PredchádzajúciĎalší

Späť na Nesúvisiace so psou tematikou