Mám podozrenie, že mi niekto bije psíkov.

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Mám podozrenie, že mi niekto bije psíkov.

Poslaťod Stillhoax » Štv 11.05.2017 19:54

Ahojte,

máme dvoch labradorov, ktorí sú von na dvore a včera, keď sa brat vrátil domov z práce, tak si všimol, že sa jeden správa veľmi čudne (bál sa), tak ho prezrel a bol zbitý na chrbte. Druhému, našťastie, nebolo nič.

Približne pred mesiacom mal ten istý psík roztrhanú labku a asi 10cm otvorenú ranu pod jazykom. Tiež sme ho tak našli až večer po príchode z práce. Mysleli sme (aj s veterinárom), že sa pohrýzol s nejakým zvieraťom cez plot. Museli mu to zašívať v narkóze, ledva sa mu to vyliečilo a teraz toto. Je možné, že aj tento úraz mu urobil "NIEKTO".

Záhradu máme uzavretú tak, že sa k nám nemôže nikto dostať - maximálne cez plot.
Nikto s nimi (doteraz) nemal žiaden problém - po dobu 7 rokov... Susedia nič nevideli.

Budem veľmi vďačný za akúkoľvek užitočnú radu, ako by som to mohol riešiť. Už sme to riešili s políciou, ale asi s tým nebudú vedieť nič robiť a psíkovia sú zatiaľ u mňa v byte v meste.
Ďakujem.

P.S.: Nenašiel som tu (našťastie) nič podobné, tak ak som prehliadol, prosím, odkážte ma + dúfam, že som dobre trafil sekciu.
Stillhoax
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1

Re: Mám podozrenie, že mi niekto bije psíkov.

Poslaťod Aris » Štv 11.05.2017 20:22

Nemohli sa pobiť medzi sebou?
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Mám podozrenie, že mi niekto bije psíkov.

Poslaťod Margita » Štv 11.05.2017 20:41

A aká je otázka?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Mám podozrenie, že mi niekto bije psíkov.

Poslaťod moschino » Štv 11.05.2017 20:52

Kamera a sledovať :angel:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Mám podozrenie, že mi niekto bije psíkov.

Poslaťod vavrena » Pia 12.05.2017 6:14

Určite kamery. :yes:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: Mám podozrenie, že mi niekto bije psíkov.

Poslaťod Lindchen » Pia 12.05.2017 6:48

Už sme tu mali situáciu, že jeden psík doma terorizoval sučku, denne a až kamera odhalila, že to robí. Nikto by to doňho nepovedal, konflikty inak nemávali, ak si dobre pamätám. Proste prekvapenie pre každého. Havo taký chudáčik :prd: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov


Späť na Ostatné