Wc pre psov

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Wc pre psov

Poslaťod Diduska » Str 11.06.2014 15:32

Dobrý deň, ked naučím psíka na podložku..pokaždom vycikaní musím kúpiť druhú?..prosím kto viete, odpovedzte dakujem... :smile:
Diduska
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Wc pre psov

Poslaťod elfinka » Str 11.06.2014 19:51

Záleží na tom, ako ti vadí ten smrad. Na tých ktoré mám ja je že meniť raz denne, ja som menila občas aj po 3 dňoch, ale to už väčšinu potreby robil vonku + ja som prasa a bordelár

Sent from my XT1032 using Tapatalk
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Wc pre psov

Poslaťod Lindchen » Štv 12.06.2014 7:38

My podložku nemáme, ale od mala má dovolené ísť cik alebo aj kak na balkón. Tak sa to dá rýchlo spratať, kebyže tam dám podložku, tak to urobí asi tam, neviem. Bežne to nevyužíva, pýta sa, až keď je to ozaj akútne, tak to tam urobí. Toto vynaliezol sám, neučili sme to, len to raz nevyšlo, kdesi sme sa všetci zdržali, keď bol mladý a vymyslel, že na balkóne je akceptovateľné miesto. Využije to tak 2-3x do roka. Myslím, že by mu bolo proti srsti to robiť denne.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Wc pre psov

Poslaťod elfinka » Štv 12.06.2014 7:52

A inak najvacsia nevyhoda podloziek ako som zistila je, ze su velmi dobre kusatelne a trhatelne :ach: Ked zacal psisko pouzivat podlozky viac na hranie nez na cikanie, tak sme ich zrusili uplne.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Wc pre psov

Poslaťod bibika » Štv 12.06.2014 11:34

u nás je také akceptovateľné miesto v kúpeľni na podlahe. Od mala si to tak vypozoroval a určil, že aj keď mu náhodou príde zle cez deň tak drží až do kúpelky a tam to pustí. (zhodou náhod tam raz bol biely koberček keď pes strelil zadným koncom :prd: , ale vypralo sa)
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Re: Wc pre psov

Poslaťod renqa » Štv 12.06.2014 11:48

Môjmu sa jeden jediný krát stalo, že dostal hnačku a nebola som doma, tak sám išiel do záchodu. Tie psíky sú neskutočne múdre stvorenia. :pusa:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: Wc pre psov

Poslaťod Jennyke.j » Str 04.11.2015 22:06

Dobry den. chcem sa spytat ci ste si tu podlozku nakoniec kupili a ci na nu chodili na wc..u nas je podobne ako u vas..sme v praci a je doma i 12h..ma 14r a vydrzi ale nechceme ju trapit..preto som dnes objednala podlozku potty patch a rozmyslam ako ju tam dostat ked nebudeme doma..na macaci zachod to neslo ale on pripomina strk.tak asi preto tam nechcela chodit.. ucit sa novym veciam nema problem..
Jennyke.j
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Wc pre psov

Poslaťod Lindchen » Sob 14.11.2015 19:46

Má niekto tip na psí pisoár? Tie, čo som našla v Dobrej miske, boli určené na zapustenie hlbšie do zeme, potrebovala by som na balkón, tam to nemám ako. Na amazone mi to vyhadzuje len tie plochy na cikanie.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Wc pre psov

Poslaťod pigie » Sob 14.11.2015 19:50

A ako si ho predstavujes? :nwm: Ak to nema byt zapustene do zeme, tak to musi byt plocha
http://www.dobra-miska.sk/wc-pes-real-m ... x16cm-lill
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Wc pre psov

Poslaťod Lindchen » Sob 14.11.2015 19:52

A však toto som tam vôbec nevidela :oo: . No takéto čosi hľadám. Síce nie úplne moja predstava, ale dá sa.

pigie, ty ako robíš, že vždy mi nájdeš, čo hľadám? :hi:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Wc pre psov

Poslaťod pigie » Sob 14.11.2015 19:55

Lebo googel je moj najlepsi kamarat, nie? :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Wc pre psov

Poslaťod AgiKokre » Pon 28.12.2015 21:26

Ked tak skús pozrieť aj tu :smile: i ked neviem či je to vhodné na balkón :lol: My máme na cvičáku a sú super :jop: https://www.facebook.com/psiezachody.sk/?fref=ts:jop:
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Re: Wc pre psov

Poslaťod Filda22 » Sob 20.02.2016 12:49

Zdravím,

aktuálně řeším stejný problém se svým mladším psem... To, co popisujete výše, tak mi moc nevyhovuje, přeci jen to zapáchá... A co naučit psa chodit na normální WC, to by šlo, ne? Teda alespoň podle tohoto článku: http://psiusmev.cz/media/umi-si-pes-dojit-na-zachod

Nevíte jak na to? Má s tím někdo z Vás zkušenosti?
Filda22
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Wc pre psov

Poslaťod Lakinka » Sob 15.10.2016 17:06

My sme kupovali nedavno tuto toaletu, je celkom mala ale taku sme aj chceli aby nezaberala moc miesta. Odporucame. http://ayo.sk/791-puppy-potty-pad-toaleta-pre-psikov-a-macky.html
Lakinka
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Wc pre psov

Poslaťod wer » Str 13.03.2019 12:12

ozivujem temu. mate niekto na zahrade? rozmyslam, ze by sa mi to asi hodilo, nech nemam poostavane vsetko :ach:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy