Tréningová videoporadňa

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod hriva » Ned 31.07.2016 21:08

wer píše:Ale coby...
Praveze mne sa lubi, ked idu, akobypsa nemali. :heh: Proste si idu a pes ich zere. :ha:

To sa aj mne páči :jop: a elis to vystihla- elfinka pôsobí oveľa aktívnejšie ako pes
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod elfinka » Pon 21.11.2016 16:54

Ja to dam aj sem, a dufam ze mi to tu skuseni okomentuju trosku - aj co sme sa uz bavili, rada by som tuto temu taku vychovno-vzdelavaciu :smile:

Video z cesko-slovenskeho HW preteku, poslusnost podla IPO1
https://www.youtube.com/watch?v=qKLviKuNBKw&t=331s
Chodza za 17 bodov - urcite bol bod dole za to nuchnutie v skupinke, ale uplne mi neni jasne za co boli dole dalsie dva.
Niezeby som tam chyby nevidela ziadne, ale neviem kde sa v jednicke priviera oko oproti trojke. Mne sa nepozdaval kontakt - ide kusok pozadu a pozera skor dopredu nez na mna (ale s tymto asi zatial nemam co robit, je to kusok z nervov a kusok z toho ze chodza bez vyvratenej hlavy a furt cumenia ho bavi viac).
Odlozenia mal za 10 obe - ociti svedkovia vravia, ze do lahu siel sice rychlo, ale cez sed. To by mal byt tiez bodik dole?
Aport volny za 7 - nervicky tesne pred pribehnutim ku mne, a tak sa nastastie aspon zaradil do zakladnej polohy (nulova varianta, to je fakt najpeckovejsia vec)
Aport splhom 15 - tam mal byt bod dole urcite za priradenie, a podla mna aj za predsadnutie lebo je daleko.
No a na vysielacke som nepocula rozhodcu ked povedal ze mam ulozit, a tak som ukladala az ked zastal a hladal tu misku co tam pri minulom pokuse bola :smile:

Toz moj osobny pocit ze sa hodnotilo pomerne mierne, ale zas to nie su majstrovsta sveta v IPO3.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod wer » Pon 21.11.2016 17:03

Aj moj pocit, ze sa to hodnotilo veeelmi mierne. :angel:
A za vysielacku ti vzali kolko bodov?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod elfinka » Pon 21.11.2016 17:40

Vysielačka bola za 10.
A teda - ja som už videla posudzovať aj miernejšie... Keby sa niekto chcel báť :D

sent from my brick
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod elfinka » Pon 21.11.2016 17:51

Ale mám otázku, čo robíte, keď vám u vysielačky stojí rozhodca za chrbtom? Nepozerat sa na psa sa vôbec?

sent from my brick
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod wer » Pon 21.11.2016 18:02

On by nemal stat za chrbtom a keby hej - naco pozerat na psa? Toto by nemalo byt za plny isto. Pre psa je lahke dobehnut na koniec a lahnut, ked zisti, ze tam nic nie je... :angel:
Mal niekto cez 95? Ako, ked boli vykony podobne, ok, ale kolko bodov da, ked pride niekto premakany? 110..? Uz mne na jednotkach bolo povedane ze co tam robim, ze som mala ist do trojek a to som ani nemala plny pocet. :ach:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod wer » Pon 21.11.2016 18:04

Ale zas vidno, ze si urobila kus roboty :jop:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod elfinka » Pon 21.11.2016 18:32

Tam viac cvikov nemalo byt za plny. A to u mna ide o jednotky bodov iba :joint: :joint:
Ale nedala som to tu preto, ze by som potrebovala aby ma niekto potlapkal po pleci ze ake to je uzasne. Sem sa s kritikou, ktore veci este boli zle? :smile: Lebo nieco vidim na videu ja, ale nieco viac moze vidiet niekto co to ma viac v oku.
Na limit skusky sme mali tak ci tak a je mi luto ze neposudzoval druhy rozhodca ktory je prisnejsi - ale tak chapem ze preco to tak spravili. Najvyssie hodnotenia boli 96 a 94.

Preco pozerat na psa? No napriklad mozem ostat v polohe ukazujuc rukou nie? Aby pes ked zavaha tak sa rozbehol dalej dopredu. Takze nech sa deje co sa deje, mam pozerat na rozhodcu hej?
Mna ta vysielacka hneva lebo v treningu pred par dnami mi zalahol pomaly vo vzduchu. Nabuduce ho tu vysielacku naucim radsej az do rybnika :joint:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod Elis » Pon 21.11.2016 18:48

me by spis zajímalo, proc ses chtěla koukat na rozhodčího? to nechapu :nwm:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod wer » Pon 21.11.2016 20:13

Asi len maval rukou.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod elfinka » Pon 21.11.2016 22:44

Elis píše:me by spis zajímalo, proc ses chtěla koukat na rozhodčího? to nechapu :nwm:

No sak aby som vedela kedy mam polozit :smile:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod Elis » Uto 22.11.2016 7:32

ahaaa:-) me to porad nedochazelo, co se resi...

když je mensi cvicak -bezne jsou rozhodci při vysilacce za psovodem a neotaci se nikdo, rozhodci pokyn říká :yes:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod Elis » Štv 24.11.2016 0:14

jsem se na to video koukla ted - s odstupem casu :lol:
video samo ukaze o hodne vic, nez si clovek pamatuje... ale zas tak uplne jine to neni :joint:

Mas moc pekne udelane obraty do prava.
a co bys urcite nemela delat -sahas si na psa v zakladni pozici. to by ti jiny rozhodci vytknul hodne.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod wer » Štv 24.11.2016 7:10

Inak mne sa lubi elfinkino vystupovanie. :yes: Nepomaha psovi, nespomaluje, neobzera sa... To mi udrelo do oci ako prve, medzi zaciatocnikmi je to skor rarita.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Tréningová videoporadňa

Poslaťod Elis » Štv 24.11.2016 9:11

wer píše:Nepomaha psovi, nespomaluje, neobzera sa...


Offtopic: :lol: tak nezapomen, ze Elfi od zacatku trenuje na trojky :ha:

ale jo, tenhle projev funguje. Úplně jinak to pak vypada v celkovem dojmu.

nekde mu to delala az zbytecne tezke - jsem ji i rikala, kde by se mu dalo slevit v ramci pravidel :angel:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pokročilý výcvik