BARF Bratislava

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Re: BARF Bratislava

Poslaťod Snezienka123 » Pon 21.11.2016 22:38

Barf Dog ešte funguje pokiaľ viem.
Ja tam veľmi často nechodím, len tak raz za uhorský rok na zelené držky.
Ostatné kupujem v potravinách a u mäsiara, lepšie sa mi to porcuje a mrazí, keď je to čerstvé ....a v tých psích predajniach je to balenie mäsa pre nás zbytočne veľké a je problém to naporcovať a pre mňa aj ubytovať v mrazáku.
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: BARF Bratislava

Poslaťod betina2 » Pia 25.11.2016 9:57

asi som sa radovala predčasne, že sa konečne rozožral :ua: ... po tej nočnej hnačke sa krasne prečistil, po jednodňovom pôste sme nabehli na kuracie krky a kridla, stolica ukažková, proste super....nakupila som teda natešená zasoby masa a masovych kostí plus paprče na Sulc....a potom jak by uťal... posledne 2 dni mi zase skoro nič nežerie....v domneni že toho masa asi bolo vela v poslednyhc dnboch a že to chce trochu zmenu tak som mu zaliala rano ovsene vločky horucou vodou, pridala do kaše banan a trošku medu, reku ved to je mňamka, aj mne chutí a ten trulo to vobec nechce.....už som to aj nápočne brala od neho reku možno sa chytne ked uvidi že to idme zbaliť a vziať a on nič....ja už fakticky neviem....je zvyknuty každe rano dostať Pangamin a Alavis, tak som mu to šupla do tej kaše...no to ste mali vidieť tie pohlady neštastne že sa musi tej kaše dotknuť ak má tie tbl vytiahnuť, vyhodil si to von z misky a zežral len tie tablety....prečo ja mam tak nežraveho psa ? Čo by som dala za to, keby bol jak naša bývalka, čo bola schopna zožrať aj prazdnu misku....
betina2
Okoloidúci
 
Príspevky: 16

Re: BARF Bratislava

Poslaťod betina2 » Pia 25.11.2016 10:03

Len pre zaujimavosť, predvčerom mali u Orbána na rohu Mierovej a Hraničnej chladené kuracie chrbty po 0,60 za kilo, krídla, krky, tiež za rozumnu cenu, stehna mali akciu 2,70 za kilo, vždy majú niečo v akcii, ak to niekoho zaujíma...výber široky, cez morčacie krky, bežne maso, vnutornosti, hlavy, paprče, držky až po mrazene baranie rebrá a krky, bolo by z čoho vyberať. Tušim aj divinu mali v mrazaku.

Tá predajňa na Chalúpkovej pri Mlynských Nivách, kde bol predtym aj Orbán, sa mi zdá slabý, nič moc výber ceny ma tiež nenadchli..tam má myslim od Vetamixu.

Ale ak sa mi ten trkvas nerozožerie normalnym sposobom, tak nema vyznam vobec niekam chodiť nakupovať špecialne pre neho....ja už fakt neviem čo s ním...

:ua: :ua: :ua:
betina2
Okoloidúci
 
Príspevky: 16

Re: BARF Bratislava

Poslaťod farmafenix » Pon 12.12.2016 10:16

Dobrý deň, sme rodinná farma a zaoberáme sa chovom hovädzieho dobytka, pričom robíme pravidelný rozvoz mäsa do Bratislavy. V prípade, že by bol záujem o kúpu hovädzieho mäsa, vnútorností pre hafanov, môžeme priviezť s rozvozom. Cena za hovädzie mäso - orez pre psíkov - 3eur/1kg (Je to mäso, nie mastné zvyšky a blany), máme k dispozícii aj hovädzie srdcia, pečeň, držky, obličky, kosti harfy s mäsom (veľké na obžúvanie, nelámu sa na ostré kúsky). V prípade záujmu ma kontaktujte na t.č. 0948 08 08 58 alebo mailom na adresu info@farmafenix.sk
farmafenix
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Predchádzajúci

Späť na Surová strava