[K] František Šusta: Trénink je v hlavě

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod majjuna25 » Pon 27.03.2017 13:31

Offtopic: ahaaa to Moniak? Jeej ďakujeme, super boli :aaa: A hej, ty si vlastne vravela, že Monika, ale čo ja viem, že Monika je Moniak :lol: ?
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod Moniak » Pon 27.03.2017 13:34

:heh: :ahoj: a ktora si bola ty? :hi:
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 839
Bydlisko: Bratislava

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod majjuna25 » Pon 27.03.2017 13:35

bielo-čierne pásikavé tričko v treťom rade vľavo pri oknách :lol:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod wer » Pon 27.03.2017 13:35

Offtopic: a inak fakt. to nenapisete, ako bolo? :hi: (nechce sa mi hladat temu)
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod Moniak » Pon 27.03.2017 13:37

Offtopic: jaaj uz viem, si sa pytala na to, ze pes ti skace na suku co ma zrasty na chrbtici vsak? mi mohlo dopnut, ze to ruby
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 839
Bydlisko: Bratislava

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod Lindchen » Pon 27.03.2017 13:41

Poďme s tým do pozvánky k Šustovi alebo na jeho tému. A môžeme tam popísať, čo bolo.

Aha, nemá to tému, tak tu: viewtopic.php?f=13&t=23339&hilit=%C5%A1usta&start=105
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod majjuna25 » Pon 27.03.2017 14:04

Offtopic:
Moniak píše:[ot]jaaj uz viem, si sa pytala na to, ze pes ti skace na suku co ma zrasty na chrbtici vsak? mi mohlo dopnut, ze to ruby

hej, hlavne vysunutú platničku a on keď na ňu vyskočí a silno ju stisne, ona sa bráni, prudko sa stáča a hrozí problém. Napr. keď do nej silnejšie narazí vonku, "sekne" ju :ach: Posledne v piatok... :pac:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod dufylko » Pon 27.03.2017 19:48

DiamonD píše:Ja som bola v sobotu a mne sa to náhodou páčilo. Nesúhlasím so všetkými jeho metódami ani som sa nič prelomové nedozvedela. Bola to v prvom rade šou nie seminár. Spracované to bolo podľa mňa zaujímavo, videá sa striedali s hovoreným slovom, bolo to vtipné a milé. Z môjho pohľadu je to postavené pre úplného laika (alebo blbého američana) ktorý nevie čo so psom robiť ako s správať a v prvom rade že pes je ozaj pes a nie dieťa ani nič podobné. Na konci spomenul že treba psov adoptovať...Za mňa pekný zážitok išla by som znova :jop: :jop: :jop: :jop:

Súhlasím do bodky. Bol som. Páčilo sa mi to. Bola to show, nie seminár.
Koľko som za to dal je moja vec.
Keď budem chcieť ísť na seminár, tak pôjdem.
A samozrejme, jeho odporcovia to budú zhadzovať, nech by na tej show robil čokoľvek. :)
dufylko
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod dufylko » Pon 27.03.2017 19:48

DiamonD píše:Ja som bola v sobotu a mne sa to náhodou páčilo. Nesúhlasím so všetkými jeho metódami ani som sa nič prelomové nedozvedela. Bola to v prvom rade šou nie seminár. Spracované to bolo podľa mňa zaujímavo, videá sa striedali s hovoreným slovom, bolo to vtipné a milé. Z môjho pohľadu je to postavené pre úplného laika (alebo blbého američana) ktorý nevie čo so psom robiť ako s správať a v prvom rade že pes je ozaj pes a nie dieťa ani nič podobné. Na konci spomenul že treba psov adoptovať...Za mňa pekný zážitok išla by som znova :jop: :jop: :jop: :jop:

Súhlasím do bodky. Bol som. Páčilo sa mi to. Bola to show, nie seminár.
Koľko som za to dal je moja vec.
Keď budem chcieť ísť na seminár, tak pôjdem.
A samozrejme, jeho odporcovia to budú zhadzovať, nech by na tej show robil čokoľvek. :)
dufylko
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod Elis » Uto 28.03.2017 9:48

wer píše:Offtopic: a inak fakt. to nenapisete, ako bolo?


Offtopic: jsem si to muslea precist 2x, nez mi doslo, ze se porad neptas na cesara, ale na sustu, ze jake to bylo :heh:

Offtopic:
majjuna25 píše: on keď na ňu vyskočí a silno ju stisne, ona sa bráni, prudko sa stáča a hrozí problém


jako nechci byt zla -ale tohle je fakt problem, na který se musite ptat? a uz je asi jedno koho :nwm:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod majjuna25 » Uto 28.03.2017 10:09

Elis píše:Offtopic:
majjuna25 píše: on keď na ňu vyskočí a silno ju stisne, ona sa bráni, prudko sa stáča a hrozí problém


jako nechci byt zla -ale tohle je fakt problem, na který se musite ptat? a uz je asi jedno koho :nwm:



Tak som blbá, no a :ha: ??

Áno, musím: buď to odučím (nepomáha ho ísť fyzicky zložiť ani povelom mu nakázať ísť dolu a ani zavrešťať) alebo budú v rámci jednej izby a v rámci nášho celého života fungovať oddelene, t.j. nonstop jeden z nich bude v klietke a kamkoľvek pôjdem, pôjde iba jeden z nich...som na nich sama, takže druhého mi nikto nevyvenčí, ak s jedným pôjdem povedzme na výlet.... alebo sa nikdy ani s jedným nebudem hrať. Prepáčte...ale beriem prvú možnosť a bola som zvedavá, čo poradí Šusta. To je vážne tak stupídny dotaz???
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod Elis » Uto 28.03.2017 10:24

majjuna25 píše: To je vážne tak stupídny dotaz???


neber to tak vazne :no:
oddelovat hlidat - na tohle vycvik nepomuze :ua: resp. není to spolehlive.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod majjuna25 » Uto 28.03.2017 10:33

Hlídam...však môj život už pomaly nie je o ničom inom, len o strážení psov, aby malý neublížil staršej nechtiac, aby sa staršia nejak prudko nepohla, aby mi za ňou nechodili iné psy, s ktorými mi mohlo dojsť k bitke tak, ako nedávno, keď to skončilo s následkami.
Psy chodia so mnou skoro všade, ak nie som s nimi, sú oddelení... vždy jeden pustený v izbe, druhý v klietke. Vcelku rada by som bola, ak by som nemusela ich oddeľovať ešte aj počas mojej prítomnosti v izbe. Poradiť si viem aj sama, ale chcem to inak a ak by mi niekto vedel poradiť, ako na to, tak potom Šusta. Jeho názor ma zaujíma. Preto som sa pýtala práve jeho :no: fakt mi to nepríde ako až taká stupidita :ach:
majjuna25
Hafan
 
Príspevky: 974
Bydlisko: Bratislava

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod Elis » Uto 28.03.2017 10:43

majjuna25 píše: fakt mi to nepríde ako až taká stupidita


omlouvam se, jestli to vyznelo blbe. nemelo.
a nemusíš se preci nijak obhajovat - verim, ze delas vse a jak dokazes nejlepe.

pro me jen -jakykoliv pokyn, vycvik v me nepritomnosti -není spolehlivy. v pripade zdravi -uz vůbec ne. a tohle -ze diky naskoceni se ji seknou zada -to bych proste vůbec neuvazovala, ze to pujde výcvikem eliminovat, takovehle riziko.
vždy jen oddeleni v me nepritomnosti na 100% ...
zeptat se na to - no, nenapadlo by me to. na to uz jsem asi moc proskolena spatnyma zkusenostma.

takze ještě jednou se omlouvam.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Millan Cesar, Bratislava , 25. 3. 2017

Poslaťod wer » Uto 28.03.2017 10:49

a co povedal na to..? (sme v zlej teme :lol: )
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Filmy a Literatúra