2 x CACIB Bratislava, 5.-6.11.2016

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: 2 x CACIB Bratislava, 5.-6.11.2016

Poslaťod AndreaT » Pon 07.11.2016 13:44

Lindchen píše:na druhý deň zas mali problém malé a stredné bradáče.


trhali sa posudky? no to hodnotenie od toho Nóra, s niečim súhlasím, s niečím nie. Ale túto výstavu ma totál dostalo nevýstavné chovanie niektorých ľudí u bradáčov :au: to už bolo moc zlé. Jednalo sa o jedného Poliaka s veľkými bradáčmi - začalo sa to už v piatok na klubovke a malo dohru v sobotu na výstave. Zle mi z neho bolo - aj som mu povedala, ale bola som niektorými našimi chovateľmi upozornená, že s ním sa neoplatí. Je to magor.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: 2 x CACIB Bratislava, 5.-6.11.2016

Poslaťod Silvuch » Pon 07.11.2016 13:46

deti.
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: 2 x CACIB Bratislava, 5.-6.11.2016

Poslaťod martin_s » Pon 07.11.2016 13:52

Vikiki len asi je tazke najst odbornika na NSDTR... teraz pozeram ze ten Nor je tiez all round, ktory choval dalmatincov, whippetov, chihuahua a lagotto romagnolo (teraz chova whippety a nemecke dogy) tak zas neviem ci ho brat ako relevantny alebo nie :pac: Ma z toho asi picne... Na co som sa to vobec dal... :pac: Ved to je hotova veda cele toto... :haha: :haha:

AndreaT píše:Ale túto výstavu ma totál dostalo nevýstavné chovanie niektorých ľudí u bradáčov :au: to už bolo moc zlé. Jednalo sa o jedného Poliaka s veľkými bradáčmi - začalo sa to už v piatok na klubovke a malo dohru v sobotu na výstave. Zle mi z neho bolo - aj som mu povedala, ale bola som niektorými našimi chovateľmi upozornená, že s ním sa neoplatí. Je to magor.
Si bola v piatok aj na klubovke? Ja som tam bol sluzobne a obsmrdal som chvilu aj pri bradacoch :lol:
Naposledy upravil martin_s dňa Pon 07.11.2016 14:05, celkovo upravené 1
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: 2 x CACIB Bratislava, 5.-6.11.2016

Poslaťod Vikiki22 » Pon 07.11.2016 13:54

Preto si o každom rozhodcovi pozisťujem potrebné veci ešte pred tým ako niekam hlásim. :lol:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: 2 x CACIB Bratislava, 5.-6.11.2016

Poslaťod elfinka » Pon 07.11.2016 14:00

Vikiki22 píše:Preto si o každom rozhodcovi pozisťujem potrebné veci ešte pred tým ako niekam hlásim. :lol:

A potom ti ho zmenia a cely research ti je naprd :lol:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: 2 x CACIB Bratislava, 5.-6.11.2016

Poslaťod Lindchen » Pon 07.11.2016 14:02

Presne :heh: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: 2 x CACIB Bratislava, 5.-6.11.2016

Poslaťod martin_s » Pon 07.11.2016 14:06

To napadlo aj mne :haha:
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: 2 x CACIB Bratislava, 5.-6.11.2016

Poslaťod wewerica » Pon 07.11.2016 14:17

Offtopic: Jooo inak Martin_s rada som ta spoznala :no:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: 2 x CACIB Bratislava, 5.-6.11.2016

Poslaťod Nyssa » Pon 07.11.2016 14:20

AndreaT píše:[Ale túto výstavu ma totál dostalo nevýstavné chovanie niektorých ľudí u bradáčov :au: to už bolo moc zlé. Jednalo sa o jedného Poliaka s veľkými bradáčmi - začalo sa to už v piatok na klubovke a malo dohru v sobotu na výstave. Zle mi z neho bolo - aj som mu povedala, ale bola som niektorými našimi chovateľmi upozornená, že s ním sa neoplatí. Je to magor.

kto a čo robil?
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: 2 x CACIB Bratislava, 5.-6.11.2016

Poslaťod Vikiki22 » Pon 07.11.2016 14:44

Inak hej, je dosť veľké svinstvo, keď zmenia rozhodcu na poslednú chvíľu. Chápem, že aj rozhodca môže ochorieť, ale nie vždy sa menia preto, že jo. :ach:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: 2 x CACIB Bratislava, 5.-6.11.2016

Poslaťod bibika » Pon 07.11.2016 15:44

martin_s píše:
AndreaT píše:Ale túto výstavu ma totál dostalo nevýstavné chovanie niektorých ľudí u bradáčov :au: to už bolo moc zlé. Jednalo sa o jedného Poliaka s veľkými bradáčmi - začalo sa to už v piatok na klubovke a malo dohru v sobotu na výstave. Zle mi z neho bolo - aj som mu povedala, ale bola som niektorými našimi chovateľmi upozornená, že s ním sa neoplatí. Je to magor.
Si bola v piatok aj na klubovke? Ja som tam bol sluzobne a obsmrdal som chvilu aj pri bradacoch :lol:

aj jeden aj druhý, tak to ste ma aj obchádzali niekde... ja som bola pri kóliách, čo boli hneď vedľa brád
Andrejka, myslíš toho čo mal tie psy v malej klietke? Tie stále vybiehali po každom kto bol aspoň 2m blízko
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Re: 2 x CACIB Bratislava, 5.-6.11.2016

Poslaťod martin_s » Pon 07.11.2016 16:05

Mna by si zbadala lahko, hlavne v piatok a v nedelu :heh:
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Re: 2 x CACIB Bratislava, 5.-6.11.2016

Poslaťod ivana1 » Pon 07.11.2016 18:03

martin_s píše:Mna by si zbadala lahko, hlavne v piatok a v nedelu
viď Tvoja foto, že? download/file.php?id=16891&mode=view
:lol: skúšal si vymeniť? :lol:
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: 2 x CACIB Bratislava, 5.-6.11.2016

Poslaťod AndreaT » Pon 07.11.2016 18:17

Nyssa píše:
AndreaT píše:kto a čo robil?

AndreaT píše:Andrejka, myslíš toho čo mal tie psy v malej klietke? Tie stále vybiehali po každom kto bol aspoň 2m blízko

To bude on. Mal vedla seba klietky a 4 velkych bradacov. Bol tam aj so zenou a este dve dievcata- neviem ci dcery. Na klubovke isiel do kruhu s jednou pani Ceskou, ktora mala kupirovaneho bradaca. V kruhu sa na nu stale lepil a nechaval svojho psa nufakom narazat do zadku psa pred nim, ktoreho to uz samozrejme dost vytacalo a ked si ho pani ukludnovala a drzala mu hlavu Poliak popustil svojho psa a ten vyskocil kupirovanemu na chrbat, neviem ci ho aj chmatol. No myslela som, ze uz bude bitka. Rozhodca to zhodnotil tak, ze vyhral by kupirovany, ale nechal sa vyprovokovat. Poliak sa velmi tesil. Hovorila som pani nech poda prostest, ale pani ho nepodala. Pes je zo slovenskej CHS.
Druhy den to iste. Poliak provokoval so psom, ale kupirak si ho uz pamatal, takze sa nepredviedol, lebo sa stale otacal. Pani nic nevyhrala, ale ani Poliak nic nevyhral, ktory sa bol stazovat, ze nevyhral nic kvoli pani s kupirovanym bradacom :pac: a normalne vynadal chovatelke, ktora tam tiez vystavovala , ale s konfliktom nemala nic spolocne. Ale potom mi hovorila, ze uz s nim mala tu cest , teda viaceri a vie sa znizit aj k inym spinavostiam. Nevie sa zmierit s tym, ked nevyhra.A este ceresnicka na torte, komplet vsetkych psov ma na ostnacoch :au:
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1427
Bydlisko: Bratislava

Re: 2 x CACIB Bratislava, 5.-6.11.2016

Poslaťod elfinka » Pon 07.11.2016 18:36

A to je rozhodca slepy, ci fakt vystavy nemaju vobec ziadne pravidla? :oo: :oo:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy v minulosti