František Šusta: Trénink je v hlavě, 14.1.2017

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Re: František Šusta: Trénink je v hlavě, 14.1.2017

Poslaťod Vikiki22 » Štv 02.02.2017 21:46

Freya je taká istá. Ale vieš čo? Skúsim ju cez víkend naklikať na postroj, ktoré si veľmi nerada oblieka a už 2 roky sa na to nechce "habituovať". [emoji38]
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: František Šusta: Trénink je v hlavě, 14.1.2017

Poslaťod clupko » Pia 03.02.2017 9:44

trochu si protirecis. najprv si napisala, ze je taka ista (cize za jedlo sa aj premoze a spravi to, co nechce), a potom ze ju ides klikat na postroj, ktory nema rada.... to je presne ta situacia, o ktorej hovoril.
(alebo to bol sarkazmus, ktory som nepochopila, lebo som sa prave zobudila :lol: )
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: František Šusta: Trénink je v hlavě, 14.1.2017

Poslaťod Vikiki22 » Pia 03.02.2017 11:04

:lol: Freya pred postrojom uteká, sama sa doň nenavlečie. Zvyknem ju nalákať na jedlo, to ju navlečiem. Už sa s ňou mordujem 2 roky, už som odmeňovala aj po každom navlečení párkom a všade možným, no stále je to to isté. Spravila som chybu v tom, že som na ňu nešla postupne, teda som ju odmeňovala až po navlečení, teda keď bola v strese a tým pádom sa nič nenaučila, resp. som ju odmeňovala za stres samotný v postroji.
Teda to teraz skúsim s klikrom, postupne, pomaly, ako sa na to sama cíti a budem odmeňovať len reakcie, keď bude viac uvoľnená ako v strese pri priblížení sa k postroju. Neviem, či som to dobre vysvetlila, či si pochopila... :heh: Však to natočím a hodím aj video.

Inak, že mi doteraz nenapadlo naklikať psa na postroj... :pac:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: František Šusta: Trénink je v hlavě, 14.1.2017

Poslaťod Shel-chan » Pia 03.02.2017 11:09

je pravda, že si protireci, ale ja si viem živo predstaviť, ako to myslí :nwm:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: František Šusta: Trénink je v hlavě, 14.1.2017

Poslaťod Silvuch » Pia 03.02.2017 11:20

Ake stena, Vavrena?
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: František Šusta: Trénink je v hlavě, 14.1.2017

Poslaťod moschino » Pia 03.02.2017 19:54

Ja si skor myslím,ze chyba je v tom, ze ju nalakas na pamlsoka potom ho na nu navlecies :lol: lebo to je podplacanie
Ja mam to isté doma :lol: Baxy ide dobrovolne k postroju len vtedy, ked vidi, ze sa rozdavaju mlsky, idealne ked ide prvy Frapecek sikovnicek sam a mlsku dostane, vtedy vie, ze sa rozdavaju a tiez idez :hi: keby ho nepodpodplacam, chvost medzi nohami, zhrbeny, trpitelsky výraz. S mlskou nastupeny hned. a ani to nejdem riešiť s nim
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Pozvánky z minulosti