Mystique poľovnícky shop - Bratislava - 31. 10. 2016

Spoločné objednávky mäsa a potrieb pre psy
Pravidlá fóra
1. Pre každú novú objednávku je potrebné vytvoriť novú tému.
2. Pred vytvorením témy alebo položením otázky si prečítajte Sprievodcu objednávaním.
3. Ak zakladáte tému, použite názov vo forme Eshop - lokalita.
4. Ak zakladáte tému, v prvom príspevku uveďte (aspoň približný) dátum, kedy chcete objednávku realizovať, či chcete byť jej iniciátor, alebo hľadáte niekoho, ku komu by ste sa pripojili.
5. Ak budete objednávku realizovať vy, stanovte si podmienky, za akých sa môžu ostatní k objednávke pripojiť (miesto odberu, množstvo tovaru, možnosť "kiloviek", poštovné, a podobne).
6. Ak sa chcete pripojiť k inej objednávke, berte prosím ohľad na to, ako je tovar dodávaný (napr. mäso v kartónoch), a snažte sa rozumne prispôsobiť (nevyberať si z 20 položiek po jednom kg).
7. Pokúste sa v príspevkoch týkajúcich sa konkrétnej objednávky zadávať od začiatku konkrétne čísla a množstvá, nepripájajte sa k objednávke formou "aj ja by som vzala, ozvi sa, keď budeš objednávať" a podobne.

Re: Mystique poľovnícky shop - Bratislava - 31. 10. 2016

Poslaťod Elis » Pon 31.10.2016 13:27

Shel-chan píše:gaidheal :jop: a 6mm?


podle me 37,5 - když to resim jako slovní ulohu :angel:

Shel-chan píše:elis raz sa aj tam dostanem


tam bys mozna pochopila, proc nechapeme ze si kupuješ 5 metru biothane na sportovni stopu.
a tak jsme v objednávkách. tvůj nakup. a i chápu, ze barevne ladis.

Offtopic: nicmene - obouvat se tu pak - ze ti lidi nerikaji o stopach všechno a vyjadruji se usecne - je tady v te teme tezky OT. jsem třeba ani netusila, ze to chces na stopovani nejdriv .
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Mystique poľovnícky shop - Bratislava - 31. 10. 2016

Poslaťod gaidheal » Pon 31.10.2016 17:18

Elis píše:podle me 37,5 - když to resim jako slovní ulohu :angel:


:nie: ale, ale, vrátiť školné :au:
plocha kruhu je predsa π × r²

6mm bude 28.274334 mm²

takže 6mm guľatá bude len o trošičku ťažšia ako plochá 13mm

mám 13mm plochú, som s ňou veľmi spokojná, síce ju nepoužívam na stopovanie, je denne v prevádzke, nenasiakne vodou keď prší alebo je rosa, rozmočené exkrementy sa dajú zotrieť papierovou vreckovkou, čo veľmi oceňujem, že sa do nej nezapichnú bodliaky a ich časti, čo mi pri všetkých dosť výrazne zraňovalo ruky :ach: , keď sa omotá kolo nohy, tak rýchlo skĺzne (čo bol problém pri pogumovanej), vôbec sa nezauzlí, alebo keď aj, tak sa jednoducho rozmoce (na rozdiel od popruhu alebo lanka). Ten čo mi ju robil, je policajt - psovod a že používa tú plochú 8mm, možno som si mohla zobrať tú, ale guľatú by som ja osobne ako stopovačku nechcela
gaidheal
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 531

Re: Mystique poľovnícky shop - Bratislava - 31. 10. 2016

Poslaťod Shel-chan » Pon 31.10.2016 17:25

ďakujem :jop:

plocha 13mm váži asi 400g, guľatá 6mm váži asi 420g. gaidheal prečo by si guľatý stopku nechcela?
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Mystique poľovnícky shop - Bratislava - 31. 10. 2016

Poslaťod gaidheal » Pon 31.10.2016 17:35

mne sa to zle drží v ruke, s tou plochou mám pocit, že ju mám pod kontrolou, môžem ju prepúšťať podľa potreby a viem si ju palcom zachytiť, na tej guľatej to nejde. Naozaj je dobré si to odskúšať v ruke, každému iné vyhovuje (mne už toho prešlo rukami :ach: a tiež je niekde nevyužité v skrini :pac: )
gaidheal
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 531

Re: Mystique poľovnícky shop - Bratislava - 31. 10. 2016

Poslaťod Elis » Uto 01.11.2016 8:10

gaidheal píše: :nie: ale, ale, vrátiť školné :au:


Offtopic: to je to bezplatne skolstvi :ha: ... ani me nenapadlo pouzit vzoreček :pac:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Mystique poľovnícky shop - Bratislava - 31. 10. 2016

Poslaťod Shel-chan » Štv 10.11.2016 23:44

dobre, takže nikto nič? viki? :no:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač


Predchádzajúci

Späť na Objednávky