Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod TSP » Uto 16.08.2016 20:40

Milí priatelia, pretekári, ako už býva tradíciou, aj v roku 2016 sa opäť hlási Malokarpatský dogtrekking – akcia, na ktorej je vítaný každý z vás, turistiky chtivých priateľov psov a prírody. Pre viac informácií klikajte: http://www.psipark.sk/ Tešíme sa na vás!!!
Prílohy
2016_billboard_MKDT.jpg
TSP - Turistika so psom
TSP
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2016

Poslaťod calwen » Uto 16.08.2016 20:44

Organizátor: PSÍ PARK

Termín: 17. 09. 2016

Miesto: Mlyn Klepáč, Železná studienka

Dĺžka trasy: Turistická (povolená výlučne chôdza) : MKDT do 20 km/ MKDT MINI do 10 km

Bežecká: BEH do 20km / BEH MINI do 10 km

Mapa: VKÚ 127 (Malé Karpaty, Bratislava)

alebo SHOCart 1078

alebo TatraPlan 5023

Kategórie: MKDT a MKDT MINI

BEH a BEH MINI

Prezentácia: do 8:30

Štart: do 9:00

Vyhlásenie výsledkov: do 30 min. po príchode posledného pretekára do cieľa, najneskôr o 15:00 bez ohľadu, na to, či budú všetci účastníci v cieli.

Povinná výstroj pre všetky kategorie: lekárnička (1x obväz hotový, 1x obväz elastický, 1x izotermická fólia, 5x náplasť s vankúšikom), dve papučky pre každého štartujúceho psa, mapa príslušnej oblasti.

Odporúčaná výstroj: jedlo a nápoje pre človeka a psa, pršiplášť, píšťalka, mobil, GPS navigácia.

Povinná výstroj može byť kontrolovaná ako pred štartom, počas, tak aj po dorazení účastníka do cieľa.

Štartovné: 9 eur

Platby posielajte na účet: SK2211000000002921899486, SWIFT: TATR SK BX. Variabilný symbol: 2016 a do kolónky „správa pre prijímateľa“ je nutné uviesť meno štartujúceho, inak nebude možné platbu identifikovať.

Veterinárne podmienky: kompletné očkovania podľa platnej legislatívy

Upozornenie: Účastníci sa po trati pohybujú samostatne, najviac vo dvojiciach. Počas celého preteku musia byť psy pripútané na vôdzke či canicrossovej šnúre. Porušenie tohto pravidla sa trestá okamžitou diskvalifikáciou! Účastníci mladší ako 15 rokov môžu štartovať len s písomným súhlasom rodiča a za doprovodu dospelej osoby. Účastníci mladší ako 18 rokov môžu štartovať len s písomným súhlasom rodiča.

Vek psa pre kategorie MKDT a BEH minimálne 1 rok.

Stravovanie: V rámci štartovného má každý účstník zabezpečené občerstvenie.

OBČERSTVENIE JE BEZ OBSLUHY A KAŽDÝ NÁVŠTEVNÍK JE POVINNÝ PO SEBE UPRATAŤ!!! Taktiež je možnosť využiť ponuku bufetu Mlynu Klepáč na vlastné náklady.

Ubytovanie: možnosť ubytovania v areáli Mlynu Klepáč, Ubytovanie je potrebné riešiť individuálne a rezervovať si ho priamo v Mlyne Klepáč, mlynklepac@gmail.com, Mgr. Tomáš Kratochvíla, + 421 948 444 717, http://www.klepac.sk/

Online prihlášku je potrebné odoslať najneskôr do 09. 09. 2016!!!

ZOZNAM PRIHLÁSENÝCH MÔŽE BYŤ K DISPOZÍCII NA WEBE http://www.psipark.sk AŽ PO UZÁVIERKE PRIHLÁŚOK.

Účastník je považovaný za prihláseného až dňom pripísania platby za štartovné na účet organizátora.

Kontakt: turistikasopsom@gmail.com, 0903 305 805
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod Margita » Uto 16.08.2016 20:54

to len do 20km :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod hriva » Uto 16.08.2016 22:12

Škoda ináč
Chcela som si zopakovat tých 40
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod moschino » Str 17.08.2016 7:10

ja indeeeem, ja ideeeeem, hurá konečne :aaa: po 4 či koľkých rokoch v tom termíne nemám nič :aaa: je síce intenzívka s Ninou Gregl, ale tak snáď, keby na ňu nakoniec ideme, ju dáme po tých iba 20 km na druhý deň :angel:

Offtopic: inak načo sú v prihláške údaje ako adresa? :lol:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod clupko » Str 17.08.2016 8:15

Offtopic: co adresa... ale naco das datum narodenia a potom este aj vek? :joint:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod Nataša » Str 17.08.2016 8:42

teším sa, teším sa :D ale aj ja som sa zasa chcela hecnúť a dať 40 :D neva :D už len veriť, že na treku naozaj nikto nebude behať :D:D:D
Nataša
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74
Bydlisko: Bratislava-Dúbravka

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod Margita » Str 17.08.2016 9:55

mozno po minulom roku to prehodnotili,co ked pri 40tke sa najdu nejake lamy co tam stracia 11hodin :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod mairi » Str 17.08.2016 11:09

Haha :-D my ideme :jop:
The best friendships are built on a solid foundation of alcohol, sarcasm, laughter and a dislike of the same people. :D
mairi
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2639
Bydlisko: DNV

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod Vikiki22 » Štv 18.08.2016 7:40

Že by som skúsila? :lol: ...len nemám auto, nemám sa tam ako dostať. :ua:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod Sunny » Štv 18.08.2016 9:18

Behať nebehať, ide debata dokola :heh:
Mňa skôr mrzí to vyhodnotenie, že o 3 bez ohľadu na to, či tam budú alebo nebudú všetci :ua: Je mi jasné, prečo to tak organizátori spravili (lebo ľudia tam nechcú čakať do večera na vyhodnotenie), smutno mi je práve z toho, že to ľudia takto chcú. Kde sú tie časy, keď ma tam do 11 v noci všetci čakali... keď sa každý kto prišiel do cieľa vítal potleskom... a keď sa magorom čo to prebehli tlieskalo a nie nadávalo. Ale máme čo sme chceli - je to už viac pretek než stretnutie rovnako postihnutých, len rýchlo preletieť trať a utekať domov do postele. Hold časy sa menia, organizátori sa len prispôsobili dopytu.
A tak, to len taký výlev niekdajšieho dogtrekkera, ktorému je smutno za starými časmi :heh:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod wer » Štv 18.08.2016 9:26

Offtopic: aj u nas to uz tak byva. :ua: my mavame preteky vzdy 2 dnove, losovanie byvalo uz v piatok - to sa tam vsetci vzdy zisli a nielen pretekari, ale cela kynologicka verejnost. zabavy byvali aj v piatok, aj v sobotu, bez ohladu na to, ze sa rano nastupovalo na plac, pretekari isli rovno zo zabavy... a teraz ako kedy a ako kde. obcas to este stoji za to, ale mnohokrat je tam slaba ucast. :ua:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod Margita » Štv 18.08.2016 10:01

ale to je tym,ze cim dalej tym su bohatsie vyhry...keby ludia dostali "len" diplom tak by to caro tam zostalo....

inak ja uz len pre tu srandu,by som vyratala realny cas chodzou ako by clovek presiel 20km a vsetko co by malo kratsi cas by som diskla :lol: lebo nie je realne aby niekto chodzou za 2,5hod prekracal 20km...a kategoriu na to predsa ma,

ja som bola na malokarpatskom prvy krat minuly rok a to som do ciela prisla cca o pol deviatej a uz tam skoro nik nebol..bola tam len Jolana,weron,craobs a mackie..hadam som na nikoho nezabudla :angel:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod Sunny » Štv 18.08.2016 10:18

Nemyslím, že by to bolo kvôli hmotným cenám, z tej výhry sa nikto neobohatí. Ja sa napr. aj tak vždy najviac teším z poháru/medaile :heh: , a diplomu (mám odložené všetky :hi: ), lebo tie sa kúpiť nedajú :heh: Len sa u nás tá myšlienka skutočného treku nejako neuchytila, to trekové "cesta je cieľ" asi neoslovilo toľko ľudí, ako takýto menej náročný závod. :nwm:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Malokarpatský Dogtrekking 17.9.2016

Poslaťod martin_s » Štv 18.08.2016 10:23

A chodia sa tam motat aj nesutaziaci so psami? My napriklad este tento rok startovat nemozme (<1 rok)...
martin_s
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 594
Bydlisko: Bratislava

Ďalší

Späť na Pozvánky z minulosti