Smrť psíka a ako sa s tým zmieriť

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Smrť psíka a ako sa s tým zmieriť

Poslaťod 8_PaNdY_8 » Uto 21.03.2017 18:01

toto s tým popolom robia aj pre psíkov? som si myslel že len pre ľudí to existuje...
8_PaNdY_8
Okoloidúci
 
Príspevky: 18

Re: Smrť psíka a ako sa s tým zmieriť

Poslaťod Larja » Uto 16.01.2018 18:51

Moja milovaná Larinočka, dnes sú to presne dva roky, čo si odišla do psieho nebíčka, myslím na teba každý deň, stále ťa ľúbim, v mojom srdci si stále so mnou a navždy budeš. Ľúbim ťa...
Larja
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Smrť psíka a ako sa s tým zmieriť

Poslaťod Larja » Str 16.01.2019 14:03

Moja najdrahšia Larinočka, dnešný deň na Teba myslím oveľa viac ako po iné dni, pretože takto pred tromi rokmi sme sa rozlúčili a ja verím, že nie navždy. Ľúbim Ťa.
Larja
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: Smrť psíka a ako sa s tým zmieriť

Poslaťod monika040 » Pia 21.06.2019 10:04

Ahojte, 19.6.2019 odletel môj Barny a ja sa stále necítim dobre, je to oveľa ťažšie ako som čakala. Bojím sa, že možno sa trápil, čo ak sa na nás hneval pre niečo, vedel, že ho máme radi? Veľmi by som mu chcela dať pusinku na noštek a poškrabkať ho popod krk, aby si na mňa položil tu svoju ťažkú hlavičku... :plac: :plac: :plac: Mám doma ešte Ginny, je rovnakého plemena, len iná farba, no na prechádzku som išla úplne bez duše s ňou... Mám ju rada rovnako ako jeho, ale teraz stále chcem iba jeho a neviem sa tak s nej tešiť... Mali ste to niekto tak? Dúfam, že sa s nej ešte budem vedieť tešiť... Aj v práci to je ťažké aj tu boli obaja somnou... Teraz mi tu len tečú slzy a som rada, že ma nik nevidí a keď volám pracovne tak len nahodím hlas, akože nič, hoci je to ťažké... Dúfam, že to do pondelka prejde aspoň o 50%. Práve za oknom hrmí a ja nemám rada búrku, ale aj to mi je jedno. Viem, že život ide ďalej, aj som sa na to pripravovala, ale mám pocit, ako keby som držala na sebe celé ťažké Tatry :plac: :plac: :plac: Na ďlšej strane sa cítim vynná, však ľudom umierajú rodičia, deti... :plac: Ďakujem, že som sa mohla vypísať, ž nechcem nikoho zaťažovať, že mu napíšem na FB... No prekvapivo písať o ňom mi pomáha
Obrázok
http://www.jantarovylesk.szm.com
"Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku." G. B. Shaw
monika040
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 488

Re: Smrť psíka a ako sa s tým zmieriť

Poslaťod MisheliQ » Pia 21.06.2019 10:33

Hlavne si nic nevycitaj! Ani to, ze si Ginny momentalne neuzivas a myslis stale na Barnyho. Kazdy sa so stratou vyrovnavame inak. Kludne tu napis kedykolvek budes citit.
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Smrť psíka a ako sa s tým zmieriť

Poslaťod pigie » Pia 21.06.2019 10:33

To mi je luto :ua:
Viem co myslis, ale ono pomoze naozaj len a len cas :ua: Svojim pocitom sa neubranis, nech by si chcela akokolvek. Casom bude lepsie... :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Smrť psíka a ako sa s tým zmieriť

Poslaťod Sunny » Pia 21.06.2019 10:35

To mi je ľúto :ua:
Netreba s tým smútkom bojovať, treba sa proste vyplakať :ua: To spraví len čas, veľa času. A každý to prežíva inak, u mňa po prvotnom hroznom plači prišlo úplné prázdno, chodila som jak v nejakej bubline, všetko išlo mimo mňa. Beriem to ako obranu tela, keď je toho moc, telo a mysel proste vypne. Potom prišla fáza vyplakania a zmierenia. Vobec nerieš čo ostatní, či máš právo to takto prežívať. Máš, bol to člen rodiny, či to niekto chápe alebo nie. Drž sa :ua:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Smrť psíka a ako sa s tým zmieriť

Poslaťod pigie » Pia 21.06.2019 10:40

A k Ginny... U mna to bolo rovnako, chodila som von len kvoli tej automatike, na autopilota, nechcela som tam byt s nim, chcela som tam mat toho druheho... Aj to sa podda. Su to priatelia v dobrom aj zlom. Nieco si s nami preskakat musia...
A naozaj to kazdy prezivame inak. Ja som rozpravat nemohla, ani nechcela, svet sa zrutil. Ale casom sa vsetko podda, len to prezi tak ako to citis, ked sa tomu budes branit, bude to horsie.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Smrť psíka a ako sa s tým zmieriť

Poslaťod wer » Pia 21.06.2019 10:41

v prvom rade uprimnu sustrast. :plac: viaceri sme si tym presli a asi len psickar pochopi tu bolest. je to ako bolest zo straty cloveka - clena rodiny... 2 dni su strasne malo na to, aby sa s tym clovek dokazal vyrovnat. ja som pocitovala az fyzicku bolest - doslova ma bolelo srdce - niekolko mesiacov... clovek sa s tym postupne vyrovna... chce to cas... aj ked vzdy mi stisne srdce, ked si na neho spomeniem. chyba velmi, len spomienky ostali. pre mna osobne je najlepsi liek dalsi pes - nove stena. nie ako nahrada, to nikdy, kazdy je iny. ale venovat sa stenatu da zabrat a clovek pride na ine myslienky. len tiez musi prejst nejaky cas k tomu dalsiemu kroku.
prajem ti vela sil, drz sa.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Smrť psíka a ako sa s tým zmieriť

Poslaťod monika040 » Pia 21.06.2019 10:56

Ďakujem, veľmi ďakujem za rekcie. :ahoj: :plac: ďakujem za podporu...Jeho posledná fotografia v milovenej taške v ten deň na veterine, potom po vyšetreniach a pichnutí liekov si tam ľahol, šli sme domov, bolo pekne, tak, že sa prejdeme a nejdeme taxíkom, ale busom, niesla som ho tam a až na zastávke som si všimla, že je akosi ticho moc pokojne leží a po príchode busu sme už vedeli... Tú tašku mal rád, vybral si ju sám na výsteve, vlizol tam, keď sme mu ju vyberali a už nechcel von, museli sme kúpiť, núkali sme mu aj väčšiu, ale nie, nešiel von :smile: Ľúbime ťa BARNY from Semiramida´s garden, tvoja RODINA.
Prílohy
64933608_10212824622125126_5518957882151796736_o.jpg
Obrázok
http://www.jantarovylesk.szm.com
"Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku." G. B. Shaw
monika040
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 488

Re: Smrť psíka a ako sa s tým zmieriť

Poslaťod wer » Pia 21.06.2019 11:04

Urcite vedel, ze ho lubite a bol u vas stastny :yes:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Smrť psíka a ako sa s tým zmieriť

Poslaťod Margita » Pia 21.06.2019 16:03

Uprimnu sustrast
Mňa sa niekto v práci len tak spytal ako?a ja hneď do revu...uz je to rok a pol ale vždy mam slzy v očiach keď s8 nanho spomeniem,aj teraz,zomrel mladý a tak chcel žiť,ale viem že som spravila vsetko ,v jeho prípade sa toho veľa spravit nedalo ,stále mi chyba
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Smrť psíka a ako sa s tým zmieriť

Poslaťod monika040 » Pia 21.06.2019 20:46

Margita píše:Uprimnu sustrast
Mňa sa niekto v práci len tak spytal ako?a ja hneď do revu...uz je to rok a pol ale vždy mam slzy v očiach keď s8 nanho spomeniem,aj teraz,zomrel mladý a tak chcel žiť,ale viem že som spravila vsetko ,v jeho prípade sa toho veľa spravit nedalo ,stále mi chyba
Musíme to zvládnuť, pre nich, oni by chceli, aby sme na nich spomínali s úsmevom a nie stále s plačom, aj keď je to ťažké a chce to čas... :slzy:
Obrázok
http://www.jantarovylesk.szm.com
"Kúpiť psa je jediný spôsob, ako za peniaze získať lásku." G. B. Shaw
monika040
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 488

Re: Smrť psíka a ako sa s tým zmieriť

Poslaťod Ulf » Sob 22.06.2019 4:45

Úprimnú sústrasť monika. Chce to čas, ešte je to veľmi čerstvé. Tak ako píše sunny, nič ma nebavilo, len som dokola chodila behať, to bola jediná aktivita, čo mi niečo dávala, možno preto, že aj on rád behal.. :plac:
Na druhej strane, som sa absolútne sústredila na druhého havina, aby nemal čas smútiť, vytvorili sme si úplne nový zvťah, bolo to smutné, ale jedinečné obdobie.
Chýba stále, aj si poplačem ešte, no sú to už vyše dva mesiace a nejak sme si zvykli, všetko je iné.
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: Smrť psíka a ako sa s tým zmieriť

Poslaťod Mydog » Uto 16.07.2019 10:06

Dobrý deň.
Nám zomrel psík včera sme z toho veľmi smutný. Deň predtým násš psík bol zdravý ale včera ráno sme našli našeho nebohého nechápem čo by sa mohlo stať. V noci ešte štekala a chránila nás a potom sme ju našli ráno ako ležala pri dverách a bola už nebohá. Stále bude v našich srdciach a nikdy na ňu nezabudneme. Ťažko sa stym vyrovnávanie v noci už nepočujeme štekanie a keď prídeme z obchodu nemá nás kto privítať. Pred rokmi nám zomrel psík a bol to jej najlepsi kamarát. Aspoň sú teraz spolu. Boli to najlepsi psi na svete. Ďakujeme že sme mohli s nimi tráviť čas a dufám že sa majú dobre hore. ❤️


Mrzí má vaša strata a dúfam že sa Vám bude dariť v živote ❤️

Ps-prosím mohli by ste mi ešte napísať nejaké rady neviem sa teraz z ničoho tešiť, za každú radu ďakujem ❤️
Mydog
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné