Co by ste si vybrali

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Co by ste si vybrali

Poslaťod Gulino » Pon 15.08.2016 22:04

Potrebujem sa rozhodnit medzi tymito veterinarnymi granulami.
RC gastro intestinal Low fat, Eukanuba Eukanuba VD Dog Intestina a Hill's PD Canine I/D Low Fat

Co by ste odporucili? Inym sa psa krmit neda.
Gulino
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338

Re: Co by ste si vybrali

Poslaťod dugy » Uto 16.08.2016 6:16

Preoč sa iným nedá krmiť ... čo rozhoduje o tom čo môže a čo nie .. ake zloožky nesmú mať granulky ??
dugy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 197

Re: Co by ste si vybrali

Poslaťod Vikiki22 » Uto 16.08.2016 6:34

Podľa výberu ide o problémy s tráviacim traktom. :ach: Gulino, veľmi záleží aj na tom, čo tvojmu psovi sadne. Pozri si zloženie granúl, aby tam bolo čo najmenej obilia a najviac mäsa, menej tuku. Skús tie a ak nesadnú tvojmu psovi (bude mať hnačky, nebudú chutiť apod.), tak skús druhé z výberu.

EDIT: Pomýlila som si nicky, sorry. :ahoj:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Co by ste si vybrali

Poslaťod dugy » Uto 16.08.2016 6:43

Vikiki22 píše:Podľa výberu ide o problémy s tráviacim traktom. :ach: dugy, veľmi záleží aj na tom, čo tvojmu psovi sadne. Pozri si zloženie granúl, aby tam bolo čo najmenej obilia a najviac mäsa, menej tuku. Skús tie a ak nesadnú tvojmu psovi (bude mať hnačky, nebudú chutiť apod.), tak skús druhé z výberu.



ja nepotrebujem radu o graule ja som sa pytal na temu že čo rozhoduje o tom čo može že prečo akurat prave tieto 4 typy len ... keď možno by mohlo byť aj niečo ine ... tak preto sa ja pýtam ... moja sučka nema problem skoro s ničím čo sa granul týka :D :oo:
dugy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 197

Re: Co by ste si vybrali

Poslaťod Vikiki22 » Uto 16.08.2016 6:47

Pri problémoch s trávením sa odporúčajú granule s nízkym obsahom tuku. Takže nemôže tuk. :no:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Co by ste si vybrali

Poslaťod Gulino » Uto 16.08.2016 6:53

pes ma dlhodobe problemy , prssli sme si roznymi superpremiovymi granulami, potom aj varenou stravou, eliminackou a neostava nic ine, len veterinarna dieta. BARF neodporucali,nasla som tieto menovane granule, maju totozne zlozenie, islo mi skor o to, ak ma niekto skusenost s tymito znackami, ktora su z tychto najkvalitnejsia.
Gulino
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338

Re: Co by ste si vybrali

Poslaťod Nyssa » Uto 16.08.2016 7:39

Gulino, dali aj nejaké vysvetlenie, prečo nie BARF?
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Co by ste si vybrali

Poslaťod Buchťa » Uto 16.08.2016 7:56

Gulino píše:pes ma dlhodobe problemy , prssli sme si roznymi superpremiovymi granulami, potom aj varenou stravou, eliminackou a neostava nic ine, len veterinarna dieta. BARF neodporucali,nasla som tieto menovane granule, maju totozne zlozenie, islo mi skor o to, ak ma niekto skusenost s tymito znackami, ktora su z tychto najkvalitnejsia.


Zkus i napsat dr. Štouračovi : http://www.deutsche-dogge.cz/
Je to fakt odborník, možná Ti poradí. A pošly mu i veškeré výsledky, máš tam i email. adresu.

Také nerozumím, proč né přirozená strava :nwm:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Co by ste si vybrali

Poslaťod dugy » Uto 16.08.2016 19:36

Gulino píše:Potrebujem sa rozhodnit medzi tymito veterinarnymi granulami.
RC gastro intestinal Low fat, Eukanuba Eukanuba VD Dog Intestina a Hill's PD Canine I/D Low Fat

Co by ste odporucili? Inym sa psa krmit neda.

Pozri aj na tieto
http://www.husse.sk/pre-psov/granule-pre-psov/senzitvne/?v%C3%BDrobku=380

kamarat robí distributora ... (Jaroslav Gavaľa na FB .. ) ... husse su veľmi kvalitne granulky ... tak skus pozreť :-) popripade sa mu ozv .. že maš kontakt odomňa ... :-)
dugy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 197

Re: Co by ste si vybrali

Poslaťod Gulino » Str 17.08.2016 17:54

dugy píše:
Gulino píše:Potrebujem sa rozhodnit medzi tymito veterinarnymi granulami.
RC gastro intestinal Low fat, Eukanuba Eukanuba VD Dog Intestina a Hill's PD Canine I/D Low Fat

Co by ste odporucili? Inym sa psa krmit neda.

Pozri aj na tieto
http://www.husse.sk/pre-psov/granule-pre-psov/senzitvne/?v%C3%BDrobku=380

kamarat robí distributora ... (Jaroslav Gavaľa na FB .. ) ... husse su veľmi kvalitne granulky ... tak skus pozreť :-) popripade sa mu ozv .. že maš kontakt odomňa ... :-)



dakujem pekne za link, prestudujem to, ale pes potrebuje speciaLNU CDIETU KVOLI TRAVIACIM TAZKOSTIAM.
Gulino
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338

Re: Co by ste si vybrali

Poslaťod Aris » Str 17.08.2016 20:55

Ja teda Husse rozhodne nepovažujem za kvalitne granule. Ale budem rada ak mi to ozrejmíš prečo ich za kvalitne považuješ a svoje tvrdenia doložíš zložením :smile:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Co by ste si vybrali

Poslaťod dugy » Štv 18.08.2016 6:28

prečo ich považujem za kvalitné ... poznám pár ľudí čo tým krmia a sú spokojný ako s aktivitou psa .. ako s vysledkami psa v zaťaži .. ako aj s danými granulkami ktore som dal nakoľko su sensitive .. čiže aj pre psov s problemami s traviacim traktom ...
link som dal aby ste si vedeli pozrieť aj zloženie .. ale postnem to aj sem :
Offtopic: Zloženie:
Kuracie mäso, ryža, repná dužina, živočíšny tuk, minerály, ľanové semienka, celé vajcia, kvasnice, lososový olej, frukto-oligosacharidy, lecitín, aksamietnica, morské riasy, hroznové zrnká

Analytické zložky:
bielkoviny 26.0%, tuky 9.5%, popol 7.0%, vláknina 3.0%, vápnik 1.3%, fosfor 0.9%.

Doplnkové látky:
Výživné doplnkové látky: vitamín A 20853 mj/kg, vitamín D3 1895 mj/kg,vitamín E 583 mg/kg, vitamín C 200 mg/kg, železo (E1) 201 mg/kg, jód (E2) 3.1 mg/kg, meď (E4) 7.5 mg/kg, mangán (E5) 62 mg/kg, zinok (E6) 120 mg/kg, selén (E8) 0.2 mg/kg, L-karnitín 40 mg/kg; Antioxidanty: tokoferoly.




Aris: každopadne každý má svoje skusenosti ... ja som s husse krmil tiež a sem tam s k nemu vraciam ... nakoľko krmim niečim inym stabilne :-) ... no husse kupujem mojmu hafanovy ako chuťovku raz za čas ... :D

Offtopic: a ak maš zle skusenosti mohla by si to prosím špecofokovať ?? že v čom ??

:otaznik: :otaznik:
dugy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 197


Re: Co by ste si vybrali

Poslaťod dugy » Štv 18.08.2016 7:12



ale ja neriesim dane granulky ani nič . len chalan sa pytal na granulky tak som mu odporucil a ona akurat chcela zlozenie preto som ho postol sem ... pre ulnost info :D :angel: :angel: .. ale dik za odkaz
dugy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 197

Re: Co by ste si vybrali

Poslaťod dugy » Štv 18.08.2016 7:16

Offtopic: a dle toho čo v danej téme vidím veľa ľudí je s nimi spokojných .. samozrejme najdu sa aj odporcovia :D .. ale to je OT :D ... každemu sadne a nesadne niečo ine
dugy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 197

Ďalší

Späť na Granule a konzervy