BARF Bratislava

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Re: BARF Bratislava

Poslaťod goodie » Sob 24.01.2015 11:23

a čo Jolly Pet shop na Obchodnej ulici? nemajú však otvorené cez víkend. http://www.jollypetshop.sk/index.html
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

Re: BARF Bratislava

Poslaťod Snezienka123 » Sob 24.01.2015 13:31

Ďakujem :poklona:
To by mohlo byť fajn...pamätala som si, že by mala byť nejaká predajňa na obchodnej, ale nevedela som to nikde nájsť.
Škoda, že na stránke nemajú uvedené, čo presne predávajú a v akých baleniach...ale pôjdem tam pozrieť v týždni
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: BARF Bratislava

Poslaťod Buchťa » Sob 24.01.2015 13:41

Pak máš ještě i na Bottové (správně Chalúpkova 7 - vedle Orbána) - mají tam zelené dršťky - www.barfdog.sk - měli i dnes otevřeno :ua: . Tam stačí zavolat a dohodnout se. Slečna je velmi milá.
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: BARF Bratislava

Poslaťod Snezienka123 » Sob 24.01.2015 13:48

Buchti, tam som bola včera osobne...som to písala, že nemali a min. dva týždne mať nebudú, ak nie viac :ua:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: BARF Bratislava

Poslaťod Buchťa » Sob 24.01.2015 14:00

Ali, promiň, já jim říkám Vetamixáci - stojím si na vedení.
Pokuď by jsi nutně potřebovala a na Obchodní nebudou mít, mám doma mleté z Barf me.
Příští týden pojedu 3x do BA okolo Tvojí práce. Nem problémo Ti kilo přivézt :smile:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: BARF Bratislava

Poslaťod Snezienka123 » Sob 24.01.2015 14:05

Buchti, ty si zlatíčko :pusa:, ale ja tak nerada využívam, zneužívam dobrotu ľudí a ešte neradšej otravujem, hlavne keď to nemám alebo neviem ako oplatiť :nwm:

Skúsim pozháňať nejako sama a ak nie, budem rada, ak budeš mojou záchranou :yes:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: BARF Bratislava

Poslaťod Buchťa » Sob 24.01.2015 21:24

Začátek Tvého posledního příspěvku nekomentuji, jen - někdy si to od Tebe vyberu :jazyk: . Dej mi vědět, prosím, nejpozději ve středu, ju?
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: BARF Bratislava

Poslaťod Snezienka123 » Sob 24.01.2015 22:20

:yes: :pusa:
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: BARF Bratislava

Poslaťod ikry » Uto 02.02.2016 21:43

Vážení, v Bratislave nefunguje žiadna kamenná predajňa barfu. To, čo je pri Orbánovi na Chalúpkovej, je výsmech, pretože hneď vedľa v mäsiarstve kúpim čerstvé mäso a vnútornosti dokonca lacnejšie.
ikry
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: BARF Bratislava

Poslaťod Bruno vagabund » Str 03.02.2016 10:33

:oo: COOOO? TO VAZNE? INAK KEDY TAM PRIDEM A NIECO CHCEM KUPIT,PRAVE TO NEMAJU! :nwm: CHLADNICKY POLOPRAZDNE AZ PRAZDNE! SKODA, ZE KED JE DOPYT, NEMAJU ZASOBY! BUUUSINES! :smile:
Človek si vyberie psa, ale pánom je ten, koho si vyberie pes.
Bruno vagabund
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22
Bydlisko: Stupava

Re: BARF Bratislava

Poslaťod Sunny » Str 03.02.2016 11:21

Rovnaká skúsenosť... Pár vecí a aj to hodne predražených. Nakupujem len v prípade najväčšej núdze.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: BARF Bratislava

Poslaťod pigie » Str 03.02.2016 11:26

Ja som bola raz... A odisla naprazdno a nakupila vedla v masiarstve :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: BARF Bratislava

Poslaťod goodie » Štv 04.02.2016 19:12

Neviete čo je s Jolly Pet Shopom na Obchodnej ulici? Minule som sa chcela staviť a tma a zatvorené, nič ani oznam a ich FB stránka je neaktualizovaná od Vianoc..???? :nwm:
goodie
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 761
Bydlisko: Bratislava

Re: BARF Bratislava

Poslaťod Bery » Štv 04.02.2016 20:34

Majitelka zatvorila predajňu a po novom má internetový obchod. Aspoň toto som počul.
Bery
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 47
Bydlisko: Bratislava

Re: BARF Bratislava

Poslaťod betina2 » Pon 21.11.2016 15:39

Neviete, existuje ešte niekde v BA kamenná predajňa na Barf ? Prípadne je v prevadzke ešte predajňa Barfu v Rovinke ? Alebo v Pezinku a pod....sme na tento vychodny smer, tak lepšie ako do Stupavy jazdiť...ešte ma napadlo na Trnavke na Bulharskej ...chodievate tam niekto ?
Nejaké aktualne info....
Dik
betina2
Okoloidúci
 
Príspevky: 16

PredchádzajúciĎalší

Späť na Surová strava